XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej bym sie skłaniał ku Pepe ;]
5
Nie wierze..jak fan Barcelony może założyć konto na stronie Realu i odwrotnie ? NO JAK ? Wytłumaczy mi ktoś ? Dla mnie to śmieszne.
0
Carvajal najbardziej męska ? Haha XD
0
Co jak co, ale balans ciałem to Neymar ma najlepszy na świecie. Messi i Hazard nie dorastają mu do pięt. Swoich lat Ribery robił to podobnie.
0
Oj, Atleti ukąsi, śmierdzi mi jedną konkretną kontrą i brameczką dla podopiecznych Cholo. Wierze, ze tak będzie.
0
No haha, uważaj, bo Koke odejdzie ;)
1
Po zero.
1
W minionym roku nie był, w tym jest. Do przeszłości sie nie wraca.
1
Nie. Messi > Chicharito + Cristiano ;]
0
Naprzód niech wam Bóg dopomoże, żebyście z manitą w plecy nie skończyli ;]
0
MIAŁ MECZE. A nie sezony, w przeciwieństwie do Cavaniego.
0
Ile meczów PSG oglądasz ? Szczerze. I chodzi mi o całe spotkania, nie skróty z meczyków po 2,5 minuty. Cavani to cień piłkarza, nie chodzi o same strzały i prostackie pudła, chodzi o całą jego postać.
0
No przereklamowany, skoro jest uznawany za topowego napastnika swiata, a nie trafia do pustaka z 5 metrow, to nie mam pytan.
0
Tylko problem w tym, że mowa o stosunku ceny do jakości. Messi gra w Barcelonie od dzieciaka, a Cavani przychodził jako jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy snajper na swiecie do PSG za ogromną kwote. Patrząc na jego gre i te pieniądze, które Paryzanie wyłozyli - tak, zdecydowanie zostaje przy swoim twierdzeniu. Źle odbierasz to, co pisze.
0
Przecież pisze w czasie teraźniejszym, więc o czym mówisz ?
1
Cavani to najbardziej obok Falcao przereklamowany napastnik na świecie. Tragedia, ten chłop to półcień snajpera z Napoli.
1
2 bramki i Porto awansuje.
3
Zgłaszać to dziadostwo.
0
Bezapelacyjnie Silva. Trudno wywnioskować to z kontekstu zdania ?
0
Haha, ktoś sie wczoraj ze mną wykłócał, że Pique > Silva ;)
0
No ta, najłatwiej..po trupach do celu. Ja dla odmiany bardzo chciałbym trafić na Bayern, lub kogoś z dwójki Real/Atletico. Jedno proste, piękne sportowe zdanie : "Jeżeli chcesz być najlepszy, musisz wygrać z najlepszymi".
1
Matko, wreszcie Iniesta asystuje i pokazuje swoją magie, WRESZCIE.
Neymar 2 brameczki, coś pieknego, szczegolnie ta pierwsza. Ogórkowo rozjechał Sirigu. Busquets prócz jednego błędu perfekcyjny mecz. Ładna próba Alvesa z dystansu. Generalnie pierwsza połowa pod nasze dyktando, druga też taka będzie, jak mniemam.
Awans jest więcej niż pewny, teraz modlić sie o zwycięstwo Atletico.
Porto cholernie dało dupy. Miałem nadzieje, ze postawią sie, pograją, coś wbiją, a tutaj 5:0 do przerwy. Przy takiej grze z cudem graniczy mniejszy wynik niż dwucyfrówka.
2
Blanc nie jest takim typem człowieka, który szuka usprawiedliwień. Nie raz i nie dwa powiedział wprost : "byliśmy gorsi, zawiedliśmy".
0
Oj ludzie ludzie, z Wami taka gadka.
Jeżeli go nie kupimy, to ZAPEWNIAM CIE, że rok lub dwa, a to właśnie ludzie z podobną opinią do Twojej będą najbardziej sobie pluli w brode, że nie ściągnelismy PP. I wtedy zacznie sie płacz i lament, że mogliśmy go mieć, że to, że siamto.
Poza tym nie powiedziałem, że nie są ważne. Bankowo nie są wazniejsze od tego, ile piłkarz daje dla zespołu. Najlepszy przykład to Mascherano.
6
To świadczy tylko o jego szacunku i poczuciu bycia nieco niżej postawionym zespołem w randze.
0
Chciałbym, aby sito dostał Verratti. Dla mnie byłoby to spełnienie.
1
Statystyki ? Człowieku, obejrzyj 3-4-5 meczy i spójrz jak produktywnym i niesamowitym graczem jest Pogba. Tutaj chodzi o jego unikalność, możliwość gry box-to-box, możliwośc gry jako SPO oraz SPD, o jego niebywałą kontrole piłki, rozrzuty i mega inteligencje. Ten chłopak jest wielki.
0
Sugerujesz, że Kovacic jest lepszy od Pogby ?
0
Żaden Bartra. Mascherano na stoperze.
0
Młody kocur, będzie z niego kawał grajka. Oferta także ciekawa. Mimo wszystko ja marze o Pogbie.