Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://fangol.pl/view/98141/okrzyk-szpakowskiego?autoplay
Szpaku
1
Gra Barca-Bayren a panowie na Canal+ o Realu...
0
Cieszę się.
0
Bardzo obiektywna opinia,nie spodziewałem sie takiej,ale wlasne jest ona zgodna z prawdą
0
Gary link-er
1
zrób legende :-P
0
Jak ocenisz gre Ronaldo w dzisiejszym meczu?
0
My słabo? mamy MSN...
0
Ciekawe co powiedział by Fanboy Ronaldo o Twoim komentarzu,bardzo mnie to ciekawi.
1
Mama Ci zablokowała tłumacz google biedactwo.
0
No dlatego Messi jest najlepszy :-)
0
Fabregas za chwile stwierdzi Hazard jest najlepszy :D
0
Z wszystkiego można jakiś wniosek wyciągnąć,nawet z fusów.
2
Xabi Alonso powiedział, że Messi jest lepszy ;)
2
Dobry! :)
0
Chyba dzisiaj nie masz dobrego dnia...
2
Jego ojciec myśli,jakby tu na Tobie zarobić :P
0
No on się nie czuł dobrze,nie mógł nic z tym zrobić,chciał grać,ale się źle czuł.
0
Potrafię uwierzyć w dużo rzeczy,ale nie w to ;)
0
A gdzie powiedział, że nie czuł chęci przebywania na boisku?
0
Hmm a ja mam pytanie ile Leo ma asyst w lidze 18 czy 19?
33
Szybko czytasz mój drogi.Idź na jakiś konkurs czytelniczy.
0
O ile się nie mylę to mają razem razem z Ronaldo po 75 goli w LM ;)
0
A no tak,to tyle co Barca :-)
11
Lige mistrzów zdobyli 5 razy,pozostałe 5 wtedy kiedy była inna metoda rozgrywania turnieju.
1
Gdyby obronca Almerii nie wbił samobója miałby 55.
Gdyby Messi nie oddał karnego to miałby 52 :-D
Tak sobie pogdybamy.
6
Ronaldo ma 53 :)
1
Dziwnym trafem gole padły gdy nie było krychowiaka na boisku i Sevilla grała w 10 ale to szczegół ;)
0
Ronaldo strzelił bramki bo Krychowiak go nie krył czy jak,bo nie oglądam meczu?
0
Wolski :)