Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma gola bo to Arbeloa :P
0
Gdyby Messi miał Isco i Modrica którzy by takie piłki posyłali to śmiem twierdzić że ładował by bramy aż miło.
0
Ronaldo jak gra,gdyby nie on to Real nie istnieje,ma tak wielki wpływ na grę, że aż nie wierze,chyba zjem obiad z tego wszystkiego
6
Bartra zagra :-)
2
wow to prawdziwe statystki,az trudno uwierzyc
0
A pan R. ?
1
Można wejść na boisko,wszystko jest w cenie ;) Byłem,ale żadnego piłkarza nie spotkałem,a szkoda ;)
0
Brawo,świetnie wytłumaczone.Lubie to!
1
daj zdjęcie :)
0
Messi zrobił w 10 minut więcej od Ronaldo,zresztą można zrobić analize...
0
Nie,właśnie nie...
1
Tak jeszcze może złotą piłke dostanie,wolne żarty.
0
Ja tak od zawsze uważałem.
0
Nikt nie chce tu grać głównej roli, tylko osiągać ważne, grupowe sukcesy".
Jakby chciał podkreślić że Ronaldo dba o swoje sukcesy.
0
Ja też.
0
41:22 sekundy i 32 milisekundy
0
Bartra to naprawde dobry stoper,ale widze znafffca
0
No właśnie,dlaczego ludzie nie myślą ;)
0
Isco
0
no cóż...nie zrozumiesz
0
Rozjadą Levante z 7:0
0
serio?
0
dzięki...
0
Ma ktoś link do całego meczu?
0
Na jakiej stronie znajdę cały mecz? ;)
0
Da ktoś link do całego meczu?
1
750 meczy :)
0
dobre ;)
9
Orłowski: 32:30
Laboga: (minuta ciszy)
0
Messi też główki potrafi!!! ;)