0

@sepek no tak te łódki, bieganie czy "pokaz mody" trochę za długie

0

@Recha_0684 przecież właśnie to zrobiłeś i dziś kilka razy wcześniej też dyskutowaliśmy ( raczej ja próbowałem a ty mnie obrażać chciałeś )

0

@MesQueUnClub96 tak. A znicz będzie odpalał Sławomir Peszko

4

@macio_944 Mr. Bean piękny występ dał

1

@MesQueUnClub96 jeśli Trump to wojne

0

@sepek pięknie się to oglądało. Fenomenalnie przygotowane występy. Szkoda, że pogoda nie dopisała ale wszystko super tak to

0

@Nazio_87 dobrze, że nie bylem tam bo mam uczulenie na chlor

1

@MesQueUnClub96 pięknie podsumowane

0

@Walker raczej za wysoko

0

@Recha_0684 nie. Uciekł

0

@EkspertzOrlikq to czemu usuwają wszystkie posty sugerujące, że nim jestem? A no właśnie

0

@jacobFCB to normalna rzecz. Co za różnica czy biały czy czarny odpali

0

@EkspertzOrlikq zgłoszony za obrażanie.. chciałbym zauważyć, że jeszcze nigdy nikogo nie uraziłem. A wam wystarczą poglądy, żeby obrażać

0

@Recha_0684 czemu mnie atakujesz?

1

Piękny wykon legendy muzyki

0

@Kgorecki2500 kiedy byłeś?

2

Ależ genialny pomysł z balonem
Piękne

0

Pobiegają a potem znowu do łódki. I tak dalej xd

0

@Kgorecki2500 a było pięknie nad morzem jak i w Paryżu

0

@Sulimo czemu reset?

0

@Kgorecki2500 mi się Francja bardzo podoba byłem rok temu

0

@filip73 no i nie bo kolejna się zaczęła i płyną xD

1

Ileż ta łódka będzie płynąć

0

@Chaoss mogę podobnie powiedzieć o twoich ale ja zachowam kulturę i szacunek więc.. nie wspomnę :D miłego wieczoru

0

@Chaoss inne poglądy i od razu brednie. To uwielbiam xd

1

@AssisMoreira i co teraz?

0

@Chaoss po czym takie wnioski?

2

@RosjaninBut tak. Niestety

0

@xvcWinterSoldier od stwierdzenia chorób jest lekarz. Pozdrawiam

0

@xvcWinterSoldier a jak gryzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?