6

Komentarz usunięty

1

Lio na zdjeciu telemarkiem ląduje :D
Dla mnie Guardiola zmarnował potencjał Bayernu a i swój zarazem. Wybrał niewłaściwy klub. Tyle. Nikt sie zgadzać nie musi, ale taka jest prawda.

3

Ile Suarez ? 5.5 po takim meczu ? Haha. Za nisko Mascherano.

48

Prowokuj Moyes, dobrze czynisz. Espanyol też prowokował :)
To działa najlepiej.

0

Żałośnie ? Pokaż mecze, w których zagrał żałośnie. Nie zapomnij jeszcze wspomnieć, że gdyby nie on to Niemcy nie istniałyby na MŚ.
No właśnie. Dlaczego ? Bo taktyka Guardioli działa na niego nieprzychylnie. To jest skrzydłowy, nie gość od stania na 50 metrze i klepania z lewym obrońcą.

0

Haha. A Schweinsteiger, Ribery, czy Lahm jej nie trzymają ? Błagam.
Nie niszczy. Już zniszczył. Zrobił wielki błąd, obrał niewłaściwą lige i klub. Bayern jest stworzony do gry ofensywnej, ten klub zawsze z tego słynął. Piłkarze Bayernu, gdzie srednia wzrostu to 183-4 to nie Barcelona. Nie ma kogoś takiego jak Xavi, Iniesta, Busquets, Alves. Monachijczycy to nie drużyna na taktyke Guardioli, tylko wielu nie potrafi tego zrozumieć. Fakt. Marnuje i siebie i potencjał Bayernu.

0

Boateng mimo nieudanego występu jest genialnym obrońcą i chętnie zobaczyłbym go w koszulce Barcelony. Cytat prawdziwy.
Nie ma co sie rozluźniać, mimo, że Boa powiedział, że potrzebują cudu. Trzeba spiąc dupe i nie dać sie zdominować.
Hejterzy z fcbarca.com także mogliby troche przystopować. Nie bronie go, choć w sumie może i bronie, ale przypomne jego bramke z City, jego gre na mistrzostwach, mecze z BVB, Romą i wieloma innymi swietnymi klubami. Jerome to jeden z najlepszych obrońców świata, jest bardzo wszechstronny, ma swietne warunki a przy tym jest jak na piłkarza ( a stopera szczegolnie ) młody.
Ale przejdzie. Tak samo jak Robben porobił Ramosa, miesiąc, dwa i po sprawie.

0

Pierwsze dwa wyrazy i w sumie już wiadomo skąd info. Wprost z dupy, że tak niekulturalnie sie wyraże.

0

Odpukać. Odpuścić Kovacicia, to nie gracz pokroju Pogby, widac u niego ogromny spadek formy.

1

Czy trzeba to pisać ? To jest najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej, nie tylko na świecie.

6

I tutaj własnie jest najlepsze potwierdzenie tego, jak bardzo wpływa na psychike i oddziałuje na człowieka uargumentowana krytyka. Jeżeli ktokolwiek nie wie o kim pisze, to napisze wprost - Luis Enrique. Obok niego mógłbym wymienić Pique, Alvesa, Rakiete, Neymara, czy Busquetsa. Głownie miałem na mysli naszego trenejro, który był zwalniany, sam niejednokrotnie pisałem, ze nie chce go widziec na oczy, ale musze mu oddać to, że pokazał, że ma jaja, nie poddał sie, nie poległ pod presją wielu niefrasobliwych, chamskich komentarzy, czasami bardzo obraźliwych. Równie dobrze widział co pisze o nim prasa. On zrobił coś wielkiego. Nie dość, że zmienił siebie, pokazał, że potrzebował zimnego kubła wody na głowe ( w postaci krytyki fanów ), to zmienił też w jakichś 50 % gre naszego zespołu. Zmienił taktyke, zmienił w wielu aspektach styl naszego zespołu. Dopieścił stałe fragmenty gry.
Moje nastawienie do Lucho zmieniło sie w około 3-4 miesiące. Po porażce na Anoeta nie mogłem patrzeć na jego zdjecia, czy czytać jego wypowiedzi. Ale on pokazał, że jednak broni nie składa i nie ulegnie. Obstawiałem, że zwolnią go jeszcze przed zakończeniem sezonu, tymczasem aktualnie za skarby swiata nie chciałbym jego zwolnienia. Jest bardzo charyzmatycznym człowiekiem, bardzo mądrze sie wypowiada, widać, że ma pomysł na zespół i to jest coś, co w nim podziwiam.
Tak, mówie to mimo tego, że jeszcze nic nie zdobyliśmy. Nie mamy póki co ani Pucharu Króla, ani wygranej ligi, ani LM. PISZE TO MIMO WSZYSTKO, NAWET, GDYBYŚMY MIELI PRZEGRAĆ 2 Z TYCH PUCHARÓW (ODPUKAĆ), BO PORAŻKA W PUCHARZE KRÓLA JEST NIEMOŻLIWA. Pisze to obiektywnie, bo ten człowiek zrobił przeogromny krok na przód. Nie tylko w swojej historii, zrobił to także po czesci w historii Barcelony.

1

Dobra, czekam na konfe z udziałem Mylera i Nojera. Chce to uslyszeć, ze byli lepsi, ale miał miał miał, bo miał miał miał i jeszcze miał bo Barca taka i siaka a sedzia to im dawał a nam nie miał miał miał. Śmieszne, ale jakże prawdziwe.
Dobra Szwabki, było miło, ale wracać do Monachium.

2

BARCELONO, DZIŚ DAŁAŚ MI POWÓD, AŻEBY NIE PRZESPAĆ KOLEJNEJ NOCY. COŚ PIĘKNEGO. POWOLI PRZESTAWAŁEM WIERZYC W BRAMKE, KIEDY MIJAŁA 70 MINUTA, ALE PÓŹNIEJ KTOŚ UŚWIADOMIŁ MI, ŻE NIGDY NIE MOGE TEGO ROBIĆ. JESTEM KURE*SKO WZRUSZONY.

0

HAHAHAHHA NO TO NEUER POKAZAŁEŚ KTO JEST SZEFEM. KONGRATULEJSZYNS NIEMCZYKI, A TYMCZASEM DO DOMU :))))))

0

Nie wierze co On dziś porobił. To jest niewyobrażalne. Nigdy wiecej nie chce widziec porównywania Ronaldo do Messiego, bo to bezsens. Nie ma co porównywać. Leo pokazał najwyższy możliwy piłkarski kunszt. Coś niebywałego.

2

ALEZ TO WYCZEKALI, A JUŻ MIAŁEM TAKĄ TRZĘSIAWE, ŻE COŚ NIEMOŻLIWEGO, NO KU*WA CUDO.

0

TO KURWA NIE JEST CZŁOWIEEEEEEEEEK !!!!!!!!!!!!
TO NIE JEST CZŁOWIEK !!!!!!!!!!!!

0

MESSSSSIIIIIIIIIIII !!!!! TAK JEEEEEEEEEEST ! WRESZCIE

0

Ależ gramy padake w drugiej połowie, TRAGEDIA. Strasznie śmierdzi bramą dla Bayernu, aż wstyd mi to mówic, bo gramy z drużyną, która nie ma 3 najważniejszych piłkarzy. Mówiłem, że nie będzie łatwo i 2 bramki to satysfakcjonujący dorobek, ale póki co to o jedną ciężko. Współczuje tym, którzy nastawiali sie na 3 czy 4 do 0.

0

Niepewny Pique ? 3 razy wyczyscił pilke z naszego pola karnego, robił to miodnie. Jeden babol, którego chwile pozniej naprawił. Dziś Gerard gra bardzo dobrze.

0

No i o to chodzilo, bo Barca pewnym krokiem zmierza po tryplet.
Śmieszy mnie to, czekam na rozwój sytuacji.

0

Na plus Messi, Pique, Masche, Alves, Iniesta i przede wszystkim Rakitic. Słabo Neymar słabo Suarez. Neuer 3 setki wyjąl, za lekkie strzały. Generalnie ich miażdżymy.
Brakuje bramki.

0

Powinni strzelać wysoko, nie po ziemi, jak Luis, Alves. Rakieta genialnie próbował z 18 metra, jednak delikatnie obok bramki. Pewne, silne, mierzone uderzenie w górną czesc bramki i Neuer wyciąga futbolówke z siaty, tyle w temacie.

0

Haha, ta, szczególnie Messi, który jeździ pachołów co akcja ;)

13

I tu sie uwidacznia klasa Neuera. Mogło być 3:0, tymczasem bezbramkowo.
Dobrze w końcówce 1 polowy ozył Neymar. Kapitalnie dziś Messi, Pique, Masche i Iniesta. Rakieta świetna próba z przed pola karnego, nie widziałem nawet piłki, potężnie uderzona. Generalnie miażdżymy ich jak sie tylko da, ale jednak brakuje tej bramki. Po 1 połowie duży niedosyt.

0

Tata Martinez haha Szpak

5

Bayern powoli słabnie i widac to wyraźnie.
Cisnąć ich, cisnąć, póki my jeszcze nie osłabliśmy. Bayern jest spompowany.

1

Nie no, to jest nieprawdopodobne, jak Leo robi to bez żadnego najmniejszego zwodu, po prostu przekłada piłke z nogi na noge i mija obroncow w POLU KARNYM jak tyczki. NIESAMOWITE.

0

Hahahaha WTF ? 3 faule i ani jednego gwizdka ? Błagam, ludzie

0

Syna i Ducha, Amen. Bez jaj, to jest śmieszne. Na taki mecz dają patoli do komentowania, nie wierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?