0

@mextexperu czemu cieszy?

0

@TR3YWAY jeśli nie będziesz miał w tym również bomby to tak

3

Komentarz usunięty

0

@zodiak_10 dziś również wygrała sprawiedliwość

1

@Sulimo trnava potężnym gnębicielem

7

@VegetaPolska jest na co popatrzeć co nie?

0

Czyli młode pokolenie Maroko lepsze od Argentyny. Ciekawe czy powalczą o medal.

1

@Rust_Cohle tym bardziej dobra decyzja i zasłużona wygrana Maroko

0

@Stinger_ mówiłem tylko Legia i Jaga powalczą o puchary

0

Pizza Riga wygrywa

0

@zodiak_10 jakie cyrki? Skoro prawidłowa decyzja i sprawiedliwa?

1

@barcelonaLM lepiej po czasie przyznać do błędu i przynajmniej mecz zakończy się sprawiedliwie

0

@mekston ale mają przeciętna kadrę i juz by nie dali rady xd to miałem na myśli.
Na szczęście sprawiedliwość na igrzyskach jest

0

@Cule1234 tak jest!! Co za fenomenalna decyzja. Sprawiedliwość istnieje. Piękne rozpoczęcie igrzyska

0

@Blantozaur mój post nie odniósł się do człowieka. Ty określiłeś ludzi którzy robią coś czego nie szanujesz ( i słusznie ) odpadami. I potem mówisz , że jesteś wielce inteligentny żeby tak odzywać gdy pytam czy coś sugerujesz a wcześniej przyszło ci to jednak z łatwością. Jednak moje kultura jest zdecydowanie większa nigdy tak nie nazwę nikogo. Pozdrawiam ;)

0

@zodiak_10 w tamtym meczu zdecydowanie i sędzia im nie przeszkodził. A tu sędzia Argentynę za uszy pociągnął bo już mieliby po Igrzyskach

0

@Cule1234 oby do tego doszło. Maroko w 100% zasłużyło na zwycięstwo w tym meczu
@Khajio w tym meczu zdecydowanie w punkt

1

@Stinger_ trójka faworytów. Ale potencjałem piłkarzy Francja i Hiszpania znacznie lepsze. Nie wspominając o tym jak po prostu grają. Ale masz racje TOP 3

2

@PIWOSZ89 i widać efekty xD

0

@Stinger_ ala nie zostanie. Vamos Hiszpania!

0

@AlwaysBlaugrana Roberto i.. tyle xd

0

Brawo Hiszpania ważne zwycięstwo na IO!
Argentyna fatalna xd z Maroko

0

@Blantozaur to czemu wcześniej musiałeś okazać brak kultury określając tak grupę ludzi? Aaa ;)

0

@MesQueUnClub96 nie nie mamy

0

@Donnie_Darko jak przeczytasz wszystko co pisałem to napisz jeszcze raz xd

0

@Blantozaur pewnie obawiasz się konsekwencji. Rozumiem :)

3

@cules100pro dla Barcelony dobra

5

@cules100pro powód 1. Decyzja selekcjonera

1

Fati wróci za około 3 tygodnie i będzie maszyną

6

@FcPortoFan1999 oby Śląsk wygrał! A jak wygra to oby jak najwyżej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?