4

@Comentateiro to prawda. Rozmawiałem z nim

0

@tomek8756 teraz czekać na mecz z Argentyną i to jak Hiszpanie ich łatwo wyjaśnią

2

@maroon jak to zrezygnował? Nic jeszcze nie było o tym

1

@mekston u mnie nie

1

@kanver_ czyli strzeli całe 5 goli

2

@Zoker zarządzanie Laporty TOP xd

7

@Popitek12 zdecydowanie czy

0

@Arden mega piękna kobieta

0

@MessiForeverTheBest oj raczej nie w tych wyborach. Ale może do kolejnych dojdzie prawdziwa silna lewica do władzy

0

@FcPortoFan1999 jak widać tak. Nie mają szans na wygraną

0

@Arden niestety wystawia Kamale która ogarniając co się dzieje wokół niej jest głupsza niż Biden xd więc Trump easy win niestety
@Kgorecki2500 no widzisz jaki ze mnie zły człowiek

0

@Kgorecki2500 tak dobrze życzę Stanom i całemu światu i życzyłem porażki Trumpowi

0

Niestety Biden rezygnuje

0

@TR3YWAY Stanowski mówił, że świetne teksty pisze ( choć nie zgadza z poglądami ) i mógłby zostać tylko przy tym.
To już i tak więcej niż potrafi dziki trener

0

@Sulimo brak im argumentów to co im pozostało xd

0

@kibicsportu zdecydowanie tak

0

Brawo Lech! I tak do końca sezonu wygrywać

0

@mkord zdecydowanie tak. W punkt

0

@FcPortoFan1999 to z tego, że nawet jak popełnia błędy transferowe mają czystą karte. A Legia cały poprzedni sezon problem żeby kogoś ściągnąć. Lech gdy tylko zechce to może kogoś kupić ( jak przestaną zbierać te pieniądze do sejfa ) dzięki tym pieniądzom powstał jeden z lepszych ośrodków szkolenia dodam

0

@FcPortoFan1999 o jego kebabie musieli mówić

0

@Sulimo szkoda, że nie udało się go wcześniej sprzedać ale te 4 miliony tez byłyby świetne
@FcPortoFan1999 jak co? Jeden klub ma długi a drugi czyste finanse

0

@fart sugerujesz, że Lech spadnie? I potencjał tamtej Wisły z Lechem tak?

0

@FcPortoFan1999 i 87 lat Podolskiego

0

Pierwsza połowa 1-0 dla Lecha. Zapowiada się walka o mistrzostwo w tym sezonie z taką grą

0

@Sulimo dobrze się to wszystko zapowiada w tym sezonie oby tak dalej

0

@takisobiektos brak argumentów zakończony atakiem w tak słaby sposób xd no cóż miałem rację przynajmniej potwierdziłeś xD

0

@Puyolex może dlatego, że ma kontrakt i chce zostać więc nie ma skąd być tematem. Zresztą jak pozostali obecnie

0

@Sulimo olej. Nawet meczu nie oglądają xd lub zasad nie znają

3

@blakkudium ta odejdzie jak nikt nie chce odejść xd

1

Świetna decyzja sędziego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?