0

@MiloszFCB1899 zdecydowanie nie. Jeszcze np Francja jest normalna i tolerancyjna

0

@xvcWinterSoldier jesteś psychologiem?

0

@xvcWinterSoldier oni to też ludzie ;)

1

@Majowy_ dobre stary hehe

0

@BorzyKrzys wole telewizje niz używki. Pozdrawiam

1

@Culer9002 i zero agresji na trybunach. Taki sport jest piękny

0

@BorzyKrzys to Mariusz czy Bartek czy jak? Eh

5

A tu zdejmie maskę a tam baba z brodą. Przecież niektórzy dostaną szoku

1

@xvcWinterSoldier człowiekiem jak każdy :)

0

@barca__rządzi i w czym problem? Bo napisałeś o czymś innym. Przez kilka godzin pokazują sport, miasto, historię Francji. A to trwało 10 minut xD

I nie możecie przeżyć tych 10 minut

4

@barca__rządzi pokazywali to ciągle a osoby z brodą itp przez 10 minut a nie możecie wytrzymać xDD

1

Ależ piękna piosenka. Przepięknie wykonane

1

@Popitek12 uważaj żeby nie miała brody

1

@Rafix98 za dużo na ich poglądy i nie wytrzymali niektórzy xdd
@xvcWinterSoldier no wam bo to wy jesteście oburzeni i agresywni xd

1

@Culer9002 ekspert i jakiś Miszel

0

@sejtan czemu kompromituj? Przekazują poglądy o tolerancji występem. To jest piękne

A wy z agresją od razu..

0

@Recha_0684 to zle o tobie świadczy

1

@Yakoob druga najlepsza w historii po Londynie

2

Tyle złego się mówi o Francji

A pokazują, że są pięknym tolerancyjnym krajem. Szkoda tylko deszczu

0

@Xaviball dla mnie to wszystko piękne. Dużo tolerancji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mini Majk nawet się załapał

0

@Recha_0684 to jest człowiek. Szanuje ze to akceptują. Oby więcej takiej akceptacji

0

@Sccaner kobieta oczywiście

0

@barcelonaLM co w tym złego

1

Baba z brodą
Chłop przebrany za babę

Piękna tolerancja. Udane otwarcie!

0

Polska aaaa! Koniec emocji

0

@Recha_0684 modele. W czym problem?

0

@KrwawiaceoczyVEB i bardzo dobrze. Oby więcej takich wydarzeń

5

Minionki są jednak to najlepsze otwarcie igrzysk w historii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?