1

A więc to jest ten koniec świata

1

@Sysia11 czemu nie Carvajal? 1000 minut mniej rozegrane statystyki nie dużo gorsze. A do tego najlepszy piłkarz na swojej pozycji w ostatnim sezonie w lidze, lidze mistrzów i na euro. Do tego gol w finale LM. Moim zdaniem bardziej zasłużył

3

@FCB_dimiC no to zdecydowanie Carvajal. Wygrał więcej będąc najlepszym prawym obrońca La Liga, Ligi mistrzów i Euro

1

@Aragorn33 a może nie chodzi o nikogo i po prostu dziennikarz sobie to wymyślił? :o

0

@trolownik żeby grał w piłkę

2

@Faro przekonałeś mnie
@MesQueUnClub_87 @Mario96w xdd

0

@Tuc oddali Messiego, żeby ściągnąć Lewego. Sprytne to może być

3

Może chodzi o Yamala

0

@Barcasub jak dobrze że ta prawica nie rządzi. Z tym to dopiero ciężko się dogadać

4

@BARCA1899Messi nie wiem jakimi. Ale również nie wiem jakimi osoby wierzące w każde bzdety dziennikarzyn żyjących z wszelkich plotek

6

@Criss18Barca a było tak "dobre", że chwalone tylko przez wyznawców konfederacji

1

@HypeR faktycznie sory

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatrychoO pewnie Lewy dodał złe składniki

8

Enzo skills and goals

0

@mekston zalezy od tego jak długi jest dany post i czytam go odpowiedni do jego długości czas. Cześć
@FcPortoFan1999 lubie książki ale ta zdecydowanie za gruba by była

0

@AFA zaskoczę cię. Bo widziałem jego posty. Szok prawda?

0

@tristan87 zabawne jest to wasze przypisywanie bycia multikontem, a narazie nie możecie się zgrać czyim rzekomo jestem bo już 3 pomysły były rzucone xd

0

@DonAndrzejos niby czemu?

0

@FcPortoFan1999 już wraca ekstraklasa i 1 liga spokojnie

0

@mekston Franciszka Smudy

0

@Luciano99 średnio mnie interesuje twoje zdanie więc odrzucam ofertę

0

@MessiForeverTheBest lepsze to niż ktoś z prawicy

0

@FabianekMrozek słuszne wnioski

0

@speed1 a po ilu dniach można się udzielać?

0

@vangoor idealny pod sezon z trypletem w wykonaniu ekipy Flicka i duetu Yamal Williams

7

@Kgorecki2500 skoro poseł konfederacji mówi, że coś jest złe to jest duża szansa, że jest jednak dobre

0

@Xpert77 a to dopiero początek dobrych informacji

7

@Benz wariaci z lewicy kłócą się z wariatami z prawicy i taki to jest ten obecny europarlament

7

@DamianBarcaCule AFD pewnie dumne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?