0

Chyba miałem rację co do Igi

0

@mekston a czemu miałbym robić coś co jest niezgodne z regulaminem? Chcesz to ty rób takie rzeczy.

0

Komentarz usunięty

0

@AndresCuccittini bronią swojego terytorium xD

1

@mekston czemu mnie? Mógłbyś wyjaśnić?

0

@Tomason ja liczę na start Tuska i będę miał kandydata. Ale no zobaczymy

3

Ładna jest ta Zheng

1

@Messiah10 to Jacek Kurowski był

3

@Comentateiro ale może czuć się koniem

0

@MesQueUnClub96 tak a co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston co jest z Igą

2

Może i niepotrzebny Olmo przyjdzie do klubu ale za to niepotrzebny Lenglet zostanie

1

@Death_voice brawo dla polskiego rządu. Cieszą takie racjonalne działania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pamiętajcie, że Olmo ma DNA klubu

1

Laporto co ty robisz..

0

A się Laporta będzie ekscytował potem, że ściągnął mistrza Europy i króla strzelców z DNA Barcy

0

@Syt400 masz cały mecz na kanale Barcelony na YT

1

@Messibestplayerintheworld to Ter Stegen ma przerąbane xd

3

@ProMILs czołg ale taki rozwalony po wojnie

0

@4drian0 sprzedaż będzie znacznie większa

0

@Lucyfffer i nie dajesz rady pić z zakrętką? Xd

0

@Lucyfffer obecnie dużo słabiej gra ale mimo wszystko zarządzanie w tym klubie to coś pięknego xd

1

@macio_944 aż tak to się nie da

0

@cules100pro wszyscy? Jesteś pewny? Ok xd
@negreanu bo mogę :( czemu tak przeżywasz moje wpisy?

9

@cules100pro Lipsk chce uratować Barcelonę i nie sprzedać Olmo. To się ceni.

0

@TheNekro94 no np w taki sposób. Albo potrafić pić z takich butelek xd cokolwiek.
@cules100pro masz tiktoka? Pełno lata takich filmów. Na YT zresztą też tylko tam musisz sam wpisać więc to inna sprawa.

0

@Lucyfffer wybieram pieniądze z Bilbao i grę z bratem

0

@Safrani ciekawe jak tu było 3 lata temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?