Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jacy terroryści...to są zaplanowane akcje żeby zwiększyć kontrole nad społeczeństwem,oraz żeby mieć pretekst do "zaprowadzania demokracji".Nie wątpiwe,że czasem mogą zaatakować terrorysci,ale akurat ten zamach jak i atak na WTC to "śmierdzące sprawy".
1
Taki klops,ehh oczywicha,że na ME juz poprawione ;-)
1
Ronaldo szykuje formę na 2016 rok,na ME,żeby zgarnąć złotą piłkę--czy to mu się uda?
2
Messi nie będzie biegał cały mecz,nie może,był artykuł na ten temat tutaj.
0
Tak dokładnie jest to mecz ze Sportingiem Gijon.
2
To świadczy o tym,że na ławce nie ma mocy,która najczęściej jest potrzebna w ataku.Patrzymy Munir,Sandro to nie jest szczyt marzeń.Wróci Arda w styczniu będą zmiany.
2
Wrócił po kontuzji długo nie grał,trochę szacunku dla najlepszego piłkarza świata.
2
Kwestia wyniku.
1
Zgadza sie.Wraca do siebie po kontuzji.
4
"Wszyscy wiedzą w Madrycie,że Real gra świetnie,wie o tym Ramos..."
Rozawaliło mnie,ja widzałem słabe Getafe i normalną gre Realu.
3
Cadiz>Getafe
1
Był drybling Ronaldo ,nagraliscie to? Wszak to rzadki obrazek ;-)
1
Getafe czeka,aż Real sie ustawi to sie nazywa fair play ;-D
5
Ronaldo swietny drybling i gol,a sory nie bylo dryblingu :-D
2
Przeciez Ronaldo nie wiedzial gdzie zagral,bylo widac ten wzrok ;-)
0
Lafita panu Benitezowi w okno...
0
To wygląda jakby wyszli pokopac na rozgrzewce.
0
Ciekawe czy Getafe odda celny strzał :-)
1
Antonella go wyręcza ;-)
1
Dzisiaj świętujemy?
Wyczuwam podniosłą atmosfere.
0
Samperinho :-)
Mam nadzieje ujżeć go w drugiej połowie,chyba,że Lucho zaskoczy i zagra od początku :-)
6
Dokładnie! :-)
44
No i prawidłowo,Busi ciągle grac nie musi.
A chłopakom minuty są na wage złota.
1
No do fiksa faxsa...Perez kręci wała.
0
Koza zjadła.
0
Ja słyszałem,że jutro po południu,chyba źle słyszałem :D
2
Florentino Perez na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Real Madryt nie zrobił niczego złego, a Denis Czeryszew mógł grać w spotkaniu z Cadiz.
- Real nie wystawił nieuprawnionego do gry piłkarza. Takie jest stanowisko klubu po konsultacjach z doradztwem prawnym - ogłosił prezydent "Królewskich" cytowany przez magazyn "FourFourTwo".
- Po przeanalizowaniu tego, co się wydarzyło, zawieszenie za trzy żółte kartki nie powinno być brane pod uwagę, ponieważ nikt nie poinformował zawodnika o jego zawieszeniu, jak określono w w Artykule 41 - zaznaczył.
Prezydent Realu powołał się na artykuł 41 Kodeksu Dyscyplinarnego RFEF, który mówi, że kara nie wchodzi w życie dopóki nie dojdzie do osobistego powiadomienia.
- Kara nie jest skuteczna, a nawet jeśli by była, uważamy, ze zostałaby uznana za nieważną z zastosowaniem końcowym akapitu sekcji 12: "Na koniec trzeciej rundy Pucharu Króla nastąpi całkowite anulowanie kar dla wszystkich drużyn" - podkreślił prezydent Realu.
- Czeryszew jest spokojny, ponieważ był pewien, że może zagrać - dodał Hiszpan.
______________________________________________________________________________________
No konferencja prasowa super,ciekawe,może to przygotowanie tylko pod walkower.
0
Pojawiła sie ukochana FC Barcelona... ;-)
2
A co z tą szynką? Dostali czy nie dostali? :-D
0
Tego jak będzie nikt nie wie,piłka cały czas ewoluuje.Ale może być tak,że Barca złote okresy będzie miała częściej niż "inni".