0

I po cholere Ci Verratti i Koke ?
Mamy szeroką linie pomocy, brakuje tylko kogoś takiego, jak właśnie Francuz. Nie potrzeba następnych karzełków, czy talentów do zmarnowania na ławie.

1

No tak. Jak samemu frajersko dostaje sie po dupie w wygranym meczu, to trzeba sie bronić "nadzieją" ;)

0

City w takiej formie to niech naprzód puknie Stoke na własnym stadionie. Nie skreślam ich i nie lekceważe, ale patrząc na ostatnie poczynania to nie są wiarygodni rywale dla Barcelony.

0

Póki co, Real na tle Bayernu, czy Barcelony wypada mega przeciętnie. Poza tym - nie licz na innych. Jeżeli chcemy być najlepsi - musimy pokonać każdego, czy PSG, czy Real, czy inne City, a nie liczyć, ze ktoś kogoś wyeliminuje.

0

Emocje nieco opadły, mimo wszystko nadal tryskam ogromną radoscią.
Najbardziej przycwaniaczony zespoł poza rozgrywkami, coś pięknego ;)
A jeszcze miesiąc temu te huczne zapowiedzi : "Chelsea pogromi każdego i wygra wszystko".

5

TAK JEEEEEEEEESSSSSSSSST !!!!!!!!!!!!!!!!!
PSG, OGROMNY, OGROMNY I JESZCZE RAZ OGROMNY SZACUN ZA TE WALKE, BRAWOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

No, i teraz czekam na komentarze, że "Chelsea zdominuje Europe i wszystkie rozgrywki". Hahahaha, brawo Paryżanie, jesteście niesamowicie charakterni, zasłużyliście w 120 % na ten awans, grając w 10 grać na takim poziomie, doprawdy RESPECT.

0

Wchodzi PSG.

0

Utrzymajcie to, panowie, tylko to utrzymajcie, jesteście w stanie ! Thiago, kieruj tym mechanizmem !

0

BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!! Matko, jak ja sie kurwa ciesze, no brawo ! Won pajacyki z Ligi Mistrzów, WOOOOON !

2

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
THIAGO DZIEKUJE DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ta

0

Luiz, może drugą ? Davidek, lecisz w powietrze !

0

Costa kopnął piłke w miejsce, w którym powinien znaleźć się juz w 1-wszej połowie.

2

Błagam PSG, błagam was, panowie, wcisnijcie tym komuchom bramke, BŁAGAM Z CAŁYCH SIŁ. Nie zniose tych pajaców w dalszym etapie LM.

11

Śmieszny mnie ten klub...normalnie mnie śmieszy. Banda pajacy i dla odmiany ich przewodnikiem jest pajac.

1

Hahahahahahahhahaha karny, ZA CO ? KTOŚ MI POWIE ?

0

Jakieś uzasadnienie ? Tym bardziej powinno tak być.

0

Tak. Luiz wyrównał po rożnym.

0

Prócz tego, że Silva to najlepszy stoper na świecie, to trudno cokolwiek o nim jeszcze powiedzieć. A jeżeli ktokolwiek mówi, ze jest przereklamowany, to 2 szybkie wdechy, długi rozbieg i cymbałem w ściane.

2

Sędzia to już nawet nie dno...Rusek swoje zapłacił, żeby Costa nie wyleciał..no no, brawo.

1

Cavani, chłopie... zejdź, błagam. 2 setki, kilka idiotycznych strat i w zasadzie...nic więcej.

1

Brawo PSG, brawooooooo ! W 10 zdołali odrobić straty, brawo David, brawo PARYŻ ! Do karnych, do karnyyyyyych !

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Oj śmieszne Ruski. Przereklamowany zespół, który odpalił w 10 pierwszych meczach, a później...nie musze nic mówic, wystarczy spojrzeć na dzisiejszy mecz..

1

Widzieli jak jeździł ogórków z Blackburn.

0

Powinni wygrywać 2:0, może nawet więcej. Podziękuj Cavaniemu.

0

No rzeczywiście, szczególnie jeżeli mowa o wzroście.

9

Pamiętam jak dziś komentarz, że "Chelsea zdominuje wszystkie rozgrywki". Ktos napisał to własnie na fcbarca.com, chociaz na innych portalach także nie brakowało takich profesorów. Własnie widać, jak dominują. W 10 PSG jedzie ich akcja w akcje, gdyby Cavani nie był totalnym drewnem to byłoby 2:0 albo i wyżej, do tego niesłuszna czerwona dla Zlatana. Rzeczywiście, Chelsea jest tak groźna, że drżyjcie stadiony. Śmieszy mnie gra tych pajacyków z Londynu.

0

Cavani...dlaczego, DLACZEGO ?
Na cholere sie bawić, miał na lewej patelnie, zamiast strzelac - bawi sie z przełożeniem. Bez przesady już, piłkarz za 40 mln, czegoś sie wymaga od niego. Zepsuł taką piłke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?