Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tak i będzie to blant olimpijski
0
@Sulimo ale dobrze będzie wyglądać ta 10 w szpitalu
1
@norbi77 Fati tez psychicznie dobrze nie wyglądał po tych kontuzjach bojąc jakichkolwiek kontaktów z rywalem ba boisku
0
@Sulimo w jedno okienko musisz mu wtedy wypłacić cały kontrakt. Jeszcze bardziej FFP klub sobie popsuje i wtedy można pomarzyć o wzmocnieniach. Już lepiej mieć rozbity kontrakt na więcej lat. Celowo też robili tak z Pique i innymi.
To, ze nie wróci to ja wiem.
1
@Sulimo jak taniej skoro wtedy trzeba wypłacić kontrakt?
0
@MesQueUnClub96 będzie dobrze wyglądał na łóżku szpitalnym
2
Może i Fati nie pogra w Barcy ale za to nie uda się go nigdzie teraz wypchnąć nawet na wypożyczenie
1
@MesQueUnClub96 i nawet ciężko będzie go wypchnąć
1
@MesQueUnClub96 ale co potrenował to jego xd ciekawe na ile wypadł
0
@Dirk_Luis a pizza z ananasem czy bez?
0
@trolownik szkoda, że gdy Messi odchodził to nie został w FC Barcelonie
0
@Dirk_Luis @mekston przywitaj nowego
@Dari0G IP mu sprawdzi i się wyjaśni
0
@tristan87 czemu ja?
0
@tristan87 powinno to być zabronione jakoś prawnie
0
@TheCule zgadzam się. A nawet normalny sprawny człowiek poradzi sobie urywając je lub pijąc nawet z nimi bez większych problemów xd
0
@Blantozaur masz inną?
0
@Lucerfi o dokładnie tak! W pełni masz rację
2
@Popitek12 zdecydowanie tak powinno być ich więcej
0
@Blantozaur rozumiem rozumiem. Na szczęście mnie się to nie tyczy więc spoko
0
@Gaucho pizze z ananasem
0
@Dari0G przekonujące te twoje argumenty. To jednak zostaje przeciwnikiem nakrętek.
0
@Kengo w punkt xd
0
@Dari0G na prawdę jadąc samochodem nie umiesz wypić bez rozlania. No i o to mi chodziło. Wprowadzenie tych zakrętek jest tak samo absurdalne jak to, że nie umie ktoś pić z butelek z nimi bez rozlewania xd
Argument dotyczący Paczula na poziomie Czesława Michniewicza w legendarnym programie w Kanale Zero
0
@misterio no cóż. Pewnie sobie poradzi xd
0
@Blantozaur nowe konta nazywasz odpadami? Ciekawie xd
0
@Kgorecki2500 głupota jak przy większości ich decyzji
0
@Dari0G czy zauważyłeś co napisałem? Nie wiem po co to zrobili i śmieszne jest w taki sposób "walczyć o ekologię". Jednak gdy to już istnieje pokazywanie, że jest bez sensowne spoko rozumiem. Jednak absurdalne jest jak ktoś pisze, że nie umie wypić wody lub jogurtu bo mu się wylewa i się nie da normalnie
0
@Zoker Rozumiem. I poprawiłem błąd. Zapamiętam więc nauczyłem się. Możesz zrobić podobnie z butelką. Poćwiczyć.
A ja nie jestem oburzony. Tylko rozbawiony xd
0
@Zoker poprawiłem ten malutki błąd. Dziękuję. Ty też możesz poćwiczyć z butelką. Ale znów nie w temacie musiałeś napisać no cóż xd
1
@Zoker skoro ja potrafię pić wodę i jogurty bez żadnego wylania itp to też dasz radę. Naprawdę.