1

I spokojnie mogło być 1:0 dla Leganes.Nie mają tyle szczęścia co Legia,chociaż do końca meczu jeszcze dużo czasu ;)

0

Ronaldo za mało gra głową...

1

Niewatpliwie będzie to poważny sprawdzian dla Gomesa ;-)

2

Czy Sergio czy Oriol Busquets strzały z dystansu takie same :-D

7

Ta ostatnia okazja Ronaldo niszczy system.Chyba każdy kto oglądał mecz i nie jest sympatykiem Realu zaczął sie śmiać :-D

0

Messi nie potrzebnie pocisnął kibicom Valenci,chociaż "miał prawo" bo to nienormalne żeby rzucać z trybun czymkolwiek.

0

Andre zbyt słabo w defensywie

1

Jesli jest na spalonym i absorbuje uwagę bramkarza w momencie gdy pada gol.

1

Jedyne co może przekreślić Tryplet to kontuzje.

0

Meczyki mnie oszukały :D

0

I Carrasco z 3 golami na koncie do przerwy ;)

2:1 dla Atleti

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak odpocząć? Messi musi zagrać,żeby być w rytmie meczowym,bo lada moment najważniejszy pojedynek w Lidze Mistrzów.

A to czy zagra Suarez zależy tylko do niego,bo grał 2 mecze w reprezentacji,jeśli mówi,że nie jest zmęczony to Lucho pewnie go wystawi w pierwszej 11.

0

Szefunia nie ma...

6

Dzisiaj o 20:45 dowiemy sie czy bedzie przymrozek w Madrycie.Jeśli bedzie Ronaldo prawdopodobnie uda sie do Maroka.

0

Wszystko dobrze,tylko teraz trzeba wygrać co nie bedzie łatwe.

4

Perez przelał,bramkarz o przelewie nic nie wiedział ;]

1

No pieknie :-) Musi byc awans chocby dlatego zeby pograc sobie w Fifie naszymi rezerwami :-]

9

Barca B remisuje 2:2
Real Madryt B przegrywa 0:1

1

Zaraz wejdzie Munir prawdopodobnie za Rodrigo

45

Wolę 3 trofea na koniec sezonu niż rekord strzelecki,ale jakby poprawili go przy okazji to na pewno byłoby miło :-)

8

Messi w 2016 roku
Mecze: 47
Asysty: 28
Bramki 43

Kosmos :0

0

Wiadomo coś na temat Messiego?
Czy zagra w kolejnym ligowym meczu,czy wróci dopiero na Atletico?

0

Kiedy poznamy terminarz Puharu Króla ?

0

Mam takie pytanko bo już nie wiem.
Messi ma 23 czy 24 asysty w tym roku ?

2

Mam wrażenie,że gdyby Turan poszedł napić się wody,to Messi z Iniestą i tak by sami rozklepali obronę Sampdori :P

2

Widać jeszcze nie mamy pełni formy,ale Sampodria też potrafi grać ;)

1

Zgadzam się,ale i tak go napisałem ;)

2

Ale na boisku czy może w łóżku? :D

1

Nie wiedziałem,dzięki za info,przyda się na pewno w kolejnych sezonach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?