0

Owszem. Choćby Reus, czy Ribery :)

0

Drewniany Reus, wcześniej gość, który mówi, że Obiang jest lepszy od Pogby, a Pogba przereklamowany...do cholery jasnej, co sie robi z tą stroną ?

0

Jego największy atut to technika. Poza tym - jeżeli by chciał, to by strzelał. Nikt mu tego nie zabroni, prosta sprawa.

0

"przereklamowanego gwiazdora".. przestałem czytać. Pedro Obiang ? Nie dość, ze w duzo słabszym klubie, to jeszcze nic o nim nie słychać. O Francuzie mówi cały piłkarski świat, najwięksi eksperci uznają go za największy talent na ziemi, a Ty powiesz, że jest przereklamowany. Są w tym samym wieku, a Pogba pod każdym aspektem miażdży tego smiesznego Obianga.

1

Skończcie już z tym nietoperzem..nie nadaje sie, tyle w temacie. Nie dość, że kolejny 165 cm, to swoimi prowokacjami dorównuje samemu Coscie.

0

Laporta też swiety nie jest.

0

Komentarz usunięty

0

Odgrzewany kotlet - czyli zawsze, kiedy Barcelona ciągnie w przód, to prokuratura czymś sie zajmuje i czegoś sie domaga ;]

0

Z Sevillą w obecnej ich formie będzie niezwykle ciężko, są w mega gazie i aby wygrać, trzeba będzie dać z siebie wiecej niz 100%, a nie zapominajmy, ze po nich czeka na nas PSG. Z Valencią rzecz jest łatwiejsza, ponieważ gramy u siebie. Z drugiej strony - to mecz po i przed tym z PSG. W tych dwóch meczach 6 pkt, wraz z awansem do 1/2 LM będzie ogromnym wyczynem, niemalże graniczy to z cudem. Terminarz mamy bardzo skomplikowany. Inaczej jest w Madrycie, gdzie Real i Atletico na luzie zgarną (podejrzewam) komplet punktów w kolejkach 29-33.

5

Gdyby nie Pique, to w obronie mielibyśmy sajgon. Robił tam za siebie i za reszte. Niesamowicie dzisiaj zagrał, czyste profesorstwo.

3

4 PUNKTY ! Tego nie można do cholery wypuścić, nie można. Mecz przecudny, pierwsza połowa dla Realu, druga dla Barcelony. Gdyby choc 50% setek została wykorzystana, to mielibysmy o wiele wyższy wynik. Tymczasem skromne 2:1 - czyli tak, jak obstawiałem przed meczem. Brawo, kapitalna druga połowa. Teraz uwieźć te 4 oczka do końca !
VeB ! :)

0

Źle odbierasz słowo "przebrzydłe". Chodzi o obrażanie piłkarzy, no tak. A ja jako fan nie mam prawa ich bronić. No w sumie masz racje, pozdro.

0

Pique dzisiaj profesor.

2

Neymar jeszcze wam zamknie te przebrzydłe japy. Każdy ma gorszy dzień, a nawet dłuższy okres, on także ma do tego prawo. Nie raz w tym sezonie zachwycał i ratował nam dupe. Dajcie sobie na luz z bluzgami w strone naszego cracka.

0

Aaaaaaaj Leooooo !

0

Luis

1

TAK JEEEEEST ! BRAWO LUIS, BRAWOOOO ! PRZEPIĘKNIE ! Teraz nie stać, pójść za ciosem, nie bronić sie !

0

Ale czyż nie logicznym jest, że jeżeli gramy padake, to kibice mają pretensje ? Czego oczekujesz ? Oklasków za...no własnie, za co ? Za brak pomysłu na gre ? Za brak pressingu, akcji, biegów, strzałow ? Błagam Cie.

0

Przypomina mi sie tytuł pewnego newsa (po przegranej 4:3 z Valencią) : "Porażka na stojąco." Jeżeli nic sie nie poprawi, to taki sam tytuł bedzie widniał tutaj za 40 minut.

0

Miazga..robią nas jak dzieci. Konieczne zmiany, przede wszystkim Sergio oraz Rafinha/Pedrito na boisko.

0

Hahahahhahaha

0

Widoczny brak Busquetsa..oj widoczny.

0

Matko...tragedia jakaś z naszej strony..

0

Bez jaj...przetrzymać tą połowe, a w przerwie niech Lucho zrobi porządek. W drugiej połowie chce widzieć Barcelone grającą na pełnych obrotach.

0

Neymar ławka przez 2-3 kolejne mecze. Zupełny brak formy i skupienia. Wraca jego wersja z poprzedniego sezonu. Za dużo hipokryzji.

0

Nie no, krycie pełna profeska ...

0

Oooooj Mathieu, wślizg profesorski, brawo !

0

Najbardziej wyśmiewany był Douglas.

0

Brawo MATHIEEEEEEEEEU ! Brawissimo ! Teraz jeszcze miażdż ich w defensywie. Pięknie ! Brawo, brawo !

0

Dlaczego do cholery jasistej Ronaldo był tam niekryty ? No błagam..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?