Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker sprzedać póki coś wart xD
0
@KamQiX o co ci chodzi.
0
@FcPortoFan1999 ale ile tych wylewów można przeżyć?
0
@mekston czy Lenglet będzie kapitanem drużyny?
2
@kuz on już gra pół sezonu w dorosłej piłce! Sprzedać jak tak gra!
Xd
1
Lenglet zostanie w Barcelonie?
Pisałem to dla żartów. Czemu to się okazuje prawdą.
0
@dymek17 może założyłeś wczoraj konto. Inne.
26
Przychodzi Olmo. Fermin staje się stałym rezerwowym. Odchodzi z klubu żeby grać za 10 milionów i gra świetnie w nowym klubie. Olmo po dwóch latach okazuje się totalnym niewypałem który odchodzi za 10 milionów. Fermin wraca za 60 milionów.
Tak będzie xd
0
Co byście zmienili?
Ja piłkarzy Realu
1
@Aragorn33 usunęli bo musiał łamać regulamin. Pozdrawiam
0
@Kazragore przeglądaj Twittera. Ochrona nie dopuściła tych aferzystów do stadionu i słusznie. A dla Taylor brawo za wybitny koncert. Fragmenty wyglądają przepięknie
2
@D10SLEO ale może w euro im wypłacą
1
7 medali i zero złotych. Tak będzie na koniec.
0
@Gaucho Philogene
0
@tristan87 i dobrze niech odpoczną przed kolejnymi meczami w eliminacjach
2
@partymaker to by było zbyt piękne
1
@MesQueUnClub96 nagle po igrzyskach zdolny do gry
3
@Blanco16 powinni grać tylko piłkarze którzy chcą tu być. Jak De Jong lub Lenglet. Wierni do upadłego.
1
@LambiPL byłem kiedyś na Coldplay na narodowym tez było genialnie. Zazdroszczę widowiska! :D
0
@Zoker dokładnie. Wolałem wydać na wakacje w Szwajcarii. Są priorytety!
1
Oby doszło do finału Hiszpania Egipt w piłce nożnej mężczyzn na igrzyskach
0
@ACMaldini3 ok a ja bym się wybrał bez problemu na koncert tak świetnej artystki. Szkoda, że nie wyszło
0
Kolejne słowa Taylor po polsku. Pięknie *o*
https://x.com/TSwiftNewsPL/status/1819125909276053935
0
@Kazragore protestowało. Pozdrawiam.
0
@maroon genialny piłkarz i świetny człowiek z mądrymi poglądami
1
@Kgorecki2500 gratuluję udanego meczu! A co do pracy to spokojnie dasz radę na rozmowie o pracę w McDonald's
0
@revitalic czemu?
1
@tbas bebech pracuje. Znaczy głowa.
1
@MesQueUnClub96 przyszłość pewnie będzie podobna. Ale życzę dobrze
0
@MesQueUnClub96 a jaka jest twoja przeszłość?