Yamal_Williams
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2024
Tajemnica
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niesamowite ile filmów lata na tiktoku jak ludzie nie potrafią sobie poradzić z napojami z przymocowaną zakrętką
7
Olmo i Pedri idealny duet. Obaj grają po pół sezonu bo ciągle się łamią
1
@misterio niech każdy wypowiada się jak uważa
0
@tristan87 nie będzie gwiazdą
0
@Trojanek23 co się doświadczeniem chłop pochwalił xD jak widać masz problem z kobietami
1
@Cule1234 a kto nie wie? Nico? Przecież nic się nie wypowiadał. To tylko dziennikarze sobie gadają
0
@Barcasub dzień alkoholika
0
@Kidd staram się ale ciężko.
@KamQiX nie będzie. To jest niedozwolone.
@Danny Gaucho to jest ten spryt.
0
1000 komentarzy napisane. Było miło.
4
@Trojanek23 wystarcza twoja frustracja
@cules100pro ah te złe kobiety xDD
11
@Trojanek23 skoro tyle próbujesz i ciągle ci nie wychodzi to raczej nie z dziewczynami jest coś nie tak.
7
@Trojanek23 zacząłeś sobie bekę kręcić. To świadczy już gorzej o twojej dojrzałości niż o tej dziewczynie.
0
@AdrianJaniak Alemany
0
@Trojanek23 bo to zła kobieta była xd
2
@AndresCuccittini ja należę
1
@Trojanek23 no to i tak by usunęła parę.
4
@Trojanek23 a ile zarabiasz?
1
@Nazio_87 mogą ale jak widać są usatysfakcjonowani. Tak jak byli wybierając Bartomeu na kolejną kadencję.
2
@Nazio_87 Roberto zagra i w pomocy i na skrzydle a oni nie. Przemyślany ruch.
0
@Culer9002 i to jest piękne w tym sporcie
1
@Popitek12 węgiel brunatny najlepszy
0
@RosjaninBut przestępcy to robią. Pozdrawiam.
3
@DLFCB oni polskiego nie rozumieją a tu jeszcze po śląsku xD
1
@Barcanajlepszyteam stadion Korony. Wpadaj wyskoczymy na piwko!
0
@TR3YWAY 2000 to mało. Będzie nie wygodny.
1
@pt9 niestety to bardzo częste
2
@FCBparasiempre będzie 2-2 i Barca wygra po karnych. Zobaczysz
0
@FcPortoFan1999 @agaFCB polecam spraye na poparzenia po opalaniu. Fajnie chłodzą. Nawet bez poparzenia xd
2
@Kinginiesta to jest sigma mąż. Woli pedałować niż żonę.
W sensie rower.
0
@pt9 chyba trzeba poinformować odpowiednie służby!