Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobre,brakuje mu rytmu meczowego,lepiej tego ująć nie mogłeś :)
0
http://www.radareu.cz/?lng=pl :)
0
No to się spotkajcie 5km od siebie mieszkacie to blisko ;)
11
http://www.radareu.cz/?lng=pl
Macie tutaj link gdzie są chmury burzowe,ja mam spokój.
Wy też sprawdzcie czy podczas drugiej połowy nie dopadnie was burza heh ;)
3
To będzie u ciebie ostro lało widzę na radarach ;)
0
A gdzie mieszkasz ?
1
Dobra niech laskowski idzie spać.Roy Hudson niech komentuje :P
2
Płacisz abonament ?
Gratuluje.
3
Lewy>Ronaldo :D haha
0
Szukałeś na chomikach,te zwierzaki mają dużo ciekawych plików :P
0
No tak mistrz ciętej riposty :)
1
TVP Sport
23:20 studio
0
Ma taki partnerów w ataku,że może zabierać asyst :)
13
Gdyby nie pierwsza połowa to mielibyśmy tylko 45 minut :)
0
Cebulinho :)
2
O Złotą Piłkę to się tylko Perez z Ronaldo martwią.
4
Gibraltar do boju!
0
Co do Ronaldo to w PSG może też,dużo strzelać.
0
Podziel przez karne i spierwiastkuj potęgę,wynik powinien wyjść w ułamku.
1
haha :-)
1
Do Neymara to nie mają startu,bardziej podoba mi się Gerson.
1
Co za gol,spadłem z fotela...
0
http://www.transfermarkt.pl/gerson/profil/spieler/161438
No no Gerson :-)
4
Może chcą zarobic na transmisji i biletach.
1
Do Messiego nie ma startu 58 goli i 28 asyst.
3
Patrzcie co znalazłem :)
2
Mi się podoba.
1
Stracić tak świetnego obrońce...on taki słaby nie jest...ale prawda jest taka,że Pique i Masche świetnie się uzupełniają.Mathieu gra bo jest...rudy,znaczy szybki :D
11
"Na okładce dziennik podkreśla, że przez dwa lata, odkąd LFP wprowadziła nagrody miesiąca dla najlepszego zawodnika i trenera, ani razu nie wygrał nikt z Barçy. Nawet w zakończonym niedawno sezonie, gdy kilkukrotnie były ku temu podstawy. Widzimy też "absurdalne śledztwo LFP w sprawie meczu Barçy z Deportivo".
Do tego dodajmy wypowiedz Diego Siemone,który powiedział,że obawia się przyszłego sezonu ponieważ drużyna taka jak Real Madryt nie może sobie pozwolić by wygrać Ligę krajową tylko raz na 7 lat.Zapewne przyszłe rozgrywki będą dziwne,nie zdziwię się jeśli LFP pomoże "biednemu" Realowi.
To nie jest żadna teoria spiskowa,pisze co widzę.
4
Szkoda mi Zubiego... ;/