1

Hahahahaha, prosze Was, panowie. Mam odmienne zdanie, ale przekonamy sie za kilka lat. W mojej opinii Pogba miażdży KDB, tak samo Verrattiego.

1

Pogba to trzon na kolejne 10 lat. Chłopak jest nieprawdopodobny, a z meczu na mecz staje sie jeszcze lepszy. Brałbym w ciemno za te 70 mln, szczerze.

0

Póki co Rafinha do Coutinho nie ma podejścia. Poza tym nie pisałem o wartości rynkowej, tylko klauzuli zapisanej w kontrakcie, a nie wiem, jaką ma.

3

Ta, a zwinny niczym czołg przy Ferrari. Bez przesady z tym Martinezem. Benatia miał 1 dobry sezon w Romie, a w Bayernie grzeje ławe, bo kiedy nie gra, to ogórkowi napastnicy robia z niego wiatrak.

1

Bayern nie odda swojego kluczowego stopera i gracza. Aby go pozyskac trzeba by wyłozyc kawał hajsu, nie mówie tutaj nawet o 30 milionach, ale i lepiej.
A Laporte niczym mnie nie przekonuje. Średni graczyna.

0

Otóż to. Z bardziej znanych także Azpilicueta ;)

0

Szczerze to nie wiem jaką klauzulę ma wypisaną Coutinho, ale na transfermarkcie jego wartość wynosi równe 25 mln, więc jeżeli ufać dla transfermarkt, to why not :) Zawsze można próbować.

0

No tak. Gra na lewej OBRONIE. W czym więc problem, aby przetestować go na prawej OBRONIE ? Rozumiem, że dla Ciebie nie ma znaczenia rola napastnika i obrońcy. Gdybym pisał o Ronaldo, to napisałbym, że może grać na lewym skrzydle i prawym skrzydle, gdybym pisał o Hazardzie, to napisałbym, że może grać na lewej pomocy i prawej pomocy, a pisząc o Rodriguezie mówię, że moze grać na lewej i prawej obronie. Jeżeli nie rozróżniasz poszczególnych linii na boisku, to już problem nie mój.
A to, że gra na lewej napisałem. Czyżby kolejny człon społeczeństwa, który przeczytał tylko nazwiska a opisy oblał ?

0

No właśnie widzisz - nie. Rafinha to zupełnie inna pozycja. Eksperymenty raz sie udają, raz nie. Skąd wiesz, ze nie byłby jeszcze lepszy jako PO ? Ani Ty, ani ja tego nie wiemy. Wielu zawodnikom zmiana pozycji wyszła na dobre, przez co są gwiazdami światowego formatu, więc obale Twoją teze. Głupota. Pewny gościu - czyli kto ? Ivanovic, czy moze Wasilewski ?

0

Okaże sie :) Póki co Deulofeu nie moze przebic sie do składu Sevilli, tak wiec wstrzymałbym sie ze stawianiem go nad Vietto ;)

0

Moja cierpliwość nie zna granic ; )

0

Vietto jest o dwie klasy lepszym piłkarzem, nieważne czy od pół roku, czy od tygodnia. Jest lepszy i zawsze lepszy będzie. Deulofeu to gwiazda do klubu pokroju Evertonu, Southampton czy Bilbao, czyli typowych średniaków. Vietto to przyszłość piłki.

0

"stara się wziąć ciężar gry na siebie, dryblować na pełnej prędkości, ładnie wystawia się na pozycje innymi słowy PODEJMUJE RYZYKO - a to w footballu jest najpiękniejsze" - kiedy napisałem takie coś o Tello, zostałem wyśmiany. Tello bije tego śmiesznego Deulofeu na głowe, ale profesorzy i tak powiedzą, że jest inaczej.

0

No, czyli wiesz :)

0

Jestem antyfanem Deulofeu, więc nie przejąłbym się jego sprzedażą. Z drugiej strony lepsza opcja to poczekać ten rok, w tym czasie posłać go na wypożyczenie (ewentualnie na ławke) i w kolejnym okienku próbować zdziałać wymiane za Coutinho (wartość rynkowa 25 mln). Dla porównania wartość rynkowa Deulofeu to 12 mln, także myśle, że powielenie wartości Deulofeu i Brazylijczyk byłby wyjęty z Liverpoolu. Oczywiście to w razie W - sytuacji, w której nie ściągnęlibyśmy do nas Pogby, lub innego perspektywicznego gracza do środka pola.

2

Coleman to Anglik, rozumiem. To teraz odmienie Twoje życie, to będzie dla Ciebie mega zawód, ale Coleman pochodzi z Irlandii. Nie pisz bzdur, jeżeli nie wiesz o czym mówisz. Po drugie to TOP3 PO z ligi angielskiej.

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że Rodriguez to prawy obrońca ? Przeczytaj najpierw cały tekst, później sie wypowiadaj, bo nie mam ochoty pisać z kimś, kto na siłe będzie mi coś udowadniał, guzik wiedząc.

"Wprawdzie jego nominalna pozycja to lewa obrona, jednak kto wie - nuż, że sprawdziłby się z drugiej strony defensywy." Rozumiem, że to zdanie pominąłeś, lub pominąłes cały tekst i przeczytałeś tylko nazwiska, które wymieniłem.

2

#3 - Serge Aurier. Cóż moge o nim napisać. Niemalże to samo co o poprzedniku z Wolfsburga. W barwach Tuluzy robił mega wrażenie, nie na darmo PSG sprowadziło go do siebie. Będzie z niego konkretny gracz, więc warto pomyśleć nad jego kupnem. Z tego co ostatnio pisano, to Braida uważnie mu sie przygląda, więc to jeden z bardziej prawdopodobnych celów transferowych. Grał już jako lewy obrońca, jako prawy obrońca, jako prawy oraz środkowy pomocnik, więc o jego wszechstronności mówić nie trzeba. Ogromny plus to jego wiek i serce do walki, czego nie da sie nie zauważyć patrząc na grę Iworyjczyka.

Śmiesznym dla mnie jest fakt, że w ankiecie z pytaniem o to, kogo kibice chcieliby zobaczyc na Camp Nou prowadzi, bądź prowadził Piszczek. Rozumiem, Polak i te sprawy, ale błagam. Sentymentalnym to można być, gdy prowadzi sie caritas, a nie, gdy chodzi o zapewnienie klubowi odpowiednich graczy. Sanchez ośmieszał Piszczka parenaście razy w zaledwie dwóch meczach pomiędzy BVB i Arsenalem. To samo robił Ribery, to samo robiło dziesiątki innych piłkarzy. Miał dobre 2 sezony i ot - już Piszczek w Barcelonie. Błagam was. Równie dobrze zamiast Pogby można ściągnąc Mile, bo Polak, a zamiast Dybali to Grosickiego. Tak sie raczej nie robi, tutaj nie chodzi o jakieś specjalne zamiłowanie. Potrzeba gracza na lata, który da to, czego potrzebuje tak wielki klub, jak Barcelona. Wypalony Piszczek bez formy niestety tego nie gwarantuje. Jeżeli nie ktoś z w/w trójki, to ewentualnie Zabaleta (pomimo wieku niesamowita forma), wspominany w porannym newsie Fabinho.[2]

1

Przejrzałem sobie listę prawych obrońcow topowych lig, i tak przy okazji pragnę się nią podzielić. Moje małe przemyślenia odnośnie tego, kogo moglibyśmy sprowadzić w miejsce odchodzącego Daniego. Kolejność nieprzypadkowa, początkujemy od tego, którego widziałbym tutaj najbardziej.
#1 - Seamus Coleman. Piłkarz niebywale utalentowany. Jeden z podstawowych członów Evertonu w tym sezonie, piłkarz trzymający najbardziej cofniętą linię. Czołowa postać The Toffees, jeden z bardziej rozchwytywanych prawych obroncow. Nie jest tajemnicą, że w ubiegłym sezonie wywołał furorę. Ma mnóstwo zalet i wszystkie atrybuty, aby stać sie jednym z najlepszych obrońców na świecie. Szybkość na plus, inteligencja zdecydowanie na plus, bardzo dobry w odbiorze, nie łamie tylnej linii. Podania genialne, nie raz i nie dwa to pokazał. 26 lat, tak więc dobre 6-7 lat gry na wysokim poziomie przed nim. Everton nieco go blokuje, szczególnie w tym sezonie. Ich gra jest gorzej niż przeciętna, a ten piłkarz zasługuje na grę w lepszym klubie.

#2 - Ricardo Rodriguez. Magia na ubiegłorocznych MŚ, czołowa postać reprezentacji Szwajcarii, a i przez cały sezon podpora Wolfsburga. Niesamowity gracz, pomijając Alabę to najbardziej wszechstronny piłkarz tej ligi. Wprawdzie jego nominalna pozycja to lewa obrona, jednak kto wie - nuż, że sprawdziłby się z drugiej strony defensywy.
Wkład w ofensywę ogromny, do tego dobre uderzenie z dystansu. Młodziutki, świeży piłkarzyna, który może zrobić wielką karierę. Ma niezmierzony potencjał, i jeżeli będzie pomysł o sprowadzeniu go, to oby jak najszybciej, bo okienko, góra dwa i będzie wymiatał w jakimś śmiesznym Chelsea, czy innym Bayernie. Doprawdy trzeba wziąc go od uwage, bo później będzie plucie w brodę. [1]

0

Mnie lata koło dupy, że tak brzydko sie wyraże, gdzie on gra :) Równie dobrze Pogba mógłby grać w Realu i mówiłbym to samo. Dla mnie Paul to największy talent swiata. Odnosze wrażenie, że to własnie co niektórzy czynią spuścizne nad Isco, niekoniecznie sledząc w akcji Pogbe - najbardziej wszechstronnego piłkarza globu w wieku zaledwie 21 lat.
"Rozumiem, że tutaj większość dzieci..." - zaczynam mieć wątpliwości, kto do kogo powinien mówić dziecko :)

0

Haha. Isco pracuje wiecej w defensywie i lepiej utrzymuje sie przy piłce, aż zapisze na kartce :)

0

Hahaha, made my day X]
Wymien choć 3 aspekty, w których Isco, Verratti czy inny tam smieszny zawodnik jest lepszy od Pogby ;)

0

Po to, że po Pogbie to najlepszy aktualnie pomocnik młodego pokolenia.

1

Fantastyczny zawodnik, 3x tak. Z każdym meczem staje sie coraz lepszy, powoli staje sie decydującym graczem w teamie Lazio.

0

Bardzo mądry tok myślenia, w takim razie zamiast Pogby do środka pola kupmy Mile.

1

Nie no, błagam. Piszczek wygrywa w tej ankiecie ? Hahahaha. Sanchez pokazał co sie robi z Piszczkiem, gdy BVB grała z Arsenalem :)
Moim typem nr.1 jest Serge Aurier, swietny piłkarzyna, w dodatku młodziutki. Drugi w kolejności Gaspar, trzeci Fabinho. Johnson zbyt mało udziela sie w ofensywie, zresztą M.Darmian także. W obronie Włoch jest swietny, tylko gorzej, gdy trzeba pomóc z przodu.

0

Nie pytałes o bilans, tylko o okres. Tak więc pomysl - odpowiadałbym tak, gdyby Atletico nie dominowało nad nimi przez ostatnie 2 lata ?
Prościej nie wytłumacze.

0

Głupie pytanie, wystarczy pomyśleć.

0

Komentarz usunięty

0

Ta ? Dobra, krótka analiza i porównanie.
Pierwszych miejsc nie licze (PSG i Bayern). Porównajmy poziom lepszych drużyn z tych lig.
Lyon, Marsylia, Monaco, Saint-Etienne, Bordeaux - Wolfsburg, Monchengladbach, Leverkusen, Schalke, Borussia. Które zestawienie wydaje Ci sie mocniejsze ?
W takim razie co powiesz na to, ile razy w tym sezonie Borussia dostawała od niszowych zespołów, ile razy Schalke czy Leverkusen dostawało od cieniasów pokroju Paderbornu ? Nie ma co sie spierać, Bundesliga to mocniejsze zespoły, lepsi zawodnicy i wyższy poziom piłki.

0

Hahahah, dobre. Cavani i Falcao są, nie ma Lacazette, czy Aubameyanga, propsy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?