XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzmy, że mniej więcej co drugi, co trzeci. To w zupełności wystarcza, abym mógł powiedziec, ze jest #1 defensorem na swiecie. A Ty, ile meczów PSG oglądasz ?
Tak, za przykład podaj najlepiej mecz z Niemcami, kiedy nie grał, a "znawcy" zwalali wine na niego, pomimo, że był kontuzjowany :) W każdym innym meczu, w którym uczestniczył - pokazywał, że jest mega ostoją zespołu.
0
Mnie obchodzi. Zaden z nich nie prezentuje sie lepiej, a AKTUALNIE zwłaszcza Ramos.
0
Hahahaha, no właśnie problem jest w tym, że pomyliłeś charakterystyki. To Pique lubi robić błędy, a Silva od 2-3 sezonów stoi na równym, najwyższym możliwym poziomie. Troche obiektywizmu. Rozumiem, Pique to nasz obrońca i wielu z Was powie, ze to on jest najlepszy, ale realia są jakie są. Aktualnie Silva/Godin. Kompany w formie także bije Pique, choć ostatnio obniżył loty.
0
No gdyby Silva i Godin nie daj Bóg zakończyli kariery przedwcześnie, to można by tak powiedzieć ;]
0
Tylko, że Silva trzyma ten poziom od 3-4 lat, a Pique, Terry czy Boateng mają czasami beznadziejne przestoje.
1
Podaj mi przykład lepszego środkowego obrońcy od Silvy. Ja nie potrafie wymienić lepszego, ale na poziomie Silvy stoi jeszcze Godin. Reszta to niższa półka.
1
Szkoda, najlepszy stoper na świecie nie zagra, strata dla widowiska. Z drugiej strony - korzyść dla Barcelony.
0
Chodzi mi głównie o poprawe naszej gry, wielu jej aspektów, oraz naprawienie kilku spraw w szatni.
1
Oj nie powiem, zamknął usta krytykom, mnie także. Jak bardzo chciałem jego wyrzucenia z klubu po pierwszych 2-3 miesiącach pracy, tak bardzo teraz chce, aby podpisał nową umowe. Wykonał mega wielką robote.
0
Prestiż i większe aspiracje robią swoje, mój drogi.
0
Djokovic dożywotni props :)
0
W takim razie pomyśl jakiemu zawodnikowi spodoba sie ławka...Wawrzyniak też chce grać, Murawski też chce grac, Hulk też chce grać i Di Maria też chce grać. Tak samo Tello. Dlatego napisałem, że powinien dostawac wiecej minut, ogóry, wejścia z ławki, kontuzja (nie daj Bóg) Neymara czy innych Suarezów. Ale nie, przeciez lepiej na ławce trzymac bezproduktywnego Pedro i wystraszonego Munira.
0
"Teraz czekamy na teksty typu: Wróć do nas." To może była ironia, dalej jest już jego opinia.
4
"Dobry zawodnik, ale nie na Barcelonę, tym bardziej, że mamy Neymara, Suareza i Messiego". Haha, to kogo Ty na ławke chcesz ? Robbena i Hazarda ? Tello jest fantastyczny, tylko mega niedoceniany.
7
Cristian Tello najbardziej niedocenianym piłkarzem FC Barcelony.
A Ci, którzy mówią, że Deulofeu jest lepszy - udajcie sie do psychiatry, bo Tello to gracz o wielkich możliwościach, do tego posiada mózg - czyli narząd, którym na boisku nie dysponuje Deulofeu. Cristian kocur. Po jego powrocie z wypozyczenia powinien dostawac duzo wiecej minut, powiedzmy, ze chocby z ogorami, do tego wejścia z ławki. Na rezerwe jest świetny. Wiadoma sprawa, ze Neymara nie wygryzie, bo to jest niewykonalne, ale zawsze może wejść na te 15-20 minut. Jestem absolutnie za oddaniem Deulo do Porto i zostawieniem w Barcelonie CT.
1
Unstoppable one. Niepowtarzalny gość, niepowtarzalny piłkarz.
0
No i tutaj jest szansa, że Xavi będzie grał wyłącznie ofensywnie. Coś pięknego, jezeli tak to ma wyglądać, to nie wyobrażam sobie tych prostopadłych piłek od Generała :) Mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Srodek pola obstawiony porządnie, zobaczymy jak Masche i Busquets będą współpracowali.
0
Tylko Gundogan nie spadł równie nisko, co Iniesta, a poza tym ma 25 lat, nie 31.
0
Otóż własnie Hamsik zasługuje na lepszy klub i lige. Jest niesamowity. Szczerze ? Aktualnie TOP5 ofensywnych pomocników świata, obok takich nazwisk jak Silva, Cazorla.
Gundogan zawsze moze wrocic do formy. Potrzebuje odnowy, standard. Borussia legnie, także nie ma tam miejsca dla takich jak on, czy Reus.
5
Nie wiem dlaczego, ale bawią mnie ludzie, mówiący, ze Isco jest lepszy od Pogby. Nie moge znalezc zadnego aspektu (może poza długimi piłkami), w których Hiszpan jest lepszy. Niech ktoś mi nie wmawia, że drybling i prowadzenie piłki, bo to bedzie jednoznaczne z tym, ze nigdy nie widział jak gra Pogba. Jak dla mnie Paul to #1 na liście transferowej. Jest wielki, a będzie największy za kilka lat. Jezeli bedzie sie prawidłowo rozwijał to bedziemy oglądali lepszą wersję Toure. Za Isco przemawia to, ze pochodzi z Hiszpanii, dlatego pewnie gdyby był do wyjecia, to on byłby pierwszym miesem armatnim.
4
Nainggolan to raz. A dwa - to bezmózgi rzeźnik, co ostatnio potwierdził, łamiąc bezmyślnie noge dla młodego grajka. Verratti wzrostem bije, Isco to gracz Realu. Pogba/Hamsik/Gundogan to najrozsądniejsze wyjścia. O Hamsiku mówie w kontekście gracza ofensywnego, nie box-to-box. Najbardziej zadowalający byłby transfer Pogby, gracza niemal kompletnego, a jeszcze tak młodego.
2
Dokładnie tak. Patrząc na statystyki, potencjał oraz wygląd na papierze - mamy najlepszy atak wszech czasów, a z meczu na mecz uwidacznia sie to coraz bardziej w praktyce.
Kupili Rakiticia, Douglasa, Vermaelena i Mathieu. Więc kupili też tam, gdzie trzeba. Gorsze jest to, ze kupili nie to, co trzeba (choć nie w każdym przypadku).
4
Bezmózgie wypowiedzi i myślenie. Mamy najlepszy atak świata i prawdopodobnie wszech czasów. Strzelają, asystują, wzajemnie się uzupełniają i łatają swoje błędy. Byli warci swoich cen, wiec przestań już miałczeć, bo to jest śmieszne. Alexis nie mogl pokazac 100% swoich umiejętnosci u nas, dobitnie podkresla to jego aktualny sezon w Arsenalu. Są pieniądze - trzeba korzystać. Inaczej bylibyśmy druga Borussią.
0
Nie ma być łatwiej. Tutaj nie ma sentymentów, chodzi o widowisko, a zdecydowanie najlepszym meczem byłby własnie mecz Napoli z Sevillą.
3
Mimo wszystko dał wiele radości i na swój sposób awans dla PSG w meczu z tym pseudoklubem zwanym Chelsea.
0
Napoli i Sevilla to najlepsze zestawienie aktualnie grających w LE zespołów. Wszyscy byli tak podnieceni Wolfsburgiem, ze gdy mówiłem, ze Napoli ich zmiecie, to zostałem wysmiany. Klasa wyzej. Hamsik MOTM.
0
Iniesta ponownie, to juz jest zabawne.
Cieszy mnie Martin na PO. Wreszcie zobaczymy, co pokaze w meczu z silnym przeciwnikiem. Ogromne braki kadrowe widac, bo sklad PSG wyglada mocno przeciętnie.
0
Nie ma łatwiej, bo gra na wyjezdzie. A skoro u siebie nie potrafili strzelic (choc powinni dostac PRZYNAJMNIEJ jedną jedenastkę), to na wyjezdzie bedzie o wiele trudniej. Przywilej własnego stadionu naprawde działa.
0
Rozumiem, że to ironiczne pytanie?
0
Ferdas, pakuj bramke i zamknij jadaki.