0

@KamQiX ale ja sam uważam, że nie było to potrzebne. Jednak pełno osób ma faktyczny problem z wypiciem z butelki z przymocowaną zakrętka. Przecież to śmieszne xd nawet @Zoker chociażby więc ja zgadzam się, że wymyślili sobie problem i "wielka" ekologia. Ale nie potrafić korzystać z takiej butelki to hit xd

2

@Zoker wrzuciłem tylko post o wyśmiewaniu problemów z butelką. To ty się oburzyłeś przecież nie ja

0

@Zoker że jest głupi jak tak robi!
A może w temacie byś pisał?

0

@Danny Gaucho ziew. Wszyscy mnie już namierzyli i moje IP
@Zoker odpisuje w temacie a wam brak argumentów to atak o multi. Z was to niezłe Sigmy

2

@Zoker czytałem. Świadczy to o niskich umiejętnościach tych osób mając problem z wypiciem wody bądź jogurtu xd

10

Coś w tym jest

0

@Jakchcesz ciekawy argument w dyskusji o butelkach. Chętnie się zapisze mimo wszystko.
@Zoker czy takie butelki z zakrętka przymocowaną to konieczność? Nie. Ale czy picie z nich jest trudne? Zdecydowanie nie xDD

3

@Zoker nie mam problemu z piciem wody ani jogurtów. Więc jednak chyba potrzebujesz jakiegoś kursu

1

@Zoker polecam jakiś kurs z radzenia sobie z butelkami z nakrętka xDD

0

Gówniana sprawa

0

@FCB24 sugerujesz, że cała Brazylia robiła wałek z jego talentem?

2

@mekston skąd wiesz?
@Popitek12 do jedzenia

0

@escarabajo a gdzie ja napisałem coś o poprzednim? W tym będą znacznie lepsi po prostu

1

@Kgorecki2500 duet trenerski Jose Kebab robi robotę

4

@okiemtypera_lucaxx95 ale to ty dzwonisz

2

I fenerbahce na 4-2 ładnie ich Jose poukładał

1

@MesQueUnClub96 hymn Cracovii

0

@Stinger_ az tak to nie ale na pewno z tak dobrym trenerem mogą ładnie namieszać w lidze mistrzów

1

@Popitek12 nie jadłem jeszcze

2

2-1 dla Fenerbahce! Kapitalnie

1

@barcelonaLM na talerzu tylko

0

@okiemtypera_lucaxx95 i Dynamo Kijów lubimy xdd

3

Brawo fenerbahce!!

0

@Barcasub to zostaje twoim fanem

0

@kuz zdrówka życzę. Trzeba było się szczepić

0

Ktoś przed chwilą pisał, że Partizan mieli Dynamo i w tym momencie Dynamo strzela dwa gole xD

Edit już 3-1. Niezłym ekspertem był ten od Partizana xD

0

0

@sen to sobie włącz jakiś

0

@Azazel_Pazuzu o co chodzi?

1

@tomek8756 Morawiecki TOP i Klasa jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?