0

Zauważyłem, że pod poprzednim jest ledwo ponad 20 komentarzy, a to wiąże sie z tym, że nieliczni to przeczytają. Inaczej jest w przypadku tego artykułu, gdzie komentuje wiele osób. Napisałem to, bo nie mogłem patrzeć na tę spuścizne, że jestesmy faworytami do wszystkiego.

9

Mały apel do hurraoptymistów ode mnie.
Nie popadajcie w tak ogromną pewność, że mamy w kieszeni La Lige i Lige Mistrzów, bo tak nie jest. Póki co mamy niepewne 4 punkty przewagi, bo prawdopodobnie Real jutro wygra, co daje nam już tylko 1 oczko nad Królewskimi. W lidze mamy wiele ciężkich meczów, jak z Atletico na VC, jak z Valencią (mimo, że u siebie), czy Sevillą. W każdym z nich możemy stracić punkty.
W Lidze Mistrzów zostało wiele bardzo silnych ekip, m.in Bayern, PSG, Real, póki co to tyle, przed nami wtorkowe i środowe rewanże, także reszta się wyłoni (w mojej opinii dojdzie jeszcze Atletico oraz Juve). Reszty także nie można lekceważyć, bo na tym etapie nie ma już słabych zespołów.
Fani Realu już na początku rozgrywek po bodajże 10-15 kolejkach wróżyli Królewskim potrójną korone, pobicie wielu rekordów, Złotego Buta dla Ronaldo oraz zwycięstw na wszystkich frontach, a jak jest - mówic nie musze.
Osądzać będziemy mogli dopiero wtedy, gdy będziemy mieli bezpieczną przewage i 2 kolejki do końca, a nie teraz, gdy przed nami jeszcze wiele, wiele meczy ligowych.

0

Toure, Zabaleta, Fernandinho ;)

2

Messi to świr. Tego nie dokonałby żaden inny piłkarz na świecie.

4

Mały apel do hurraoptymistów ode mnie.
Nie popadajcie w tak ogromną pewność, że mamy w kieszeni La Lige i Lige Mistrzów, bo tak nie jest. Póki co mamy niepewne 4 punkty przewagi, bo prawdopodobnie Real jutro wygra, co daje nam już tylko 1 oczko nad Królewskimi. W lidze mamy wiele ciężkich meczów, jak z Atletico na VC, jak z Valencią (mimo, że u siebie), czy Sevillą. W każdym z nich możemy stracić punkty.
W Lidze Mistrzów zostało wiele bardzo silnych ekip, m.in Bayern, PSG, Real, póki co to tyle, przed nami wtorkowe i środowe rewanże, także reszta się wyłoni (w mojej opinii dojdzie jeszcze Atletico oraz Juve). Reszty także nie można lekceważyć, bo na tym etapie nie ma już słabych zespołów.
Fani Realu już na początku rozgrywek po bodajże 10-15 kolejkach wróżyli Królewskim potrójną korone, pobicie wielu rekordów, Złotego Buta dla Ronaldo oraz zwycięstw na wszystkich frontach, a jak jest - mówic nie musze.
Osądzać będziemy mogli dopiero wtedy, gdy będziemy mieli bezpieczną przewage i 2 kolejki do końca, a nie teraz, gdy przed nami jeszcze wiele, wiele meczy ligowych.

0

Przeciętnie. Widoczny brak podstawowych graczy.

0

Burnley, czyli jeden z większych ogórów w BPL.

3

No, Douglas wreszcie odpoczął. Chłopak zamęczony już ta grą w pierwszym składzie był.

0

Jaki to etap rozgrywek ?

0

Do obejrzenia tych meczy trzeba mieć CSa ? Czy są na jakichś streamach ?

0

Pokazywał wiele z lepszymi drużynami. Każdy ma przestoje, a tym bardziej, kiedy jest sie w formie i nie gra sie regularnie.

5

Komentarz usunięty

0

Lio z główki, bezpośrednio po wrzutce z rożnego.

0

Jedną bramke mniej od ?

0

A mówiłem, że intuicja podpowiada mi, że strzeli dzisiaj jeszcze ze dwie. Także Lio jeszcze jedna i ponownie wyczucie sie sprawdzi ;)
Tymczasem w tabeli strzelców 32-30.

0

Bo dla jednych forma to 4 bramki i asysta w każdym meczu.

0

Błagam Cie.

0

Dobra pany, zazwyczaj, gdy pierwszą połowe gramy cienko, to w drugiej wyostrzamy gre i jest dużo efektowniej, także bez spiny póki co. W dodatku poważne braki, czyli nie skład, który miażdżył każdego. Gramy bez Alvesa, Masche, Alby i Busquetsa. Zmienieni są Martinem, Adriano, Roberto i Bartrą, także nie ma co płakać, że póki co gra sie nie klei.

0

Cieszy bramka, tylko wielka szkoda, że z karnego. Ważne, że nie po nurkowaniu w jedenastce. Leon jeszcze ze dwie dołoży, tak podpowiada mi intuicja.

0

Raiola to agent Pogby, a nasz nowy dyrektor sportowy ma z nim bdb. stosunki, także pozdro, jeżeli myślisz, ze za Pogbe damy więcej, niż za Verrattiego.

Ile meczy Porto widziałem ? Średnio na sezon oglądam 15/20 w pełnym wymiarze, od 1 do 90 minuty.

Edit : czyli uważasz, że Pogba jest mniej kreatywny, niż Verratti ?

10

Wadliwy tytuł. Bardziej pasuje "o coś więcej". "O wiele więcej" można zrozumieć dwojako - na przykład, że grają lepiej.

0

-Grucha.

0

Nic nadzwyczajnego...błagam Cie. Z czego to wnioskujesz ? Z dwuminutowych skrótów w TVP Sport ? Ile meczy Porto oglądałeś ?
To to, że potrzebny jest nam ktoś, kto ma dobre warunki fizyczne. Busquets mógłby sie sprawdzić, tylko potrzeba mu +10 kg, bo aspektów piłkarskich nikt mu nie może odmówić. Poza tym Pogba technicznie wciąga tego śmiesznego krasnoluda (jeszcze troche a będzie gorszym prowokatorem od Costy), fizycznie robi to samo. W defensywie jest bardzo dobry, bo zaczynał jako defensywny pomocnik, później jego rola się nieco pozmieniała, od kiedy gra obok Vidala. Pogba to fenomen, i nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że Włoch jest lepszy od piłkarza Juve.

0

Nie rozumiem. Przekazał jasno, że nigdzie sie nie rusza, więc po cholere drążyć temat jego odejścia ? Kolejne niepotrzebne spekulacje zaraz sie zaczną.

0

Rakieta do jedenastek jak najbardziej. Ma mega kopyto i precyzje.
Dobry wywiad, inteligentny chłopak.

0

Verratti lepszy od Pogby...made my day, bro, made my day. Verratti jest słabszy o 2 klasy, w dodatku z takim wzrostem mógłby grać w Juvenilu. Nie potrzebni nam tacy zawodnicy.

0

Po co Barcelonie ten śmieszny nurek ?

0

Hahahahhahahahahahahaa

0

Laporte przereklamowany, De Sciglio to Włoch, a Włosi z reguły nie radzą sobie na innym obszarze niż ojczyzna, Verratti ma mniej wzrostu niż Messi, Reus to szklanka a Costa to ofensywny pomocnik. Tyle w tej kwestii.
Marquinhos/Danilo/Pogba i jesteśmy kompletni.

0

Jeżeli ten młody człowiek zostanie zawodnikiem Barcelony, będe w siódmym niebie. Jest nieprawdopodobny, a za kilka lat będzie najlepszym pomocnikiem globu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?