0

@partymaker sprzedać póki coś wart xD

0

@KamQiX o co ci chodzi.

0

@FcPortoFan1999 ale ile tych wylewów można przeżyć?

0

@mekston czy Lenglet będzie kapitanem drużyny?

2

@kuz on już gra pół sezonu w dorosłej piłce! Sprzedać jak tak gra!
Xd

1

Lenglet zostanie w Barcelonie?

Pisałem to dla żartów. Czemu to się okazuje prawdą.

0

@dymek17 może założyłeś wczoraj konto. Inne.

26

Przychodzi Olmo. Fermin staje się stałym rezerwowym. Odchodzi z klubu żeby grać za 10 milionów i gra świetnie w nowym klubie. Olmo po dwóch latach okazuje się totalnym niewypałem który odchodzi za 10 milionów. Fermin wraca za 60 milionów.

Tak będzie xd

0

Co byście zmienili?
Ja piłkarzy Realu

1

@Aragorn33 usunęli bo musiał łamać regulamin. Pozdrawiam

0

@Kazragore przeglądaj Twittera. Ochrona nie dopuściła tych aferzystów do stadionu i słusznie. A dla Taylor brawo za wybitny koncert. Fragmenty wyglądają przepięknie

2

@D10SLEO ale może w euro im wypłacą

1

7 medali i zero złotych. Tak będzie na koniec.

0

@Gaucho Philogene

0

@tristan87 i dobrze niech odpoczną przed kolejnymi meczami w eliminacjach

2

@partymaker to by było zbyt piękne

1

@MesQueUnClub96 nagle po igrzyskach zdolny do gry

3

@Blanco16 powinni grać tylko piłkarze którzy chcą tu być. Jak De Jong lub Lenglet. Wierni do upadłego.

1

@LambiPL byłem kiedyś na Coldplay na narodowym tez było genialnie. Zazdroszczę widowiska! :D

0

@Zoker dokładnie. Wolałem wydać na wakacje w Szwajcarii. Są priorytety!

1

Oby doszło do finału Hiszpania Egipt w piłce nożnej mężczyzn na igrzyskach

0

@ACMaldini3 ok a ja bym się wybrał bez problemu na koncert tak świetnej artystki. Szkoda, że nie wyszło

0

Kolejne słowa Taylor po polsku. Pięknie *o*
https://x.com/TSwiftNewsPL/status/1819125909276053935

0

@Kazragore protestowało. Pozdrawiam.

0

@maroon genialny piłkarz i świetny człowiek z mądrymi poglądami

1

@Kgorecki2500 gratuluję udanego meczu! A co do pracy to spokojnie dasz radę na rozmowie o pracę w McDonald's

0

@revitalic czemu?

1

@tbas bebech pracuje. Znaczy głowa.

1

@MesQueUnClub96 przyszłość pewnie będzie podobna. Ale życzę dobrze

0

@MesQueUnClub96 a jaka jest twoja przeszłość?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?