Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję :)
1
Moim zdaniem obydwaj pasują. Kwestia tego który lepiej się rozwinie ;)
0
Cholera,gdzie się podziała moja logika,chyba już śpi :) Dzięki kolego za słuszną uwagę :)
0
Dobra zapłacę to,ale mamy wygrać.
0
Wieje tak samo,jak wtedy kiedy byłem na meczu ;)
0
Nikt już nie odbierze Tytułu króla strzelców Ligi Mistrzów Messiemu,bo nawet jeśli nic nie strzeli to ma rozegranych mniej minut :) No chyba, że Neymar pykanie 2 brameczki ;) Prawda ? :P
0
Marcelo na siłę wcisnęli,w obronie nic nie gra.
0
Zadaje sobie pytanie,czy zagraliśmy tak słabo bo tracimy formę w co oczywiście wątpię,czy było to spowodowane rozluźnieniem,bo awans był już pewny.
W jakiej formie obecnie jesteśmy okażę się w meczu z Atletico ;)
0
Dobry chłopak z Moraty,nie cieszył sie po golu.
0
Na pewno zadecyduje też to,czy np. Messi strzeli coś w finale LM i w finale PK oraz to czy MSN pobije rekord :-)
5
Mam wrażenie, że to bardziej z Twoimi żartami coś nie tak wybacz :-)
5
Popieram to, że nie należy się z niego naśmiewać,ale mam wrażenie, że on robi wszystko by tak było.
0
tak czy inaczej powinien byc w 3 do złotej piłki razem z Messim i Neymarem.
Prawdopodobnie zostanie najlepszym strzelcem LM i La Liga a Messi najlepszym asystentem LM i La Liga
2
a ja będę oglądał ha! :-)
4
Czy jest na stronie lekarz?
1
Dla mnie Ronaldo jest w pierwszej 3 ze względu na ilość bramek.
0
Co Ty bierzesz? W tamtym roku no tak
0
a Warszawa ? :D
0
I co asysta Pogby ;)
0
Ciekawe dlaczego jak strzela karne to wtedy mówią,że Ronaldo ma świetne wyniki :D ale ok nie będę się niczego doszukiwał.
0
jeszcze coś strzeli
0
Jaki to rekord biją ?
0
Jestesmy zbyt rozpieszczeni prze królową futbolu jaką jest Barcelona i przez jej Boga Messiego.
0
MSN 114 goli
jeszcze 4 do wyrównania i 5 do pobicia rekordu :-)
Cel był by awansowac do finał w BerLiNie,a że udało sie ograc Bayern. W pierwszym spotkaniu i w drugim meczu w pierwszej połowie prowadzilismy to juz trzeba liczyc na plus :-) Co do dzisiejszej drugiej połowy to ewidentnie bylo widac brak koncentracji,ale mogli sobie na to pozwolic,zapewne wiedzieli ze takie mogą byc konsekwencje ale awans to wielkiego finału w Berlinie mieli juz w kieszeni.
Teraz sobota i Atleti :-)
0
haha dobre kolego
2
Zamawiam film na priv :)
18
Chyba w FIFIE.
0
Ogromne :-)'
0
Komentarz usunięty
1
Barca zawsze zwycięska :-)