Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX ale ja sam uważam, że nie było to potrzebne. Jednak pełno osób ma faktyczny problem z wypiciem z butelki z przymocowaną zakrętka. Przecież to śmieszne xd nawet @Zoker chociażby więc ja zgadzam się, że wymyślili sobie problem i "wielka" ekologia. Ale nie potrafić korzystać z takiej butelki to hit xd
2
@Zoker wrzuciłem tylko post o wyśmiewaniu problemów z butelką. To ty się oburzyłeś przecież nie ja
0
@Zoker że jest głupi jak tak robi!
A może w temacie byś pisał?
0
@Danny Gaucho ziew. Wszyscy mnie już namierzyli i moje IP
@Zoker odpisuje w temacie a wam brak argumentów to atak o multi. Z was to niezłe Sigmy
2
@Zoker czytałem. Świadczy to o niskich umiejętnościach tych osób mając problem z wypiciem wody bądź jogurtu xd
10
Coś w tym jest
0
@Jakchcesz ciekawy argument w dyskusji o butelkach. Chętnie się zapisze mimo wszystko.
@Zoker czy takie butelki z zakrętka przymocowaną to konieczność? Nie. Ale czy picie z nich jest trudne? Zdecydowanie nie xDD
3
@Zoker nie mam problemu z piciem wody ani jogurtów. Więc jednak chyba potrzebujesz jakiegoś kursu
1
@Zoker polecam jakiś kurs z radzenia sobie z butelkami z nakrętka xDD
0
Gówniana sprawa
0
@FCB24 sugerujesz, że cała Brazylia robiła wałek z jego talentem?
2
@mekston skąd wiesz?
@Popitek12 do jedzenia
0
@escarabajo a gdzie ja napisałem coś o poprzednim? W tym będą znacznie lepsi po prostu
1
@Kgorecki2500 duet trenerski Jose Kebab robi robotę
4
@okiemtypera_lucaxx95 ale to ty dzwonisz
2
I fenerbahce na 4-2 ładnie ich Jose poukładał
1
@MesQueUnClub96 hymn Cracovii
0
@Stinger_ az tak to nie ale na pewno z tak dobrym trenerem mogą ładnie namieszać w lidze mistrzów
1
@Popitek12 nie jadłem jeszcze
2
2-1 dla Fenerbahce! Kapitalnie
1
@barcelonaLM na talerzu tylko
0
@okiemtypera_lucaxx95 i Dynamo Kijów lubimy xdd
3
Brawo fenerbahce!!
0
@Barcasub to zostaje twoim fanem
0
@kuz zdrówka życzę. Trzeba było się szczepić
0
Ktoś przed chwilą pisał, że Partizan mieli Dynamo i w tym momencie Dynamo strzela dwa gole xD
Edit już 3-1. Niezłym ekspertem był ten od Partizana xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 i 1-1 xDD
0
@sen to sobie włącz jakiś
0
@Azazel_Pazuzu o co chodzi?
1
@tomek8756 Morawiecki TOP i Klasa jak zawsze