2

Jacy terroryści...to są zaplanowane akcje żeby zwiększyć kontrole nad społeczeństwem,oraz żeby mieć pretekst do "zaprowadzania demokracji".Nie wątpiwe,że czasem mogą zaatakować terrorysci,ale akurat ten zamach jak i atak na WTC to "śmierdzące sprawy".

1

Taki klops,ehh oczywicha,że na ME juz poprawione ;-)

1

Ronaldo szykuje formę na 2016 rok,na ME,żeby zgarnąć złotą piłkę--czy to mu się uda?

2

Messi nie będzie biegał cały mecz,nie może,był artykuł na ten temat tutaj.

0

Tak dokładnie jest to mecz ze Sportingiem Gijon.

2

To świadczy o tym,że na ławce nie ma mocy,która najczęściej jest potrzebna w ataku.Patrzymy Munir,Sandro to nie jest szczyt marzeń.Wróci Arda w styczniu będą zmiany.

2

Wrócił po kontuzji długo nie grał,trochę szacunku dla najlepszego piłkarza świata.

2

Kwestia wyniku.

1

Zgadza sie.Wraca do siebie po kontuzji.

4

"Wszyscy wiedzą w Madrycie,że Real gra świetnie,wie o tym Ramos..."
Rozawaliło mnie,ja widzałem słabe Getafe i normalną gre Realu.

3

Cadiz>Getafe

1

Był drybling Ronaldo ,nagraliscie to? Wszak to rzadki obrazek ;-)

1

Getafe czeka,aż Real sie ustawi to sie nazywa fair play ;-D

5

Ronaldo swietny drybling i gol,a sory nie bylo dryblingu :-D

2

Przeciez Ronaldo nie wiedzial gdzie zagral,bylo widac ten wzrok ;-)

0

Lafita panu Benitezowi w okno...

0

To wygląda jakby wyszli pokopac na rozgrzewce.

0

Ciekawe czy Getafe odda celny strzał :-)

1

Antonella go wyręcza ;-)

1

Dzisiaj świętujemy?
Wyczuwam podniosłą atmosfere.

0

Samperinho :-)
Mam nadzieje ujżeć go w drugiej połowie,chyba,że Lucho zaskoczy i zagra od początku :-)

6

Dokładnie! :-)

44

No i prawidłowo,Busi ciągle grac nie musi.
A chłopakom minuty są na wage złota.

1

No do fiksa faxsa...Perez kręci wała.

0

Koza zjadła.

0

Ja słyszałem,że jutro po południu,chyba źle słyszałem :D

2

Florentino Perez na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Real Madryt nie zrobił niczego złego, a Denis Czeryszew mógł grać w spotkaniu z Cadiz.



- Real nie wystawił nieuprawnionego do gry piłkarza. Takie jest stanowisko klubu po konsultacjach z doradztwem prawnym - ogłosił prezydent "Królewskich" cytowany przez magazyn "FourFourTwo".



- Po przeanalizowaniu tego, co się wydarzyło, zawieszenie za trzy żółte kartki nie powinno być brane pod uwagę, ponieważ nikt nie poinformował zawodnika o jego zawieszeniu, jak określono w w Artykule 41 - zaznaczył.



Prezydent Realu powołał się na artykuł 41 Kodeksu Dyscyplinarnego RFEF, który mówi, że kara nie wchodzi w życie dopóki nie dojdzie do osobistego powiadomienia.



- Kara nie jest skuteczna, a nawet jeśli by była, uważamy, ze zostałaby uznana za nieważną z zastosowaniem końcowym akapitu sekcji 12: "Na koniec trzeciej rundy Pucharu Króla nastąpi całkowite anulowanie kar dla wszystkich drużyn" - podkreślił prezydent Realu.



- Czeryszew jest spokojny, ponieważ był pewien, że może zagrać - dodał Hiszpan.

______________________________________________________________________________________
No konferencja prasowa super,ciekawe,może to przygotowanie tylko pod walkower.

0

Pojawiła sie ukochana FC Barcelona... ;-)

2

A co z tą szynką? Dostali czy nie dostali? :-D

0

Tego jak będzie nikt nie wie,piłka cały czas ewoluuje.Ale może być tak,że Barca złote okresy będzie miała częściej niż "inni".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?