0

No to własnie, o czym mówimy ? Cavani psuje setka za setką, od kiedy odszedł z Napoli stał sie strasznym drwalem, taka jest prawda. Lewandowski chociaż strzela, Cavani nie może trafić do pustej bramki z 4 metrów lepszą noga. Poza tym w Bundeslidze są dużo silniejsze drużyny niż w L1, gdzie liczy sie PSG, Monaco i Lyon.

0

Oglądałes mecz PSG z Chelsea na Stamford Bridge ? Twierdzisz, ze Cavani jest lepszy od Lewandowskiego ?
Cavani to nie jest nawet pierwsza 10-tka napastników świata na ten moment.

0

Od Martineza wymienie dwa tuziny lepszych napastników.

0

Błagam Cie, chłopie, nie ośmieszaj sie.
Oczy bolą od czytania, bo raz, ze głupoty, a dwa, że błąd na błędzie i brak wielkich liter, przecinków.
Jedyna rzecz, z którą można sie tutaj zgodzić to Silva>Pique.

0

Akurat Silva od Pique jest lepszy, co do tego nie ma wątpliwości. Silva to najlepszy stoper globu na ten moment.

1

Stawiasz Benzeme i Lewandowskiego na równi z Costą ? On wciąga ich obu na dzień dobry. Poza tym wymieniasz tę dwójke, a zapominasz o nazwiskach typu Tevez, który jest w swojej najlepszej formie i szczytuje, że tak sie wyrażę.

0

Takie sranie w banie dla medialności. Naprzód niech spojrzy z kim grają oni w 1/4, bo poki co ich bilans przeciwko Atletico nie wygląda zbyt różowo.

0

Żart na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej.

1

Brakuje Krzynówka

0

Miał dwie setki. A jeżeli dla Ciebie 1v1 z bramkarzem to nie setka, to nie wiem o czym mówimy. Dwa razy stawał w cztery oczy z Neuerem, dwa razy przegrał.
Higuain też dał im bramke na wage awansu, strzelając bramke dającą zwycięstwo. Strzał zza pola karnego w ciezkiej sytuacji.

0

No to mega obiektywny gośc z Ciebie. A Messi nie miał setek ? Nie wykorzystał dwóch patelni, wiec sam jest sobie winien, nie tylko Palacio i Higuain dali ciała, także nabierz chłopie troche wody w usta i naucz sie patrzeć obiektywnie.

0

Powiedział tak, aby narobić wokół siebie szumu, tyle.

0

Drewniak ? Haha. Prawda, miał nieudane MŚ, ale drewniak ? Błagam, chłopie. Ten człowiek sadzi seryjnie bramki, mecz w mecz strzela lub asystuje, nie raz i nie dwa robi(ł) to w sposób ekwilibrystyczny, a Ty mówisz, że to drewniak. Zdecydowanie TOP3 napastników Serie A oraz TOP10 napastników świata.

0

Lojalność przede wszystkim, nie pieniądze, drogi obywatelu. Tutaj zaczynał tak niesamowitą karierę, że nie wyobrażalne było dla mnie i reszty cules, ba, dla całego świata kibiców - by zakończył ją gdzie indziej niż w Barcelonie. Jednak.

1

Ta, bo przeciez w Barcelonie był biedny.

0

Ta, maraton kontuzji rozpoczęty.

0

PODKREŚLI JEGO KARIERE I LOJALNOŚĆ.

0

"BO MAJĄ PIENIĄDZE". Rozumiem, że dzięki temu są lepsi ode mnie, ciebie, twojej rodziny i biednych ludzi, tak ? Trzeba być skończonym idiotą, by poprzeć twoje zdanie. Poza tym przecinek przed "by" i "bo" x2.
Kiedyś zrozumiesz, dlaczego pisze, aby "wysadzic ich w powietrze". Zapisz sobie te słowa w dzienniczku, zeszycie, w Word Padzie, czy gdziekolwiek, skąd będziesz mogl je pozniej odczytać. To moja sugestia, tylko sugestia.
"O kurde, rocznik '97, z kim ja w ogóle dyskutuję" - kolejne zdanie na poziomie.

0

Bo negatywów nie wymieniłeś. I ja i Ty, a i wszyscy inni kibice wiedzą, że Xavi nadal potrafi grać na najwyższym poziomie. Negatyw ? Słaba liga, brak jakichkolwiek ambicji, klub budowany pieniędzmi. Owszem, pieniądze kuszą, ale liczyłem, że Xavi nie da sie im ponieść, i mimo wszystko zostanie i zakończy kariere w domu, dokładnie tutaj, gdzie ją zaczynał. No jednak - zawód. Mówie - jego decyzja, tylko dla kibiców (przynajmniej dla mnie) jest to mega smutna wiadomość. Jeden z wielkich orędowników tego klubu opuści go, przenosząc sie do Arabii. Przykre.

0

ZNISZCZYĆ.

0

Zawiść ? Człowieku, o czym Ty mówisz. Przypomnij sobie MŚ w piłce ręcznej, później pomyśl dlaczego ich tak nazywam. Ja na temat twojej sytuacji materialnej sie nie wypowiadałem, nie osądzałem ciebie, dlatego też mysle, ze to właśnie Ty zrobiłes z siebie kretyna. A moje poglądy polityczne i stosunek do Arabii nie są twoim interesem. Pozdro, drugim razem myśl.

0

Bo są śmieciami. I nie interesuj sie, ile kto wydaje, bo wiesz o mnie tyle, co świnia o gwiazdach. Nie pisz takich idiotycznych komentarzy, bo nie błyszczysz, a robisz z siebie kretyna.

0

Gdybym stworzył taką historie w tym klubie, jaką stworzył on, to oczywiście, że nie. Nigdy bym nie odszedł, a skończyłbym kariere w Barcelonie. Oczywiście, to jego wybór, jednak z perspektywy osoby trzeciej przykro patrzyć na to, że odchodzi największa podpora tego klubu, a przy okazji człowiek, który przez tyle lat stanowił pierwszy jego człon.

0

Roberto. Rozumiem, że Firmino ? Bo Sergi nadaje sie do klubu pokroju Rayo, nie do Barcelony. Nie ma drygu.

0

Nie no, błagam...bo kasa ? Nie rób tego, Generale. Zeszmaciałe szejki, wysadzić to kurestwo w powietrze.

0

Polsat Sport, 21:00.

1

Nie zrobi tego. Nie może tego zrobić, to będzie strzał w serce dla całego klubu. Puyol z musu, wcześniej Abidal potraktowany jak..sam nie wiem, a teraz miałby odejśc kolejny człowiek, który podtrzymuje tradycje klubu, przy okazji z największą liczbą rozegranych meczy dla Barcelony ?

1

Kiedy miał już dodać "w łapaniu kontuzji", przerwano wywiad.

0

Komentarz usunięty

1

Hazard przereklamowany...Matko Święta miej człowieka, który to napisał w opiece.
Człowiek robi gre w tym smiesznym klubie zwanym Chelsea.
W takim razie czekam na opinie o Dybali, pewnie on jest odpowiedni, nie ? Ściągnąc ogóra z Palermo, zeby grzał ławe i sprzedac po 2 sezonach :) Najlepiej !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?