0

@FcPortoFan1999 tak i będzie to blant olimpijski

0

@Sulimo ale dobrze będzie wyglądać ta 10 w szpitalu

1

@norbi77 Fati tez psychicznie dobrze nie wyglądał po tych kontuzjach bojąc jakichkolwiek kontaktów z rywalem ba boisku

0

@Sulimo w jedno okienko musisz mu wtedy wypłacić cały kontrakt. Jeszcze bardziej FFP klub sobie popsuje i wtedy można pomarzyć o wzmocnieniach. Już lepiej mieć rozbity kontrakt na więcej lat. Celowo też robili tak z Pique i innymi.

To, ze nie wróci to ja wiem.

1

@Sulimo jak taniej skoro wtedy trzeba wypłacić kontrakt?

0

@MesQueUnClub96 będzie dobrze wyglądał na łóżku szpitalnym

2

Może i Fati nie pogra w Barcy ale za to nie uda się go nigdzie teraz wypchnąć nawet na wypożyczenie

1

@MesQueUnClub96 i nawet ciężko będzie go wypchnąć

1

@MesQueUnClub96 ale co potrenował to jego xd ciekawe na ile wypadł

0

@Dirk_Luis a pizza z ananasem czy bez?

0

@trolownik szkoda, że gdy Messi odchodził to nie został w FC Barcelonie

0

@Dirk_Luis @mekston przywitaj nowego
@Dari0G IP mu sprawdzi i się wyjaśni

0

@tristan87 czemu ja?

0

@tristan87 powinno to być zabronione jakoś prawnie

0

@TheCule zgadzam się. A nawet normalny sprawny człowiek poradzi sobie urywając je lub pijąc nawet z nimi bez większych problemów xd

0

@Blantozaur masz inną?

0

@Lucerfi o dokładnie tak! W pełni masz rację

2

@Popitek12 zdecydowanie tak powinno być ich więcej

0

@Blantozaur rozumiem rozumiem. Na szczęście mnie się to nie tyczy więc spoko

0

@Gaucho pizze z ananasem

0

@Dari0G przekonujące te twoje argumenty. To jednak zostaje przeciwnikiem nakrętek.

0

@Kengo w punkt xd

0

@Dari0G na prawdę jadąc samochodem nie umiesz wypić bez rozlania. No i o to mi chodziło. Wprowadzenie tych zakrętek jest tak samo absurdalne jak to, że nie umie ktoś pić z butelek z nimi bez rozlewania xd

Argument dotyczący Paczula na poziomie Czesława Michniewicza w legendarnym programie w Kanale Zero

0

@misterio no cóż. Pewnie sobie poradzi xd

0

@Blantozaur nowe konta nazywasz odpadami? Ciekawie xd

0

@Kgorecki2500 głupota jak przy większości ich decyzji

0

@Dari0G czy zauważyłeś co napisałem? Nie wiem po co to zrobili i śmieszne jest w taki sposób "walczyć o ekologię". Jednak gdy to już istnieje pokazywanie, że jest bez sensowne spoko rozumiem. Jednak absurdalne jest jak ktoś pisze, że nie umie wypić wody lub jogurtu bo mu się wylewa i się nie da normalnie

0

@Zoker Rozumiem. I poprawiłem błąd. Zapamiętam więc nauczyłem się. Możesz zrobić podobnie z butelką. Poćwiczyć.

A ja nie jestem oburzony. Tylko rozbawiony xd

0

@Zoker poprawiłem ten malutki błąd. Dziękuję. Ty też możesz poćwiczyć z butelką. Ale znów nie w temacie musiałeś napisać no cóż xd

1

@Zoker skoro ja potrafię pić wodę i jogurty bez żadnego wylania itp to też dasz radę. Naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?