2

Niesamowite ile filmów lata na tiktoku jak ludzie nie potrafią sobie poradzić z napojami z przymocowaną zakrętką

7

Olmo i Pedri idealny duet. Obaj grają po pół sezonu bo ciągle się łamią

1

@misterio niech każdy wypowiada się jak uważa

0

@tristan87 nie będzie gwiazdą

0

@Trojanek23 co się doświadczeniem chłop pochwalił xD jak widać masz problem z kobietami

1

@Cule1234 a kto nie wie? Nico? Przecież nic się nie wypowiadał. To tylko dziennikarze sobie gadają

0

@Barcasub dzień alkoholika

0

@Kidd staram się ale ciężko.
@KamQiX nie będzie. To jest niedozwolone.
@Danny Gaucho to jest ten spryt.

0

1000 komentarzy napisane. Było miło.

4

@Trojanek23 wystarcza twoja frustracja
@cules100pro ah te złe kobiety xDD

11

@Trojanek23 skoro tyle próbujesz i ciągle ci nie wychodzi to raczej nie z dziewczynami jest coś nie tak.

7

@Trojanek23 zacząłeś sobie bekę kręcić. To świadczy już gorzej o twojej dojrzałości niż o tej dziewczynie.

0

@AdrianJaniak Alemany

0

@Trojanek23 bo to zła kobieta była xd

2

@AndresCuccittini ja należę

1

@Trojanek23 no to i tak by usunęła parę.

4

@Trojanek23 a ile zarabiasz?

1

@Nazio_87 mogą ale jak widać są usatysfakcjonowani. Tak jak byli wybierając Bartomeu na kolejną kadencję.

2

@Nazio_87 Roberto zagra i w pomocy i na skrzydle a oni nie. Przemyślany ruch.

0

@Culer9002 i to jest piękne w tym sporcie

1

@Popitek12 węgiel brunatny najlepszy

0

@RosjaninBut przestępcy to robią. Pozdrawiam.

3

@DLFCB oni polskiego nie rozumieją a tu jeszcze po śląsku xD

1

@Barcanajlepszyteam stadion Korony. Wpadaj wyskoczymy na piwko!

0

@TR3YWAY 2000 to mało. Będzie nie wygodny.

1

@pt9 niestety to bardzo częste

2

@FCBparasiempre będzie 2-2 i Barca wygra po karnych. Zobaczysz

0

@FcPortoFan1999 @agaFCB polecam spraye na poparzenia po opalaniu. Fajnie chłodzą. Nawet bez poparzenia xd

2

@Kinginiesta to jest sigma mąż. Woli pedałować niż żonę.

W sensie rower.

0

@pt9 chyba trzeba poinformować odpowiednie służby!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?