9

@DLFCB nie no takie zmiany to przesada. Odchodzenie od tradycji

0

@Ojciec5tkidzieci przysiady

0

@daniel32778 a ile komentarzy może mieć nowe konto?

0

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM piszesz nie w temacie. To dyskusja o Pani Zajączkowskiej nie o mnie

1

@Arden byłem z nim na piwie i się poznałem
Znam jeszcze starszych których nie ma już z nami

2

@Barcasub duzo mi brakuje w tym aspekcie do Ewy ale postaram się stać tak popularny.
Dałem ci łatwe herbu teraz powinieneś dziękować. Nie dziwi mnie wśród nich również @mekston

1

@Criss18Barca głupota w tych czasach jest popularna niestety

1

@TheNekro94 u nich podobnie jest. I będzie grał właśnie z tymi dziećmi

0

@Czajka90 to za 12 lat może awansuje do Premier league

1

@JimMorrisonFCB podobne zainteresowania mamy widzę

0

@ViscaelBarca2007 LaRambla likes Flick

3

@Kozinho. To oby Biden zmienił jednak zdanie

0

Jakiego artyste chcielibyście żeby zaśpiewał na otwarcie nowego Camp Nou?
Ja Coldplay lub Maryle Rodowicz

0

@Khajio ale kiedyś miał

1

@Arden podobny talent miał Bielik chociażby. A na komplikacjach to już wgl był genialny

9

@Criss18Barca Cubarsi

0

@Kgorecki2500 szkoda, że nie na prezydenta

0

@Arden skończy na wypożyczeniu i grając w klubach 2/3 ligi angielskiej

1

@tadzik447 to rzuć pracę i nie będziesz marnować na to życia

0

@Zoker co to jest VPN?

1

@lucca87 ja kupie Yamala i Williamsa

0

@MadafakinGuy gratuluję

0

@Arden a kto został z tego sztabu?

0

@Zoker a czemu tak?

2

@blakkudium to Porto jest az takie biedne? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamil689 przy odejściach jak najbardziej. Ale nikt ci nie odejdzie :) im się tu świetnie żyje. Więc można pomarzyć. Przyjście Nico i będzie cudownie

0

@tristan87 dziękuję za opinię
@Culer9002 ich wzrost już się zakończył

0

@Litman czyli ściągniemy Cancelo, Merino, Nico, Olmo i z grosików które jeszcze zostaną Alvareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?