0

Nie ma gola bo to Arbeloa :P

0

Gdyby Messi miał Isco i Modrica którzy by takie piłki posyłali to śmiem twierdzić że ładował by bramy aż miło.

0

Ronaldo jak gra,gdyby nie on to Real nie istnieje,ma tak wielki wpływ na grę, że aż nie wierze,chyba zjem obiad z tego wszystkiego

6

Bartra zagra :-)

2

wow to prawdziwe statystki,az trudno uwierzyc

0

A pan R. ?

1

Można wejść na boisko,wszystko jest w cenie ;) Byłem,ale żadnego piłkarza nie spotkałem,a szkoda ;)

0

Brawo,świetnie wytłumaczone.Lubie to!

1

daj zdjęcie :)

0

Messi zrobił w 10 minut więcej od Ronaldo,zresztą można zrobić analize...

0

Nie,właśnie nie...

1

Tak jeszcze może złotą piłke dostanie,wolne żarty.

0

Ja tak od zawsze uważałem.

0

Nikt nie chce tu grać głównej roli, tylko osiągać ważne, grupowe sukcesy".

Jakby chciał podkreślić że Ronaldo dba o swoje sukcesy.

0

Ja też.

0

41:22 sekundy i 32 milisekundy

0

Bartra to naprawde dobry stoper,ale widze znafffca

0

No właśnie,dlaczego ludzie nie myślą ;)

0

Isco

0

no cóż...nie zrozumiesz

0

Rozjadą Levante z 7:0

0

serio?

0

dzięki...

0

Ma ktoś link do całego meczu?

0

Na jakiej stronie znajdę cały mecz? ;)

0

Da ktoś link do całego meczu?

1

750 meczy :)

0

dobre ;)

9

Orłowski: 32:30
Laboga: (minuta ciszy)

0

Messi też główki potrafi!!! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?