XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry z plusem. Swietnie sie podlącza do ofensywy.
3
Żałosny jest poziom sedziowania. Nawet w takich rozgrywkach jak CL sędziują takie barany, aż sie płakać chce. Zlatan ewidentnie chował nogi jak mógł, widział, że piłka odskakuje. Ile mógł, tyle cofnął. Gdyby chciał, to zostawiłby wyprostowane i Oscar prawdopodobnie lezałby w szpitalu przez kolejne pol sezonu. Costa 2 prowokacje, symulka - nic. Są równi i równiejsi.
1
I to jest najważniejsze, porozumienie i dobra atmosfera. Dzięki temu dużo łatwiej jest odnosić sukcesy, a Barcelona jest potwierdzeniem tych słów.
1
Stałe fragmenty genialne, dobry rozrzut i przegląd pola, technika na mega wysokim poziomie. Jeżeli miałbym wybierac miedzy nim a Douglasem Costą, to raczej Turek.
Chciał nie chciał - gorzej od Iniesty z tego sezonu grał nie będzie. Śmieszą mnie ludzie, mówiący, ze "nie poziom Barcelony". Dla was poziom Barcelony to tylko ludzie ze szkółki i uznani gracze, pokroju Suareza ? Gdyby każdy klub działał taką polityką, to nikt nigdy nie odkryłby tych talentów. Z otwartymi ramionami powitałbym Calhanoglu/Costę w Barcelonie.
0
Szklanka. Rok, dwa, a Rafinha będzie wciągał go nosem.
0
Z tego co wiem, Douglas Costa to ofensywny pomocnik, a nie napastnik. Poza tym - owszem, przydałby sie taki młody grajek z wizją, którą niewątpliwie posiada Brazylijczyk. Ciekawy gracz, w Szachtarze kluczowa postać. Jestem na tak.
0
Po co nam ten śmieszny nurek ?
0
Ogarnij ortografię, bo oczy bolą.
0
Schweinsteiger
0
Sorry, teraz 3 ;)
0
Wrócił taki sam, jak poszedł.
7
Wróżbita ? Pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz.
0
Co to za dziecko ?
0
Przy aktualnej dyspozycji PSG, drugie zdanie powinno być wykreślone do drugiego przecinka.
0
Aj tam, to sie wyklepie ;d
0
W każdym razie nie aż tak jak Reus. 26 lat to stary ? 4-5 lat gry na poziomie przed nim.
0
Oj skończcie juz z tym Reusem. Zagra 2-3 mecze na poziomie i kontuzja. Szklana jakich mało. Dla mnie Pogba/Gundo/Hamsik.
0
Szczerze ? Będe sie czuł bezpieczniej, niż z Alvesem. Doprawdy. Adriano to rozsądny gracz.
0
Alves nie chciał, żeby Alba sam pauzował :)
0
Xavi co siata, dzisiejsza gra cieszy oko :)
0
Anglicy nie sprawdzają sie zazwyczaj w innych ligach, podobnie jak Włosi. Osobiście nie widze u nas Hendersona.
0
-Leo bije rekord hat-tricków w La Liga ;)
3
D10S.
To nie jest człowiek. To jest maszyna do wszystkiego.
0
Jak pierwsza połowa w naszym wykonaniu ? Niestety nie miałem możliwości obejrzenia jej. Jak Leo, jak Pedro i Xavi/Iniesta ?
0
Niektórzy to sa na kozaku. Jak można w niespełna minutę przeczytać taki tekst ? Bo (aktualnie) post dodany jest 14 minut temu, a pierwsze komentarze 12-13 minut temu ;)
0
No to jutro jazda po lidera, innej opcji nie ma ! :)
Athletic wielkie brawa. Mimo, że w tym sezonie troszkę cieniują, to takie mecze dodają pozytywnej energii, brawo !
0
Źrodło
0
Podbija stawke gaży takimi wypocinami ; )
A co do ewentualnego transferu - myśle, ze PSG.
0
Może dlatego, że nie ma racji ? Chyba warto udowadniać komuś jego niewiedze a i w tym przypadku idiotyzm. Gdyby Neymar doznał kontuzji - też byś tak mówił ?
3
Chłop wcisnął korki w zgięcie, czym mógł spowodować długotrwały uraz, i jeszcze ma czelność mówić o niesprawiedliwości ? Błagam, chłopczyku. Takich smieci powinno sie tępic, czerwone kartki powinny być pokazywane za każde tak chamskie zagranie.