Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sepek no tak te łódki, bieganie czy "pokaz mody" trochę za długie
0
@Recha_0684 przecież właśnie to zrobiłeś i dziś kilka razy wcześniej też dyskutowaliśmy ( raczej ja próbowałem a ty mnie obrażać chciałeś )
0
@MesQueUnClub96 tak. A znicz będzie odpalał Sławomir Peszko
4
@macio_944 Mr. Bean piękny występ dał
1
@MesQueUnClub96 jeśli Trump to wojne
0
@sepek pięknie się to oglądało. Fenomenalnie przygotowane występy. Szkoda, że pogoda nie dopisała ale wszystko super tak to
0
@Nazio_87 dobrze, że nie bylem tam bo mam uczulenie na chlor
1
@MesQueUnClub96 pięknie podsumowane
0
@Walker raczej za wysoko
0
@Recha_0684 nie. Uciekł
0
@EkspertzOrlikq to czemu usuwają wszystkie posty sugerujące, że nim jestem? A no właśnie
0
@jacobFCB to normalna rzecz. Co za różnica czy biały czy czarny odpali
0
@EkspertzOrlikq zgłoszony za obrażanie.. chciałbym zauważyć, że jeszcze nigdy nikogo nie uraziłem. A wam wystarczą poglądy, żeby obrażać
0
@Recha_0684 czemu mnie atakujesz?
1
Piękny wykon legendy muzyki
0
@Kgorecki2500 kiedy byłeś?
2
Ależ genialny pomysł z balonem
Piękne
0
Pobiegają a potem znowu do łódki. I tak dalej xd
0
@Kgorecki2500 a było pięknie nad morzem jak i w Paryżu
0
@Sulimo czemu reset?
0
@Kgorecki2500 mi się Francja bardzo podoba byłem rok temu
0
@filip73 no i nie bo kolejna się zaczęła i płyną xD
1
Ileż ta łódka będzie płynąć
0
@Chaoss mogę podobnie powiedzieć o twoich ale ja zachowam kulturę i szacunek więc.. nie wspomnę :D miłego wieczoru
0
@Chaoss inne poglądy i od razu brednie. To uwielbiam xd
1
@AssisMoreira i co teraz?
0
@Chaoss po czym takie wnioski?
2
@RosjaninBut tak. Niestety
0
@xvcWinterSoldier od stwierdzenia chorób jest lekarz. Pozdrawiam
0
@xvcWinterSoldier a jak gryzą