1

Gra Barca-Bayren a panowie na Canal+ o Realu...

0

Cieszę się.

0

Bardzo obiektywna opinia,nie spodziewałem sie takiej,ale wlasne jest ona zgodna z prawdą

0

Gary link-er

1

zrób legende :-P

0

Jak ocenisz gre Ronaldo w dzisiejszym meczu?

0

My słabo? mamy MSN...

0

Ciekawe co powiedział by Fanboy Ronaldo o Twoim komentarzu,bardzo mnie to ciekawi.

1

Mama Ci zablokowała tłumacz google biedactwo.

0

No dlatego Messi jest najlepszy :-)

0

Fabregas za chwile stwierdzi Hazard jest najlepszy :D

0

Z wszystkiego można jakiś wniosek wyciągnąć,nawet z fusów.

2

Xabi Alonso powiedział, że Messi jest lepszy ;)

2

Dobry! :)

0

Chyba dzisiaj nie masz dobrego dnia...

2

Jego ojciec myśli,jakby tu na Tobie zarobić :P

0

No on się nie czuł dobrze,nie mógł nic z tym zrobić,chciał grać,ale się źle czuł.

0

Potrafię uwierzyć w dużo rzeczy,ale nie w to ;)

0

A gdzie powiedział, że nie czuł chęci przebywania na boisku?

0

Hmm a ja mam pytanie ile Leo ma asyst w lidze 18 czy 19?

33

Szybko czytasz mój drogi.Idź na jakiś konkurs czytelniczy.

0

O ile się nie mylę to mają razem razem z Ronaldo po 75 goli w LM ;)

0

A no tak,to tyle co Barca :-)

11

Lige mistrzów zdobyli 5 razy,pozostałe 5 wtedy kiedy była inna metoda rozgrywania turnieju.

1

Gdyby obronca Almerii nie wbił samobója miałby 55.
Gdyby Messi nie oddał karnego to miałby 52 :-D
Tak sobie pogdybamy.

6

Ronaldo ma 53 :)

1

Dziwnym trafem gole padły gdy nie było krychowiaka na boisku i Sevilla grała w 10 ale to szczegół ;)

0

Ronaldo strzelił bramki bo Krychowiak go nie krył czy jak,bo nie oglądam meczu?

0

Wolski :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?