Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo by się ucieszył
0
Oj Messiego 3 razy zatrzymał kiedy ten był w dobrej sytuacji.Jest w gazie ten obrońca.
0
Nie lubie czytac takich komentarzy.Ale ok
0
Coś cienko u Ronaldo z tymi asystami,ale zapomniałem że on jest skrzydłowym :D
0
a BBC?
0
Też tak sądzę,ale teraz świat kręci się wokół statystyk ;)
2
Dziwnie się czyta że Iniesta słabo ciągnie...
0
Ma ktoś statystki Messiego i Ronaldo w tym roku? ;)
Bo wyścig o złotą piłkę jest pasjonujący.
11
Dostałeś orgazmu ?
1
Kolejna fenomenalna asysta ile on juz ich nazbierał 12? Jest niesamowity,te asysty jednie to potwierdzają,zeby tak dogrywac piłki,to Kaziu Deyna by sie nie powstydził.
3
Carlo out,Smuda jest wolny
0
Wiesz co napisałes? Lepszy od dłuzszego czasu niz Messi? w czym ? Ma wiecej goli,to wszystko.O to mozna miec ból d...ale ja mam akurat ból gardła...chory jestem.
4
Śmiem twierdzic ze gdyby nie wolny,Ronaldo by nie strzelił
0
Panie turek kończ pan ten mecz
0
jakby Messi takowe miał,Messi strzeli 3 gole i pozniej oddaje kolegom piłki,ile to juz takich meczy oglądałem
0
Nie powtórzył bo Real mial gorszy skład dzisiaj.
0
nie powinie,pilkarz ktory otrzymuje złotą piłke powinien być przykładem
1
To jest jakaś patologiczna sytuacja..
0
No każdy ma ambicje.
0
Zastanawia mnie czemu tacy ludzie jak Ty wychodzą dopiero wtedy,gdy Ronaldo zagra dobrze.A tak to kuli uszy i siedzi pod biurkiem.
0
Chodziło mu o Marca i Claudio
0
Komentarz usunięty
0
No Ronaldo strzelił 5 goli w jednym meczu i zapewne zapisał się do zacnego grona piłkarzy,ale ile razy leoś miał szanse by władować więcej bramek,ale Barca zawsze zwalnia gre jak prowadzi wysoko
0
a tam po co się tym zajmować,wygramy Lige i Lige Mistrzów + Puchar Króla tyle na potrzeba do szczęścia
0
Yeah,to cieszy xD
0
kto asystował Baleowi ?
0
Błąd bramkarza,powinien bale do lini odprowadzić
1
67 2:0 nie ma źle panowie,muszą tylko kontaktowego strzelić
0
Ronaldo jaki piękny drybling ;)
0
co prawda to prawda :P