Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wie ile Messi miał w tym meczu kluczowych podań? bo trudno zliczyć :D
3
Czekam na mecz Messiego kiedy strzeli 3 gole i zaliczy 3 asysty, wiem, że stać go na to ;) Wtedy może weźmie dwie piłki do domu :-P
2
Rafinha to bedzie wzmocnienie na cieżką końcówke sezonu.
2
Tytuł newsa wskazuje na to, że Leo gdyby chciał mógłby strzelac w przyszłych kolejkach bramki seriami I zdobyc Buta, ale prawda jest taka że mamy doczynienia z drugim najlepszym piłkarzem na świece, który jak wiadomo jest łasy na bramki-o dziwo na trofea nie :-D
0
Ciekawe ktòry miesiąc :v
2
Celta jednak nie ma zbyt dobrej obrony z
Barcą
6:1
Z Realem
7:1
0
Teraz Real połknie Rome.
1
Messi nie zwykł strzelac 4 bramek.Ale jutro powinien cos ustrzelic.Chociaz nie sadze zeby Leo chcial odpowiadac golami.
0
Że co Ronaldo lepszy od Messiego? Bo strselił 2 piekne gole?
Messi ostatnio zdjął pająka strzałem z wolnego. Po za tym ostatni sezon wszystko pokazał.
0
Do 50 minuty Ronaldo za dobrze nie grał,ale pozniej...dogonił Luisa ;-)
0
Za dużo miejsca obrońcy zostawili Cristiano, ale dobrych piłkarzy poznaje się po tym jak to wykorzystują.
1
Wszystko ładnie,piękne,ale coś czuje,że u nas może mu brakować minut na boisku.
2
Może prowadźmy własny plebiscyt na piłkarza miesiąca ?
1
Wiem tylko,że musi być to Messi :)
1
No tak,minął kilku rywali,bramkarza i strzelił bramkę,Jakoś dziwnie ta akcja przypomina mi gola takiego małego Argentyńczyka.
4
Jak to jest,że Messiemu zabierają gole(po cudownym podaniu Iniesty).A Ronaldo strzela ze spalonego.
Taka myśl mnie naszła.
0
którym ? :D
1
Luknij na asysty,tam zobaczysz Neymara. ;)
4
Widzę,że każdy odnosi się do meczu Real-Roma to i ja się odniosę.
Wynik meczu 2:0 wcale mnie nie dziwi.Real to drużyna warta grube miliony,a Roma to solidna włoska drużyna,a jak wiemy we Włoszech póki co tylko Juve prezentuje poziom godny Ligi Mistrzów.
Nie sposób też nie odnieść się do gola CR7, który potwierdził,że Ronaldo nadal znajduje się w Top 5 na świecie.Czy to jest drugie czy czwarte miejsce nie chce wchodzić w polemikę,wiemy jedno,że Leo Messi jest najlepszy.
Okładki gazet typu "Powrót Króla" są normalne,Ronaldo to nie jest pierwszy lepszy piłkarz.Nie rozumiem skąd wasz ból tylnej części ciała.
Chociaż powiem wam,że zdenerwował mnie komentator mówiąc:
"Już nikt nie powie,że Ronaldo nie strzela w ważnych meczach".
Stwierdzić tak po meczu z jednym meczu z Romą-ryzykowne,do końca sezonu jeszcze daleko.
2
Wszystko było piękne , gole, akcje ,celebracje. A mi pozostał w pamięci Alves gdy schodził z boiska.Dalej zastanawia mnie czy to była sportowa złość,że nie zaliczył udanego meczu(wcale tak nie twierdze),czy złość do Lucho,że go zmienił.
0
Jak Ronaldo strzelił bo nie widziałem ?
0
Ten najmniejszy to Ronaldo,stanie na palcach jak widać nie dało efektu.Każdy ma swoją teorie.
2
https://pbs.twimg.com/media/CacVL95VIAA9VvZ.jpg
Ktoś ma takie same statystki tylko Ronaldo ? :P
0
Z tą Mega Fox bym się kłucił :-D
12
Czekam na poranny przegląd prasy.
"Ronaldo znowu poleciał do Maroka"
"Zidan i Perez oburzeni"
Zaczyna to być śmieszne :d
0
Patrze na wynik meczu Real-Espanyol.Oooo jest 3:0 czyżby Ronaldo hat-trick ?
Patrze a tu gol Ronaldo z karnego :D
0
Szkoda,pewnie wejdzie w okolicach 60-70 minuty
1
Alen zagra dzisiaj w pierwszym składzie Sportingu?
Nie wie ktoś czasem ? ;)
0
Asysta to ta do Suareza w meczu z PSG o ile się nie mylę ;)
2
Musi być sprawiedliwość inaczej Real by dalej grał w Cdr.