0

@Culer9002 uraz? Czy nie

0

@tristan87 każdy ma nowe konto jak się z tobą nie zgadza?
@AlexDark00 ja np nikogo nie obrażam a mnie wasza prawicowa część tak więc może jednak jest odwrotnie?

0

@AlexDark00 raczej świat popęka od liczby wojen

0

@RMS jakich chorych psychicznie?

A i pokaż moment gdzie było to "afiszowanie" o którym wspominasz

3

@don'T.R.I.P.e czemu popieprzyło? Po co mieszał politykę do wydarzenia sportowego?

0

@mekston co oglądać będziesz mecz czy F1? Czy to i to?

0

@mekston czyli jest szansa na moje wyjście Maroko i Ukrainy. Pięknie

0

@PatrychoO nie no alkus Mentzen lepiej wiem przecież

1

@LukaszFan zostać to Musi Inigo i Christensen. Bo z taką gra Cubarsiego i kontuzji Araujo to nie będzie komu grać na środku

1

@misterio już Mentzen na Twitterze wspomniał o nim xDD

0

@Litman Xavi go fenomenalnie zajechał

0

@mekston oczywiście że tak. Z grupy wolałbym wyjście Maroko i Ukrainy ale jak wyjdzie Argentyna w potencjalnym meczu z Francją zdecydowanie Argentyna

1

@DonAndrzejos oficjalnie nie. Nie oficjalnie tez nie

0

@Kgorecki2500 prawda bo zgadzasz się z jego słowami? Niekoniecznie to co ty myślisz musi być słuszne. Więc to jednak tylko jego pogląd mieszany do wydarzenia sportowego
@JoeBlack niech się zapisze do jakiegoś medium politycznego i głosi co uważa. Pełno jest miejsc gdzie może powiedzieć WSZYSTKO. To było wydarzenie sportowe

0

@Seledynowy przyjdzie Williams i tyle

1

Dobry komentator ale jak ma potrzebę umieszczać swoje polityczne komentarze w transmisji to słuszne zawieszenie

1

@MesQueUnClub96 nie były.

0

@mekston ciekawie by było na pewno i fajny mecz. Ale najważniejsze żeby Hiszpania wygrała złoto a Francja była bez medalu

0

@KamQiX a skąd wiesz co myślę?

3

Brawo Hiszpania! Brawo Fermin! Jazda po złotoooo

3

Ładna bramka Almady. No cóż. Chyba wyjdą z grupy

0

@Uukasz_93 ależ cudowna decyzja

0

Z ważnych wydarzeń to:
Chrobry-Nieciecza 44 minuta 0-0

0

@TheNekro94 zależy od klienta. Jak jest narzekającą marudą to tak

3

@lntrowertyk możesz się napić zawsze

0

@Stanio87 lepiej narzekać niż coś zmienić xD

0

@FcPortoFan1999 czemu chcesz to widzieć

1

@TheNekro94 to chodź do innej piekarni. Albo sam krój

0

@tristan87 wymienisz?

0

@Culer9002 @Rust_Cohle spora różnica xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?