2

Dobre,brakuje mu rytmu meczowego,lepiej tego ująć nie mogłeś :)

0

0

No to się spotkajcie 5km od siebie mieszkacie to blisko ;)

11

http://www.radareu.cz/?lng=pl

Macie tutaj link gdzie są chmury burzowe,ja mam spokój.
Wy też sprawdzcie czy podczas drugiej połowy nie dopadnie was burza heh ;)

3

To będzie u ciebie ostro lało widzę na radarach ;)

0

A gdzie mieszkasz ?

1

Dobra niech laskowski idzie spać.Roy Hudson niech komentuje :P

2

Płacisz abonament ?
Gratuluje.

3

Lewy>Ronaldo :D haha

0

Szukałeś na chomikach,te zwierzaki mają dużo ciekawych plików :P

0

No tak mistrz ciętej riposty :)

1

TVP Sport
23:20 studio

0

Ma taki partnerów w ataku,że może zabierać asyst :)

13

Gdyby nie pierwsza połowa to mielibyśmy tylko 45 minut :)

0

Cebulinho :)

2

O Złotą Piłkę to się tylko Perez z Ronaldo martwią.

4

Gibraltar do boju!

0

Co do Ronaldo to w PSG może też,dużo strzelać.

0

Podziel przez karne i spierwiastkuj potęgę,wynik powinien wyjść w ułamku.

1



haha :-)

1

Do Neymara to nie mają startu,bardziej podoba mi się Gerson.

1

Co za gol,spadłem z fotela...

0

4

Może chcą zarobic na transmisji i biletach.

1

Do Messiego nie ma startu 58 goli i 28 asyst.

3

Patrzcie co znalazłem :)

2


Mi się podoba.

1

Stracić tak świetnego obrońce...on taki słaby nie jest...ale prawda jest taka,że Pique i Masche świetnie się uzupełniają.Mathieu gra bo jest...rudy,znaczy szybki :D

11

"Na okładce dziennik podkreśla, że przez dwa lata, odkąd LFP wprowadziła nagrody miesiąca dla najlepszego zawodnika i trenera, ani razu nie wygrał nikt z Barçy. Nawet w zakończonym niedawno sezonie, gdy kilkukrotnie były ku temu podstawy. Widzimy też "absurdalne śledztwo LFP w sprawie meczu Barçy z Deportivo".



Do tego dodajmy wypowiedz Diego Siemone,który powiedział,że obawia się przyszłego sezonu ponieważ drużyna taka jak Real Madryt nie może sobie pozwolić by wygrać Ligę krajową tylko raz na 7 lat.Zapewne przyszłe rozgrywki będą dziwne,nie zdziwię się jeśli LFP pomoże "biednemu" Realowi.

To nie jest żadna teoria spiskowa,pisze co widzę.

4

Szkoda mi Zubiego... ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?