Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też chciałbym link ;)
4
I co teraz ? To najlepszy atak w historii!!!!
0
Ronaldo 61,tak wiem to nie istotne :-)
1
Będę tęsknił :-)
0
Ciekawy jestem,jak w innych ligach :-)
0
Skąd ta pewnosc?
0
Zobacze co da sie zrobic
3
Nie.
47
Chyba że grałby Messim.
0
komentatorzy mają ból tyłka bo złamał linie spalonego
1
Spokojnie chłopaki,czytam inne artykuły,bo ma zaległość a chce przed meczem zdążyć i nie mam czasu na komentarze ;)
0
Ale KMŚ trzeb wygrać.
0
Mecz dziś na żywo na TVP 1 ? tak ? ;)
0
Jakie służby FBA?którymi rządzą żydzi...
1
A myślałem,że był kierowcą autobusu, a nie rybakiem :-P
21
To Antonella też aspiruje do złotej piłki? Dwie już ma :-D
5
Im więcej gadania tym bardziej tracę cierpliwość i chciałbym by ten mecz był już dziś
0
Komentarz usunięty
4
Hmmm zbyt ofensywni zawodnicy,no chyba że Cutinho i Rafinha by dobrze grali w odbiorze.
0
Robi wrażenie,nawet w grze FIFA.
0
Pierwsze Bilbao,później pogadamy o Juve.
1
Ronaldo chce by zostac Carlo bp ten ustala taktykę pod niego-proste.
0
Nie mam zamiaru się z nikim kłócić,nie taka ma natura.
2
Widzę brak logiki w Twoim myśleniu...Xavi był kluczem do tytułów tym samym był wielką indywidualnością...
3
Zizou ? chyba zezu...
Xavi był lepszy,swiadczą o tym tytuły.
2
Największe nadzieje wiąże z Alenem Halilovićem jeśli chłopak się rozwinie może być namiastką Messiego,oczywiście drybling już ma,brakuje podania z chirurgiczną precyzją i instynktu strzeleckiego.Ponadto ewidentnie jest za słaby,musi przypakować ja Neymar. A ogólnie to musi się jeszcze ostro napracować ;)
Liczę jeszcze na Adamę Traore,bo ma nie ziemskie przyśpieszenie i balans ciała,potrafi przeprowadzać niesamowite rady,do tego silny jak tur.Brakuje mu ostatniego podania,kiedyś był nazywany jeźdźcem bez głowy,ale widzę pracuje.
0
a w Polsce może :D
1
Świetne dane statystyczne ;)
1
Na pewno będzie duży popyt na stroje,zobaczysz ;)
1
W pełni akceptuje stroje,mimo iż w herbie mamy pionowe pasy,to jednak kiedyś i tak musiałby by być inne,bo to są kwestie marketingu,który jak wiadomo jest ważny.