Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@DLFCB nie no takie zmiany to przesada. Odchodzenie od tradycji
0
@Ojciec5tkidzieci przysiady
0
@daniel32778 a ile komentarzy może mieć nowe konto?
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM piszesz nie w temacie. To dyskusja o Pani Zajączkowskiej nie o mnie
1
@Arden byłem z nim na piwie i się poznałem
Znam jeszcze starszych których nie ma już z nami
2
@Barcasub duzo mi brakuje w tym aspekcie do Ewy ale postaram się stać tak popularny.
Dałem ci łatwe herbu teraz powinieneś dziękować. Nie dziwi mnie wśród nich również @mekston
1
@Criss18Barca głupota w tych czasach jest popularna niestety
1
@TheNekro94 u nich podobnie jest. I będzie grał właśnie z tymi dziećmi
0
@Czajka90 to za 12 lat może awansuje do Premier league
1
@JimMorrisonFCB podobne zainteresowania mamy widzę
0
@ViscaelBarca2007 LaRambla likes Flick
3
@Kozinho. To oby Biden zmienił jednak zdanie
0
Jakiego artyste chcielibyście żeby zaśpiewał na otwarcie nowego Camp Nou?
Ja Coldplay lub Maryle Rodowicz
0
@Khajio ale kiedyś miał
1
@Arden podobny talent miał Bielik chociażby. A na komplikacjach to już wgl był genialny
9
@Criss18Barca Cubarsi
0
@Kgorecki2500 szkoda, że nie na prezydenta
0
@Arden skończy na wypożyczeniu i grając w klubach 2/3 ligi angielskiej
1
@tadzik447 to rzuć pracę i nie będziesz marnować na to życia
0
@Zoker co to jest VPN?
1
@lucca87 ja kupie Yamala i Williamsa
0
@MadafakinGuy gratuluję
0
@Arden a kto został z tego sztabu?
0
@Zoker a czemu tak?
2
@blakkudium to Porto jest az takie biedne? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamil689 przy odejściach jak najbardziej. Ale nikt ci nie odejdzie :) im się tu świetnie żyje. Więc można pomarzyć. Przyjście Nico i będzie cudownie
0
@tristan87 dziękuję za opinię
@Culer9002 ich wzrost już się zakończył
0
@Litman czyli ściągniemy Cancelo, Merino, Nico, Olmo i z grosików które jeszcze zostaną Alvareza