0

Nie no, błagam haha. Jak do cholery taki pajac moze prowadzic tak wielki mecz ? Czerwo dla tego pajaca Carvajala, 2 nieodgwizdane karne dla Atletico, przewinienia w srodku bez konsekwencji, no KU**A MAĆ. Rzygam tym smiesznym klubem, zwanym "Realem Madryt". Bo prawdziwy Real Madryt juz nie istnieje.

0

No patrząc na to, ze gdy Alex grał w PSG to Marq miał 20 lat, to nic dziwnego. Wchodził z ławki oraz na mecze z ogórami. Nikt z przysłowiowej "dupy" pierwszego składu nie dostanie.

0

Według Ciebie Bartra jest szybszy od Marquinhosa ? Haha. Made my day, bro :)

0

Czekają aż Realek opadnie z sił, w drugiej połowie (w sumie to mysle, ze od 55-60 min.) przycisną i wpakują bramke. Jeżeli tak to rozegrali - bardzo mądrze.

0

Oh, było nad czym. W sumie nadal jest. Bartre bije na głowe pod każdym możliwym aspektem gry.

0

A czy według Ciebie gracz, który wchodzi z ławki powiedzmy na 20-25 minut, mając 21 lat - nie robi postępów ? Tym bardziej powinno tak być, poniewaz to daje motywacje i większe ambicje, chec wygryzienia kogos ze składu.

0

Tak sobie obczaiłem tego Carrasco z Monaco i stwierdzam, że to będzie za kilka lat przekot, wiec na ławke póki co jak najbardziej. W ofensywie jest mega ciekawym graczem z ogromną paletą zagrań. Do tego dobre warunki fizyczne i młody wiek. Bardzo mi sie podoba jego gra.

0

Oblak ma niesamowite parady. Z początku miewał gorsze okresy i popełniał podstawowe błędy, ale z czasem widac, ze te minuty pozytywnie na niego oddziałują.

1

Chyba Ci sie strony pomyliły.

0

Godny zastępca Valdesa, dziękujemy :)

0

DZIĘKUJEMY, LEGENDO. Najlepszy kapitan w historii tego klubu, bezwzględnie.

0

Co jak co, ale zmiana Neymara była totalnie nie ma miejscu. Jeszcze gdyby wprowadzony został ktoś z ławki do linii ofensywnej - okej, ale wprowadzenie kolejnego pomocnika i przesunięcie Iniesty na skrzydło ? Śmiech.

0

Ja nie jestem przeciwny transferom (chociaż transferowi Verrattiego owszem). Za Pogbe w ciemno wyłożyłbym te 70 melonów, bo ten człowiek jest nieprawdopodobny. Problem w tym, ze aktualnie mamy bana, a w pierwszym składzie gra ciągle Iniesta, Rakitic nie na swojej pozycji, a Xavi i Rafinha, którzy wnoszą cos do gry - nie grają w ogole.

0

Mysle, ze zrobi to Arsenal.

0

Jak niepokonana ? Mają na koncie 7 porażek.

0

To wystaw Messiego na prawą obrone i zobacz czy bedzie dobrze grał. Prosta sprawa. Rakitic jest stworzony do posyłania piłek i ewentualnie kropnięcia z dystansu, on nie może być zawodnikiem box-to-box. Nie po to jest formacja 4-3-3 z defensywnym pomocnikiem, aby Rakitic musiał cofac dupsko, podczas kiedy powinien być najbardziej wysuniętym pomocnikiem.

0

Gdyby nie Pique to stracilibysmy 6 bramek.

0

Tak to jest jak Rakitic nie gra na swojej pozycji, a Iniesta gra w podstawowej 11stce zamiast Rafinhii. Tyle, dziekuje.

0

Hahahaha typowy gimbus :)

0

Prędzej on, niż lewonozny Messi. Pozycja była dla prawonoznego piłkarza, lewa flanka boiska.

0

0:2
2:2
Matko Święta, zespół aspirujący do zdobycia trypletu tak daje dupy w ostatnich 10 minutach meczu.
A patrząc na kibiców Sevilli, aż przykro się robi, kiedy gramy na Camp Nou. Tam nie ma kibiców, lub jest ich garstka. Reszta to "kibice niedzielni", czyli ludzie z colą i hamburgerem w ręku, którzy nie wiedzą na czyim są stadionie. Kibice takich zespołów jak BVB, Sevilla, L'pool, Valencia, Soton - czyste piękno. Niestety, my nie możemy sie tym pochwalić. U nas stadion milczy.

0

5

Tak to jest jak sie meczu nie ogląda i głupoty (za przeproszeniem) pier*oli.

0

45

1

Z sympatią i szacunkiem do Iniesty, ale co do cholery ten człowiek robi na boisku ? Jest totalnie niewidoczny, nie daje crossów jak za dawnych lat, nie łamie obrony jednym podaniem, nie dogrywa piłek z polowy boiska idealnie pod nogi. Zero jakości z jego strony, jedynie odbiory nieco go ratują, choc to nie jest jego głowne zadanie. Rafinha chociaz ciągnie cos w przod, Xavi nie zapomniał jak sie podaje i reguluje gre. Teraz pytanie - dlaczego nie gra któryś z nich ? Czy Enrique aż tak ufa Andresowi ?

0

Uspokoić to. Licze na bramke Suareza na 1-3 przed przerwą i spokojną drugą polowe.

0

Generalnie gramy bardzo dobrze, cały zespół. Bramka Banegi z dystansu, przełamał ręce Bravo.

1

NEYMAAAAAAAAAR !!!!!!! TAK JEST, WRESZCIE, BRAWO NEY !

1

Co z tego, ze ma ? Mógł mieć więcej o jakies 8-10 bramek, gdyby wykorzystywał te piłeczki. Zbyt dużo chce, zbyt dużo dryblingu. 1v1 z bramkarzem i drybling ? Tak sie nie robi. Petarda pod poprzeke czy jakaś finezja i finish. Czyli w skrócie : tak, jak robił przed nadejściem lutego.

0

Dlatego napisałem "najmniejszym możliwym". Czytaj uważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?