0

Mam nadzieję :)

1

Moim zdaniem obydwaj pasują. Kwestia tego który lepiej się rozwinie ;)

0

Cholera,gdzie się podziała moja logika,chyba już śpi :) Dzięki kolego za słuszną uwagę :)

0

Dobra zapłacę to,ale mamy wygrać.

0

Wieje tak samo,jak wtedy kiedy byłem na meczu ;)

0

Nikt już nie odbierze Tytułu króla strzelców Ligi Mistrzów Messiemu,bo nawet jeśli nic nie strzeli to ma rozegranych mniej minut :) No chyba, że Neymar pykanie 2 brameczki ;) Prawda ? :P

0

Marcelo na siłę wcisnęli,w obronie nic nie gra.

0

Zadaje sobie pytanie,czy zagraliśmy tak słabo bo tracimy formę w co oczywiście wątpię,czy było to spowodowane rozluźnieniem,bo awans był już pewny.
W jakiej formie obecnie jesteśmy okażę się w meczu z Atletico ;)

0

Dobry chłopak z Moraty,nie cieszył sie po golu.

0

Na pewno zadecyduje też to,czy np. Messi strzeli coś w finale LM i w finale PK oraz to czy MSN pobije rekord :-)

5

Mam wrażenie, że to bardziej z Twoimi żartami coś nie tak wybacz :-)

5

Popieram to, że nie należy się z niego naśmiewać,ale mam wrażenie, że on robi wszystko by tak było.

0

tak czy inaczej powinien byc w 3 do złotej piłki razem z Messim i Neymarem.
Prawdopodobnie zostanie najlepszym strzelcem LM i La Liga a Messi najlepszym asystentem LM i La Liga

2

a ja będę oglądał ha! :-)

4

Czy jest na stronie lekarz?

1

Dla mnie Ronaldo jest w pierwszej 3 ze względu na ilość bramek.

0

Co Ty bierzesz? W tamtym roku no tak

0

a Warszawa ? :D

0

I co asysta Pogby ;)

0

Ciekawe dlaczego jak strzela karne to wtedy mówią,że Ronaldo ma świetne wyniki :D ale ok nie będę się niczego doszukiwał.

0

jeszcze coś strzeli

0

Jaki to rekord biją ?

0

Jestesmy zbyt rozpieszczeni prze królową futbolu jaką jest Barcelona i przez jej Boga Messiego.

0

MSN 114 goli
jeszcze 4 do wyrównania i 5 do pobicia rekordu :-)

Cel był by awansowac do finał w BerLiNie,a że udało sie ograc Bayern. W pierwszym spotkaniu i w drugim meczu w pierwszej połowie prowadzilismy to juz trzeba liczyc na plus :-) Co do dzisiejszej drugiej połowy to ewidentnie bylo widac brak koncentracji,ale mogli sobie na to pozwolic,zapewne wiedzieli ze takie mogą byc konsekwencje ale awans to wielkiego finału w Berlinie mieli juz w kieszeni.
Teraz sobota i Atleti :-)

0

haha dobre kolego

2

Zamawiam film na priv :)

18

Chyba w FIFIE.

0

Ogromne :-)'

0

Komentarz usunięty

1

Barca zawsze zwycięska :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?