XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem. Choćby Reus, czy Ribery :)
0
Drewniany Reus, wcześniej gość, który mówi, że Obiang jest lepszy od Pogby, a Pogba przereklamowany...do cholery jasnej, co sie robi z tą stroną ?
0
Jego największy atut to technika. Poza tym - jeżeli by chciał, to by strzelał. Nikt mu tego nie zabroni, prosta sprawa.
0
"przereklamowanego gwiazdora".. przestałem czytać. Pedro Obiang ? Nie dość, ze w duzo słabszym klubie, to jeszcze nic o nim nie słychać. O Francuzie mówi cały piłkarski świat, najwięksi eksperci uznają go za największy talent na ziemi, a Ty powiesz, że jest przereklamowany. Są w tym samym wieku, a Pogba pod każdym aspektem miażdży tego smiesznego Obianga.
1
Skończcie już z tym nietoperzem..nie nadaje sie, tyle w temacie. Nie dość, że kolejny 165 cm, to swoimi prowokacjami dorównuje samemu Coscie.
0
Laporta też swiety nie jest.
0
Komentarz usunięty
0
Odgrzewany kotlet - czyli zawsze, kiedy Barcelona ciągnie w przód, to prokuratura czymś sie zajmuje i czegoś sie domaga ;]
0
Z Sevillą w obecnej ich formie będzie niezwykle ciężko, są w mega gazie i aby wygrać, trzeba będzie dać z siebie wiecej niz 100%, a nie zapominajmy, ze po nich czeka na nas PSG. Z Valencią rzecz jest łatwiejsza, ponieważ gramy u siebie. Z drugiej strony - to mecz po i przed tym z PSG. W tych dwóch meczach 6 pkt, wraz z awansem do 1/2 LM będzie ogromnym wyczynem, niemalże graniczy to z cudem. Terminarz mamy bardzo skomplikowany. Inaczej jest w Madrycie, gdzie Real i Atletico na luzie zgarną (podejrzewam) komplet punktów w kolejkach 29-33.
5
Gdyby nie Pique, to w obronie mielibyśmy sajgon. Robił tam za siebie i za reszte. Niesamowicie dzisiaj zagrał, czyste profesorstwo.
3
4 PUNKTY ! Tego nie można do cholery wypuścić, nie można. Mecz przecudny, pierwsza połowa dla Realu, druga dla Barcelony. Gdyby choc 50% setek została wykorzystana, to mielibysmy o wiele wyższy wynik. Tymczasem skromne 2:1 - czyli tak, jak obstawiałem przed meczem. Brawo, kapitalna druga połowa. Teraz uwieźć te 4 oczka do końca !
VeB ! :)
0
Źle odbierasz słowo "przebrzydłe". Chodzi o obrażanie piłkarzy, no tak. A ja jako fan nie mam prawa ich bronić. No w sumie masz racje, pozdro.
0
Pique dzisiaj profesor.
2
Neymar jeszcze wam zamknie te przebrzydłe japy. Każdy ma gorszy dzień, a nawet dłuższy okres, on także ma do tego prawo. Nie raz w tym sezonie zachwycał i ratował nam dupe. Dajcie sobie na luz z bluzgami w strone naszego cracka.
0
Aaaaaaaj Leooooo !
0
Luis
1
TAK JEEEEEST ! BRAWO LUIS, BRAWOOOO ! PRZEPIĘKNIE ! Teraz nie stać, pójść za ciosem, nie bronić sie !
0
Ale czyż nie logicznym jest, że jeżeli gramy padake, to kibice mają pretensje ? Czego oczekujesz ? Oklasków za...no własnie, za co ? Za brak pomysłu na gre ? Za brak pressingu, akcji, biegów, strzałow ? Błagam Cie.
0
Przypomina mi sie tytuł pewnego newsa (po przegranej 4:3 z Valencią) : "Porażka na stojąco." Jeżeli nic sie nie poprawi, to taki sam tytuł bedzie widniał tutaj za 40 minut.
0
Miazga..robią nas jak dzieci. Konieczne zmiany, przede wszystkim Sergio oraz Rafinha/Pedrito na boisko.
0
Hahahahhahaha
0
Widoczny brak Busquetsa..oj widoczny.
0
Matko...tragedia jakaś z naszej strony..
0
Bez jaj...przetrzymać tą połowe, a w przerwie niech Lucho zrobi porządek. W drugiej połowie chce widzieć Barcelone grającą na pełnych obrotach.
0
Neymar ławka przez 2-3 kolejne mecze. Zupełny brak formy i skupienia. Wraca jego wersja z poprzedniego sezonu. Za dużo hipokryzji.
0
Nie no, krycie pełna profeska ...
0
Oooooj Mathieu, wślizg profesorski, brawo !
0
Najbardziej wyśmiewany był Douglas.
0
Brawo MATHIEEEEEEEEEU ! Brawissimo ! Teraz jeszcze miażdż ich w defensywie. Pięknie ! Brawo, brawo !
0
Dlaczego do cholery jasistej Ronaldo był tam niekryty ? No błagam..