Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mextexperu czemu cieszy?
0
@TR3YWAY jeśli nie będziesz miał w tym również bomby to tak
3
Komentarz usunięty
0
@zodiak_10 dziś również wygrała sprawiedliwość
1
@Sulimo trnava potężnym gnębicielem
7
@VegetaPolska jest na co popatrzeć co nie?
0
Czyli młode pokolenie Maroko lepsze od Argentyny. Ciekawe czy powalczą o medal.
1
@Rust_Cohle tym bardziej dobra decyzja i zasłużona wygrana Maroko
0
@Stinger_ mówiłem tylko Legia i Jaga powalczą o puchary
0
Pizza Riga wygrywa
0
@zodiak_10 jakie cyrki? Skoro prawidłowa decyzja i sprawiedliwa?
1
@barcelonaLM lepiej po czasie przyznać do błędu i przynajmniej mecz zakończy się sprawiedliwie
0
@mekston ale mają przeciętna kadrę i juz by nie dali rady xd to miałem na myśli.
Na szczęście sprawiedliwość na igrzyskach jest
0
@Cule1234 tak jest!! Co za fenomenalna decyzja. Sprawiedliwość istnieje. Piękne rozpoczęcie igrzyska
0
@Blantozaur mój post nie odniósł się do człowieka. Ty określiłeś ludzi którzy robią coś czego nie szanujesz ( i słusznie ) odpadami. I potem mówisz , że jesteś wielce inteligentny żeby tak odzywać gdy pytam czy coś sugerujesz a wcześniej przyszło ci to jednak z łatwością. Jednak moje kultura jest zdecydowanie większa nigdy tak nie nazwę nikogo. Pozdrawiam ;)
0
@zodiak_10 w tamtym meczu zdecydowanie i sędzia im nie przeszkodził. A tu sędzia Argentynę za uszy pociągnął bo już mieliby po Igrzyskach
0
@Cule1234 oby do tego doszło. Maroko w 100% zasłużyło na zwycięstwo w tym meczu
@Khajio w tym meczu zdecydowanie w punkt
1
@Stinger_ trójka faworytów. Ale potencjałem piłkarzy Francja i Hiszpania znacznie lepsze. Nie wspominając o tym jak po prostu grają. Ale masz racje TOP 3
2
@PIWOSZ89 i widać efekty xD
0
@Stinger_ ala nie zostanie. Vamos Hiszpania!
0
@AlwaysBlaugrana Roberto i.. tyle xd
0
Brawo Hiszpania ważne zwycięstwo na IO!
Argentyna fatalna xd z Maroko
0
@Blantozaur to czemu wcześniej musiałeś okazać brak kultury określając tak grupę ludzi? Aaa ;)
0
@MesQueUnClub96 nie nie mamy
0
@Donnie_Darko jak przeczytasz wszystko co pisałem to napisz jeszcze raz xd
0
@Blantozaur pewnie obawiasz się konsekwencji. Rozumiem :)
3
@cules100pro dla Barcelony dobra
5
@cules100pro powód 1. Decyzja selekcjonera
1
Fati wróci za około 3 tygodnie i będzie maszyną
6
@FcPortoFan1999 oby Śląsk wygrał! A jak wygra to oby jak najwyżej!