Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chames to jest to czego brakowało Realowi i Ronado.
0
Najlepiej to wykupic Eleven i Eleven sports na vod TVN.
1
Oblak fenomenalnke broni strzał Halilovica,Chorwat miał szansę na 3 gola w sezonie.
0
Jeszcze podał byś ile meczy rozegrali.
12
Messi na trybunach jest lepszy ;-)
0
A może Adriano jest skrzydłowym ;) Pamiętam jeszcze jego grę w Sevilli ;)
0
What? Można tak kartki rozdawać ?
1
11 zł (Eleven i Eleven Sports) 30 dni
1
Kiedy Suarez strzela Barca nie przegrywa....mówi wam to coś ;) Oczywiście nie chodzi o remis :D
0
Casemiro skupia się na Kroosach :D
3
Navas jest mocnym punktem,już wiem skąd brak straty goli.
28
Nie uważam,że byliśmy gorsi.
Komentatorzy mają orgazm i twierdzą że nie było karnego,że ręka była przy ciele...chyba oglądaliśmy inny mecz.Jeszcze ciągłe mówienie,że Sevilla wygrała zasłużenie jakoś mnie nie przekonuje,to Barca miała więcej okazji.
0
Teraz sie wkurzyłem...
0
Neymar niczym Ronaldo z Malagą
1
A lepiej niech zostanie,jest gwarancja,że nie dojdzie do jego kontuzji na zgrupowaniu ;)
1
Pożyczyłby coś ;-P
0
Zawsze gdy go oglądam,łapie mnie za serce i trzyma do końca,niewątpliwe ten film to 10 minut pięknych wspomnień.
2
Bawił się ktoś w skład na Seville ? Jak nie to ja zacznę.
http://www.futhead.com/16/squads/1937740/
Oczywiście Lucho,może inaczej zestawić środek obrony,ale postawiłem na duet Bartra-Pique,może być też wiele innych opcji jak Pique-Mascherano bądź Pique-Matiehu...
Co do mascherano do może on wystąpić na DP,ze względu na widoczne zmęczenie Busiego,widać,że w ostatnim czasie zdarza mu się więcej błędów stąd też upatrywał bym się obecności szefunia w składzie.
Na ataku w miejsce pozostawione przez najlepszego piłkarza świata prawdopodobnie zagra Munir z dwóch względów.Pierwszy to taki,że w Lidze Mistrzów zagrał Sandro od początku,więc logiczne wydaje się,że tym razem to młody marokańczyk reprezentujący barwy Hiszpanii od 1 minuty zacznie bój na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.Drugi to taki,że to właśnie dzięki dwóm asystom Munira w meczu z Bayerem Barca zgarnęła komplet oczek.
Co do reszty składu myślę,że Lucho nie będzie nic wymyślał, wszak rywal jest to z górnej półki,a to,że sezon zaczął się źle dla graczy z Andaluzji oznacza,że w każdym kolejnym meczu ten zespół może się przebudzić,jak wulkan,oby erupcja nie odbyła się w tą sobotę.
0
Siiiiiiiiiiiiii! :)
0
No tak,tylko jest problem z tym,żeby nie przeznaczać więcej niż 70% budżetu na pensje.
3
A ja takie coś znalazłem :P
4
Czy to oficjalna piosenka tego działu ? :D
0
Ciekawy skład,aczkolwiek,nawet o takim nie marzę.Chciałbym aby tylko Lucho miał kogo wybierać do składu i kim rotować i żeby to przynosiło efekty w postaci zwycięstw.
1
Zgłosiłem Cie....do konkursu na "wiadomość przedzawałowa"
2
Komentarz usunięty
4
Wraz z kontuzją Messiego przeszedł mu ból dupy. Takie są fakty.
1
Ja lubię to takie gadanie,takie gawędzenie,aż chciałoby się pójść do studia i włączyć w dyskusje :D
2
Maszyna...pasuje przeprogramować :D
Ja mam cały czas wrażenie,że on uderza siłowo na bramkę,rzadko można ujrzeć czystą technikę w jego strzałach,oczywiście porównując do strzałów Leo ;)
0
Co 6 bramka z karnego hmmm :)
5
Dokładnie to 33 panocku, ma obecnie 467 bramek,średnia to 0.78 bramki na mecz.Jego największy konkurent ma średnią 0.67 ;)
Szkoda,że Messi ma kontuzje,bo na pewno Ronaldo mu odjedzie w Lidze Mistrzów.