Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 uraz? Czy nie
0
@tristan87 każdy ma nowe konto jak się z tobą nie zgadza?
@AlexDark00 ja np nikogo nie obrażam a mnie wasza prawicowa część tak więc może jednak jest odwrotnie?
0
@AlexDark00 raczej świat popęka od liczby wojen
0
@RMS jakich chorych psychicznie?
A i pokaż moment gdzie było to "afiszowanie" o którym wspominasz
3
@don'T.R.I.P.e czemu popieprzyło? Po co mieszał politykę do wydarzenia sportowego?
0
@mekston co oglądać będziesz mecz czy F1? Czy to i to?
0
@mekston czyli jest szansa na moje wyjście Maroko i Ukrainy. Pięknie
0
@PatrychoO nie no alkus Mentzen lepiej wiem przecież
1
@LukaszFan zostać to Musi Inigo i Christensen. Bo z taką gra Cubarsiego i kontuzji Araujo to nie będzie komu grać na środku
1
@misterio już Mentzen na Twitterze wspomniał o nim xDD
0
@Litman Xavi go fenomenalnie zajechał
0
@mekston oczywiście że tak. Z grupy wolałbym wyjście Maroko i Ukrainy ale jak wyjdzie Argentyna w potencjalnym meczu z Francją zdecydowanie Argentyna
1
@DonAndrzejos oficjalnie nie. Nie oficjalnie tez nie
0
@Kgorecki2500 prawda bo zgadzasz się z jego słowami? Niekoniecznie to co ty myślisz musi być słuszne. Więc to jednak tylko jego pogląd mieszany do wydarzenia sportowego
@JoeBlack niech się zapisze do jakiegoś medium politycznego i głosi co uważa. Pełno jest miejsc gdzie może powiedzieć WSZYSTKO. To było wydarzenie sportowe
0
@Seledynowy przyjdzie Williams i tyle
1
Dobry komentator ale jak ma potrzebę umieszczać swoje polityczne komentarze w transmisji to słuszne zawieszenie
1
@MesQueUnClub96 nie były.
0
@mekston ciekawie by było na pewno i fajny mecz. Ale najważniejsze żeby Hiszpania wygrała złoto a Francja była bez medalu
0
@KamQiX a skąd wiesz co myślę?
3
Brawo Hiszpania! Brawo Fermin! Jazda po złotoooo
3
Ładna bramka Almady. No cóż. Chyba wyjdą z grupy
0
@Uukasz_93 ależ cudowna decyzja
0
Z ważnych wydarzeń to:
Chrobry-Nieciecza 44 minuta 0-0
0
@TheNekro94 zależy od klienta. Jak jest narzekającą marudą to tak
3
@lntrowertyk możesz się napić zawsze
0
@Stanio87 lepiej narzekać niż coś zmienić xD
0
@FcPortoFan1999 czemu chcesz to widzieć
1
@TheNekro94 to chodź do innej piekarni. Albo sam krój
0
@tristan87 wymienisz?
0
@Culer9002 @Rust_Cohle spora różnica xd