XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I po cholere Ci Verratti i Koke ?
Mamy szeroką linie pomocy, brakuje tylko kogoś takiego, jak właśnie Francuz. Nie potrzeba następnych karzełków, czy talentów do zmarnowania na ławie.
1
No tak. Jak samemu frajersko dostaje sie po dupie w wygranym meczu, to trzeba sie bronić "nadzieją" ;)
0
City w takiej formie to niech naprzód puknie Stoke na własnym stadionie. Nie skreślam ich i nie lekceważe, ale patrząc na ostatnie poczynania to nie są wiarygodni rywale dla Barcelony.
0
Póki co, Real na tle Bayernu, czy Barcelony wypada mega przeciętnie. Poza tym - nie licz na innych. Jeżeli chcemy być najlepsi - musimy pokonać każdego, czy PSG, czy Real, czy inne City, a nie liczyć, ze ktoś kogoś wyeliminuje.
0
Emocje nieco opadły, mimo wszystko nadal tryskam ogromną radoscią.
Najbardziej przycwaniaczony zespoł poza rozgrywkami, coś pięknego ;)
A jeszcze miesiąc temu te huczne zapowiedzi : "Chelsea pogromi każdego i wygra wszystko".
5
TAK JEEEEEEEEESSSSSSSSST !!!!!!!!!!!!!!!!!
PSG, OGROMNY, OGROMNY I JESZCZE RAZ OGROMNY SZACUN ZA TE WALKE, BRAWOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
No, i teraz czekam na komentarze, że "Chelsea zdominuje Europe i wszystkie rozgrywki". Hahahaha, brawo Paryżanie, jesteście niesamowicie charakterni, zasłużyliście w 120 % na ten awans, grając w 10 grać na takim poziomie, doprawdy RESPECT.
0
Wchodzi PSG.
0
Utrzymajcie to, panowie, tylko to utrzymajcie, jesteście w stanie ! Thiago, kieruj tym mechanizmem !
0
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!! Matko, jak ja sie kurwa ciesze, no brawo ! Won pajacyki z Ligi Mistrzów, WOOOOON !
2
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
THIAGO DZIEKUJE DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ta
0
Luiz, może drugą ? Davidek, lecisz w powietrze !
0
Costa kopnął piłke w miejsce, w którym powinien znaleźć się juz w 1-wszej połowie.
2
Błagam PSG, błagam was, panowie, wcisnijcie tym komuchom bramke, BŁAGAM Z CAŁYCH SIŁ. Nie zniose tych pajaców w dalszym etapie LM.
11
Śmieszny mnie ten klub...normalnie mnie śmieszy. Banda pajacy i dla odmiany ich przewodnikiem jest pajac.
1
Hahahahahahahhahaha karny, ZA CO ? KTOŚ MI POWIE ?
0
Jakieś uzasadnienie ? Tym bardziej powinno tak być.
0
Tak. Luiz wyrównał po rożnym.
0
Prócz tego, że Silva to najlepszy stoper na świecie, to trudno cokolwiek o nim jeszcze powiedzieć. A jeżeli ktokolwiek mówi, ze jest przereklamowany, to 2 szybkie wdechy, długi rozbieg i cymbałem w ściane.
2
Sędzia to już nawet nie dno...Rusek swoje zapłacił, żeby Costa nie wyleciał..no no, brawo.
1
Cavani, chłopie... zejdź, błagam. 2 setki, kilka idiotycznych strat i w zasadzie...nic więcej.
1
Brawo PSG, brawooooooo ! W 10 zdołali odrobić straty, brawo David, brawo PARYŻ ! Do karnych, do karnyyyyyych !
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Oj śmieszne Ruski. Przereklamowany zespół, który odpalił w 10 pierwszych meczach, a później...nie musze nic mówic, wystarczy spojrzeć na dzisiejszy mecz..
1
Widzieli jak jeździł ogórków z Blackburn.
0
Powinni wygrywać 2:0, może nawet więcej. Podziękuj Cavaniemu.
0
No rzeczywiście, szczególnie jeżeli mowa o wzroście.
9
Pamiętam jak dziś komentarz, że "Chelsea zdominuje wszystkie rozgrywki". Ktos napisał to własnie na fcbarca.com, chociaz na innych portalach także nie brakowało takich profesorów. Własnie widać, jak dominują. W 10 PSG jedzie ich akcja w akcje, gdyby Cavani nie był totalnym drewnem to byłoby 2:0 albo i wyżej, do tego niesłuszna czerwona dla Zlatana. Rzeczywiście, Chelsea jest tak groźna, że drżyjcie stadiony. Śmieszy mnie gra tych pajacyków z Londynu.
0
Cavani...dlaczego, DLACZEGO ?
Na cholere sie bawić, miał na lewej patelnie, zamiast strzelac - bawi sie z przełożeniem. Bez przesady już, piłkarz za 40 mln, czegoś sie wymaga od niego. Zepsuł taką piłke.