Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wyczytałem że:
James Rodríguez będzie nową twarzą na okładce FIFA17.
i znalazłem potwierdzenie :
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-01-06/fifa-17-juz-bez-messiego-nadchodzi-czas-jamesa/
2
W tym Messi 2 gole i 2 asysty (2 mecze)
CR7 1 asysta (1 mecz)
0
Każdy ma własną odpowiedz :D
0
Żona.
22
Nie wiem czy koś już to napisał,ale na sport.pl znalazłem akcje Realu na 1:0 z podpisem: "Madrycki tercet BBC zagrał w tej akcji niczym barceloński MSN."
Miło się to czyta,jesteśmy punktem odniesienia ^^
4
Myśleli,że jak Real nie gra to my też :D
2
Once de Gala swym występem nas uraczy,mam nadzieje na udaną inauguracje roku
Po 3 pkt!!
^^
1
"Skrzydłowy Espanyolu woli tridente BBC niż MSN"
Powiedział,że woli,a nie powiedział,że jest lepsze,mądry chłopak :)
4
No tak ten chłopak z Rosario sprawił,że do każdego meczu z jego udziałem przygotowuje się jak do uczty.A w jego trakcie czekam na przekąski(dryblingi),a najbardziej na danie główne(gole).
Od początku tego sezonu zacząłem śledzić również dokładnie poczynania pewnego młodego Chorwata ze Sportingu Gijon i jestem pod wrażeniem podobieństwa do Leo Messiego.Jego gra sprawia przyjemność i nadaje esencje całemu meczowi w którym gra.
1
Świetne zdjęcie,wygląda to tak jakby Alves kuśtykał na jednej nodze ^^
2
Trzeba wziąć poprawkę na początek sezonu.Nie mieliśmy praktycznie pre-sezonu co wpłynęło między innymi na postawę naszej obrony.A jak wiadomo,gdy obrona gra źle to nawet bramkarz nie może pomóc,bo obrona dopuszcza do tak kuriozalnych sytuacji,że nie sposób zaliczyć udaną interwencje.
0
Pewnie za 10 lat kolejna kobieta ;)
2
Pierwszy raz byłem w tamtym roku na meczu z Villarrealem,Messi strzelił wtedy piękną bramkę :) Tutaj masz link:
No i teraz właśnie wybieram się po raz drugi.Prawdopodobnie Messi w tym meczu (17 stycznia) zaprezentuje Złotą Piłkę bo gala jest 11 stycznia :)
Najlepiej byłby gdyby zaprezentował wszystkie 5 ;)
1
Kto to jest Krzysztof Grabowski? Andrzeja znam :P
1
Można go usmażyć,wtedy będzie "grywalny" :D
2
No to super mam nadzieje,że nic się nie popsuje ;) Ostatnio gdy byłem pod koniec stycznia,akurat w dzień meczu było dosyć zimno bo strasznie wiało,stopni było około 4-6 wieczorem,ale za to w dzień było pięknie ;)
1
Póki co początek roku zapowiada się wyśmienicie ;-) Możemy tylko dyskutować o transferach i.... Realu :-D
2
Pewnie dzwonił do Blattera,ale ten powiedział, że ma "związane ręce" :-D
3
No ciężki, Liga Mistrzów się sama nie obroni ;-)
2
Lepiej oszczędzaj na wyjazd do Barcelony ;-)
2
Dorosłe życie nie jest takie piękne...
5
Nowy rok,a ja tu ^^
1
A pogoda jaka była? Bardzo wiało? Ile stopni? ;-)
1
Tak dokładnie to żart ;-)
4
Może kierowali się tym kto ma większe serce do gry,bo Krychowiak ma naprawdę duże. Ronaldo również,potwierdzają to jego codzienne wyloty do Maroka.
1
2 stycznia
5 rano
Elven Sports
Szukałem,ale wcześniej nie znalazłem,może przez późną porę. ;)
3
NieOficjalnie:Messi idzie z Krasnalem na gale złotej piłki.
http://www.memypilkarskie.pl/img/8387/messi-juz-wie-w-czym-pojdzie-na-gale-p/
:D
4
Ja się wybieram na mecz z Athletic 17 stycznia :) Mam nadzieje,że chłopaki nie zwolnią tempa,wszak mam miejsce blisko murawy ;)
0
A pomyśleć,że tych zwycięstw mogło być więcej,bo ta drużyna nie zna granic ;)
1
Nie wiem nawet jak mam się do tego odnieść,kompletny brak logiki,więc nie ma pola do dyskusji.