0

Dobry z plusem. Swietnie sie podlącza do ofensywy.

3

Żałosny jest poziom sedziowania. Nawet w takich rozgrywkach jak CL sędziują takie barany, aż sie płakać chce. Zlatan ewidentnie chował nogi jak mógł, widział, że piłka odskakuje. Ile mógł, tyle cofnął. Gdyby chciał, to zostawiłby wyprostowane i Oscar prawdopodobnie lezałby w szpitalu przez kolejne pol sezonu. Costa 2 prowokacje, symulka - nic. Są równi i równiejsi.

1

I to jest najważniejsze, porozumienie i dobra atmosfera. Dzięki temu dużo łatwiej jest odnosić sukcesy, a Barcelona jest potwierdzeniem tych słów.

1

Stałe fragmenty genialne, dobry rozrzut i przegląd pola, technika na mega wysokim poziomie. Jeżeli miałbym wybierac miedzy nim a Douglasem Costą, to raczej Turek.
Chciał nie chciał - gorzej od Iniesty z tego sezonu grał nie będzie. Śmieszą mnie ludzie, mówiący, ze "nie poziom Barcelony". Dla was poziom Barcelony to tylko ludzie ze szkółki i uznani gracze, pokroju Suareza ? Gdyby każdy klub działał taką polityką, to nikt nigdy nie odkryłby tych talentów. Z otwartymi ramionami powitałbym Calhanoglu/Costę w Barcelonie.

0

Szklanka. Rok, dwa, a Rafinha będzie wciągał go nosem.

0

Z tego co wiem, Douglas Costa to ofensywny pomocnik, a nie napastnik. Poza tym - owszem, przydałby sie taki młody grajek z wizją, którą niewątpliwie posiada Brazylijczyk. Ciekawy gracz, w Szachtarze kluczowa postać. Jestem na tak.

0

Po co nam ten śmieszny nurek ?

0

Ogarnij ortografię, bo oczy bolą.

0

Schweinsteiger

0

Sorry, teraz 3 ;)

0

Wrócił taki sam, jak poszedł.

7

Wróżbita ? Pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz.

0

Co to za dziecko ?

0

Przy aktualnej dyspozycji PSG, drugie zdanie powinno być wykreślone do drugiego przecinka.

0

Aj tam, to sie wyklepie ;d

0

W każdym razie nie aż tak jak Reus. 26 lat to stary ? 4-5 lat gry na poziomie przed nim.

0

Oj skończcie juz z tym Reusem. Zagra 2-3 mecze na poziomie i kontuzja. Szklana jakich mało. Dla mnie Pogba/Gundo/Hamsik.

0

Szczerze ? Będe sie czuł bezpieczniej, niż z Alvesem. Doprawdy. Adriano to rozsądny gracz.

0

Alves nie chciał, żeby Alba sam pauzował :)

0

Xavi co siata, dzisiejsza gra cieszy oko :)

0

Anglicy nie sprawdzają sie zazwyczaj w innych ligach, podobnie jak Włosi. Osobiście nie widze u nas Hendersona.

0

-Leo bije rekord hat-tricków w La Liga ;)

3

D10S.
To nie jest człowiek. To jest maszyna do wszystkiego.

0

Jak pierwsza połowa w naszym wykonaniu ? Niestety nie miałem możliwości obejrzenia jej. Jak Leo, jak Pedro i Xavi/Iniesta ?

0

Niektórzy to sa na kozaku. Jak można w niespełna minutę przeczytać taki tekst ? Bo (aktualnie) post dodany jest 14 minut temu, a pierwsze komentarze 12-13 minut temu ;)

0

No to jutro jazda po lidera, innej opcji nie ma ! :)
Athletic wielkie brawa. Mimo, że w tym sezonie troszkę cieniują, to takie mecze dodają pozytywnej energii, brawo !

0

Źrodło

0

Podbija stawke gaży takimi wypocinami ; )
A co do ewentualnego transferu - myśle, ze PSG.

0

Może dlatego, że nie ma racji ? Chyba warto udowadniać komuś jego niewiedze a i w tym przypadku idiotyzm. Gdyby Neymar doznał kontuzji - też byś tak mówił ?

3

Chłop wcisnął korki w zgięcie, czym mógł spowodować długotrwały uraz, i jeszcze ma czelność mówić o niesprawiedliwości ? Błagam, chłopczyku. Takich smieci powinno sie tępic, czerwone kartki powinny być pokazywane za każde tak chamskie zagranie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?