Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 jestem pewny, że się uda. Na szczęście dla świata.
0
@AndresCuccittini no to trzymamy kciuki za Kamale i jej zwycięstwo. Ale raczej się uda więc super
@Xaviball tak wie wypowiadał się a co?
1
@zgiru zgadzam się
0
@FcPortoFan1999 dużo lepszy był chociażby Cracovia Lechia 2019/20
@Hosh wyprzedziłeś xd
0
@Xaviball wystarczy żeby było do wyboru to co napisałeś. Nie ma problemu
0
@FcPortoFan1999 ty to się baw i pij na imprezie a nie
0
@tomek8756 Taylor Swift po roku na Podlasiu
0
@Nazio_87 może San Marino
0
@Xaviball tak wszyscy umrzemy edycja 44664
0
@Kgorecki2500 znów chciał mieszać politykę do sportu.. co za typ
0
@MesQueUnClub96 czyli twoje inne pytania nie są poważne?
1
Deco działa!! Oriol odchodzi!!
0
Tak jak myślałem. Argentyna z Messim była wielka. Argentyna bez Leo będzie jak obecna Brazylia
0
@adamek20151 kontrowersyjnie ale coś w tym jest
1
Oj Argentyno.. coraz słabsze to pokolenie. Niestety Francja to wygra. Najlepiej gdyby mogli odpaść razem.
5
@kuz karę powinna dostać również osoba która pilnuje tych wyciągów. Ktoś zezwolił i wpuścił w ten sposób.
0
@Barcanajlepszyteam ale o tym można. Pozdrawiam
1
I nie żyje
1
@kuz dokładnie. Polityka by mogła być jakaś a nie
1
Lubić Djokovica to jak lubić Ronaldo
0
@Barcanajlepszyteam tak wtedy można a co?
6
@damianex10 znów chciał mieszać politykę do sportu.. żenada
3
@agaFCB samouwielbienie. To szanuje!
1
@Lionel_Messi10 dziękuję, że mnie wymieniłeś ( xd )
0
@zodiak_10 znam go od kilku dni. Ale bardzo szanuję go.
0
Jaki jest wasz ulubiony użytkownik tutaj?
Moja dwójka to @AndresCuccittini i @mekston
0
@Lionel_Messi10 gratuluję xdd
0
@aspr1me no Oriola strach oglądać
1
@AndresCuccittini nie ma co się przejmować. Ludzie lubią dużo gadać i wymyślać teorii. To już o nich dziwnie świadczy. Miłego wieczoru!
0
@KrwawiaceoczyVEB bo oni nie mieli tak zniszczonych finansów jak my