Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro to prawda. Rozmawiałem z nim
0
@tomek8756 teraz czekać na mecz z Argentyną i to jak Hiszpanie ich łatwo wyjaśnią
2
@maroon jak to zrezygnował? Nic jeszcze nie było o tym
1
@mekston u mnie nie
1
@kanver_ czyli strzeli całe 5 goli
2
@Zoker zarządzanie Laporty TOP xd
7
@Popitek12 zdecydowanie czy
0
@Arden mega piękna kobieta
0
@MessiForeverTheBest oj raczej nie w tych wyborach. Ale może do kolejnych dojdzie prawdziwa silna lewica do władzy
0
@FcPortoFan1999 jak widać tak. Nie mają szans na wygraną
0
@Arden niestety wystawia Kamale która ogarniając co się dzieje wokół niej jest głupsza niż Biden xd więc Trump easy win niestety
@Kgorecki2500 no widzisz jaki ze mnie zły człowiek
0
@Kgorecki2500 tak dobrze życzę Stanom i całemu światu i życzyłem porażki Trumpowi
0
Niestety Biden rezygnuje
0
@TR3YWAY Stanowski mówił, że świetne teksty pisze ( choć nie zgadza z poglądami ) i mógłby zostać tylko przy tym.
To już i tak więcej niż potrafi dziki trener
0
@Sulimo brak im argumentów to co im pozostało xd
0
@kibicsportu zdecydowanie tak
0
Brawo Lech! I tak do końca sezonu wygrywać
0
@mkord zdecydowanie tak. W punkt
0
@FcPortoFan1999 to z tego, że nawet jak popełnia błędy transferowe mają czystą karte. A Legia cały poprzedni sezon problem żeby kogoś ściągnąć. Lech gdy tylko zechce to może kogoś kupić ( jak przestaną zbierać te pieniądze do sejfa ) dzięki tym pieniądzom powstał jeden z lepszych ośrodków szkolenia dodam
0
@FcPortoFan1999 o jego kebabie musieli mówić
0
@Sulimo szkoda, że nie udało się go wcześniej sprzedać ale te 4 miliony tez byłyby świetne
@FcPortoFan1999 jak co? Jeden klub ma długi a drugi czyste finanse
0
@fart sugerujesz, że Lech spadnie? I potencjał tamtej Wisły z Lechem tak?
0
@FcPortoFan1999 i 87 lat Podolskiego
0
Pierwsza połowa 1-0 dla Lecha. Zapowiada się walka o mistrzostwo w tym sezonie z taką grą
0
@Sulimo dobrze się to wszystko zapowiada w tym sezonie oby tak dalej
0
@takisobiektos brak argumentów zakończony atakiem w tak słaby sposób xd no cóż miałem rację przynajmniej potwierdziłeś xD
0
@Puyolex może dlatego, że ma kontrakt i chce zostać więc nie ma skąd być tematem. Zresztą jak pozostali obecnie
0
@Sulimo olej. Nawet meczu nie oglądają xd lub zasad nie znają
3
@blakkudium ta odejdzie jak nikt nie chce odejść xd
1
Świetna decyzja sędziego