0

Bardziej bym sie skłaniał ku Pepe ;]

5

Nie wierze..jak fan Barcelony może założyć konto na stronie Realu i odwrotnie ? NO JAK ? Wytłumaczy mi ktoś ? Dla mnie to śmieszne.

0

Carvajal najbardziej męska ? Haha XD

0

Co jak co, ale balans ciałem to Neymar ma najlepszy na świecie. Messi i Hazard nie dorastają mu do pięt. Swoich lat Ribery robił to podobnie.

0

Oj, Atleti ukąsi, śmierdzi mi jedną konkretną kontrą i brameczką dla podopiecznych Cholo. Wierze, ze tak będzie.

0

No haha, uważaj, bo Koke odejdzie ;)

1

Po zero.

1

W minionym roku nie był, w tym jest. Do przeszłości sie nie wraca.

1

Nie. Messi > Chicharito + Cristiano ;]

0

Naprzód niech wam Bóg dopomoże, żebyście z manitą w plecy nie skończyli ;]

0

MIAŁ MECZE. A nie sezony, w przeciwieństwie do Cavaniego.

0

Ile meczów PSG oglądasz ? Szczerze. I chodzi mi o całe spotkania, nie skróty z meczyków po 2,5 minuty. Cavani to cień piłkarza, nie chodzi o same strzały i prostackie pudła, chodzi o całą jego postać.

0

No przereklamowany, skoro jest uznawany za topowego napastnika swiata, a nie trafia do pustaka z 5 metrow, to nie mam pytan.

0

Tylko problem w tym, że mowa o stosunku ceny do jakości. Messi gra w Barcelonie od dzieciaka, a Cavani przychodził jako jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy snajper na swiecie do PSG za ogromną kwote. Patrząc na jego gre i te pieniądze, które Paryzanie wyłozyli - tak, zdecydowanie zostaje przy swoim twierdzeniu. Źle odbierasz to, co pisze.

0

Przecież pisze w czasie teraźniejszym, więc o czym mówisz ?

1

Cavani to najbardziej obok Falcao przereklamowany napastnik na świecie. Tragedia, ten chłop to półcień snajpera z Napoli.

1

2 bramki i Porto awansuje.

3

Zgłaszać to dziadostwo.

0

Bezapelacyjnie Silva. Trudno wywnioskować to z kontekstu zdania ?

0

Haha, ktoś sie wczoraj ze mną wykłócał, że Pique > Silva ;)

0

No ta, najłatwiej..po trupach do celu. Ja dla odmiany bardzo chciałbym trafić na Bayern, lub kogoś z dwójki Real/Atletico. Jedno proste, piękne sportowe zdanie : "Jeżeli chcesz być najlepszy, musisz wygrać z najlepszymi".

1

Matko, wreszcie Iniesta asystuje i pokazuje swoją magie, WRESZCIE.
Neymar 2 brameczki, coś pieknego, szczegolnie ta pierwsza. Ogórkowo rozjechał Sirigu. Busquets prócz jednego błędu perfekcyjny mecz. Ładna próba Alvesa z dystansu. Generalnie pierwsza połowa pod nasze dyktando, druga też taka będzie, jak mniemam.
Awans jest więcej niż pewny, teraz modlić sie o zwycięstwo Atletico.
Porto cholernie dało dupy. Miałem nadzieje, ze postawią sie, pograją, coś wbiją, a tutaj 5:0 do przerwy. Przy takiej grze z cudem graniczy mniejszy wynik niż dwucyfrówka.

2

Blanc nie jest takim typem człowieka, który szuka usprawiedliwień. Nie raz i nie dwa powiedział wprost : "byliśmy gorsi, zawiedliśmy".

0

Oj ludzie ludzie, z Wami taka gadka.
Jeżeli go nie kupimy, to ZAPEWNIAM CIE, że rok lub dwa, a to właśnie ludzie z podobną opinią do Twojej będą najbardziej sobie pluli w brode, że nie ściągnelismy PP. I wtedy zacznie sie płacz i lament, że mogliśmy go mieć, że to, że siamto.
Poza tym nie powiedziałem, że nie są ważne. Bankowo nie są wazniejsze od tego, ile piłkarz daje dla zespołu. Najlepszy przykład to Mascherano.

6

To świadczy tylko o jego szacunku i poczuciu bycia nieco niżej postawionym zespołem w randze.

0

Chciałbym, aby sito dostał Verratti. Dla mnie byłoby to spełnienie.

1

Statystyki ? Człowieku, obejrzyj 3-4-5 meczy i spójrz jak produktywnym i niesamowitym graczem jest Pogba. Tutaj chodzi o jego unikalność, możliwość gry box-to-box, możliwośc gry jako SPO oraz SPD, o jego niebywałą kontrole piłki, rozrzuty i mega inteligencje. Ten chłopak jest wielki.

0

Sugerujesz, że Kovacic jest lepszy od Pogby ?

0

Żaden Bartra. Mascherano na stoperze.

0

Młody kocur, będzie z niego kawał grajka. Oferta także ciekawa. Mimo wszystko ja marze o Pogbie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?