0

Odcięło im prąd,zdali sobie sprawę,że już po zawodach.

27

Widać,że ma obniżkę formy,ale nadal strzela ;)

Zobaczymy co pokaże w sobotę w hicie z Atletico ;)

0

Szykuje się ciekawe widowisko.Dobrze,że mecze na Camp Nou zawsze są ciekawe ^^
Jakby to powiedział Munir:Ważne są 3 punkty :D

0

Chyba Ci kanapki do szkoły....

2

Myślisz,ze Petru jest lepszy??-nie

0

Barda też cudownie na wyjazdach nie gra.

0

U mnie odwilż.

0

To teraz ciekawostki po meczu Real-Betis

1

Ruben Castro-strzał niczym mistyczne Ronaldo :-P

0

No trzeba wiedzieć kiedy tutaj przebywać.

0

Miałem wrażenie, że jakby Isco strzelił gola to wtedy by nie gwizdnął.

1

Bezma udaje Ronaldinho a Adan udaje Casilasa w najwyższej formie.

1

Pytanie jest takie, czy sędzia nie zauważył spalonego, czy dostał wytyczne?
Zapewne to pytanie pozostanie bez odpowiedzi.

10





Polecam obejrzeć jeśli ktoś nie widział.Nieziemsko się to ogląda mogąc się obracać dookoła ;)

0

Dzięki wielkie :)

0

Najbardziej interesuje mnie pogoda na Niedziele-dzień i noc, no i poniedziałek- dzień.

0

Macie chłopaki jakiś sprawdzony portal z pogodą z Barcelonie,bo z tego co patrzyłem to prawie na każdej pogodzie temperatury się różnią.

12

Opuszczam to święte miejsce,będę jutro jak skończycie komentować mecz Realu.

1

Druga asysta...bez komentarza...w tym przypadku nie można polegać na statystykach.

0

To się zdecyduj czy pytasz się dzieci czy panów.

0

Będzie oglądał Eibar - Espanyol Barcelona.

1

No wiadomo,ale ja osobiście nie widzę przyszłości w rolnictwie,małe gospodarstwa które się nie rozwijają zostają "pożarte" przez rekinów rolniczych.

2

Mało tych hektarów.Gdyby było tak 50-100 to bym się zastanawiał.Chociaż studia w dzisiejszych czasach...to nie to co kiedyś,dzisiaj liczą się znajomości.

0

Ja sądzę,że po zmianie trenera będą naładowani i wygrają.Cóż nie lubię rozczarowań.

0

Skąd to? Z prywatnego archiwum ?

1

Grzmot gra dziś o 20:30. Jak zobaczy,że Messi strzelił 3 zepnie pośladki.

1

Wiadomo,że Ci z otoczenia Ronaldo muszą tak mówić,bo się obrazi.

7

Podobno Benitez marzy o pracy w Hamburger SV *-*

3

Ociera się to o śmieszność,ale na świecie próżno szukać sprawiedliwości.
Mam wrażenie,że dominacja Barcelony nie jest dobrze postrzegana.
Po za tym odpoczynek Luisowi się przyda,gra prawie w każdym meczu.

1

Już bym nie przesadzał :D

To dopiero początek,ja rozumiem gdyby tak było po 10 meczach,że Messi ma lepsze staty od BBC,wtedy każdy by się tym jarał zapewne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?