Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to ten z Maroka.
1
A skądże,sami muszą sie dowiedziec kto nie moze grac,jeszcze tego brakuje zeby federacja wysyłała liste graczy klubom.
0
Wiedzial o tym i mimo to naraził klub na kare,brawo! ;-)
2
Podajesz przykład Sławka Peszki? ;)
1
Nie porównuj obecnej Barcy do Realu z tamtego okresu.My many drużyne,a tam to był bardzej zlepek gwiazd.Zresztą to widać,Real nawet wtedy nie wygrał Trypletu,to świadczy o wielkości obecnej ekipy z Camp Nou.
5
Neymar w przyszłym roku Złota Piłka.
Takie rzeczy jakie robi ten chłopak wydają sie niemożliwe w "realnym" świecie ;-)
2
Mam na karte ;-D
2
Kolego uzglednij jeszcze liczbe rozegranych meczorów przez poszczególnych piłkarzy np.Messi zagrał tylko 2 mecze.
1
Jeśli Złota Piłka to nagroda indywidualna to MSN jes obecnie lepsze niż Ronaldo,pozniej Lewy na równi z Ronaldo,oczywicha,że mozna by dac tutaj jeszcze pewnego Gabończyka z Borussi,bo nieźle koksi :-)
Jednak wątpie by całe MSN znalazło sie na pudle ZP,zdecydują względy marketingowe i suche liczby,na pewno w przypadku Ronaldo nie zostanie uwzględnione ,że znika w ważniejszych meczach kiedy jest potrzebny zespołowi.
3
Kibice Realu zadowoleni.Ważne,że Ronaldo strzela.
Chociaż niektórzy fani Królewskich są zaniepokojeni walką o trofeo Pchichi.
0
Ronaldo zawsze chce więcej,dlatego ma takie staty co zapewnie nie jest proste
0
Trochę za kolorowo...na pewno pojawią sie różne komplikacje.
0
Szefunio walczy,moim zdaniem ma on niejako cechy Puyola,mowa tutaj w głównej mierze o walczeności.
2
Jeśli nie widzieliście to polecam ;)
4
Nie wiem czemu piszecie Ronaldo nie istniał.Oddał 3 celne strzały,na tle kolegów z pomocy wypadł przyzwoicie,ale to na pewno nie jest najlepszy piłkarz świata ,co najwyżej top20.
1
Zapewne wtedy Franuz bedzie mial szans problem by znaleźć nowego pracodawce
1
Zagra nie zagra...3 pkt najwazniejsze.Oczywiść zdrowie Leo tez.
4
Jeśli chodzi o estetykę jego gry to wygląda bardzo korzystnie,ale nie ma z tego wymiernego efektu w postaci asyst,bramek nie wymagamy,bo Andres wykończeniem nie grzeszy.
0
Wpadną,jeśli im ktoś będzie kazał...z historii wiem,że nic nie jest przypadkiem i służy jakiemuś określonemu celowi.
2
Jest Vidal,Roberto no i oczywiście Alves,do tego mogący zagrać na prawej obronie Adriano.
Po za tym Monyoa wyraźnie zgubił to coś,jest teraz na poziomie takiego Espanyolu.
Nie wiem czy wypożyczenie ma sens,zapewne odjedzie od nas za darmo...
1
Fragment opisu z bet365 dlaczego kursy bukmacherskie są takie a nie inne:
"Rakitić gra bezproduktywnie (wyjątek przeciwko BATE w Lidze Mistrzów), Iniesta miał problemy ze zdrowiem, Rafinha nie zagra już w tym sezonie, a Busquets jest przecież tylko „cichym” playmaykerem, a nie jakimś wielkim kreatorem gry."
Podzielacie zdanie o Busquetsie ?
1
Ważne by kiedyś byłoby mu dane zagrać w FC Barcelonie,a jak do tego dojdzie to już się okaże.Nie mniej jednak bedę obserwował jego poczynania.Każdy mecz z jego udziałem traktuje jako nie małe wydarzenie.
0
Każdy pisze w tym też ja :)
3
Tak na prawdę statystki Halilovica kłamią,oglądam mecze z jego udziałem i widać,że robi dużo więcej na boisku niż gole i asysty ;) Rośnie nam wielki Crack :)
0
Może nic go nie bolało,tylko wiedział,że musi odpocząć przed GD,ale to taka naciągana teoria :P
18
Cieszy Arda Turan,z tego co obserwuję będzie to nasze ogromne wzmocnienie.
Cieszy też to,że Neymar częściej zaczął dawać kluczowe podania sowim partnerom,widać,że się rozwija ;)
0
Widzę obracamy się w klimacie disco polo ;-)
0
Pytanie do was: Ile Messi ma hat-tricków w La Liga ?
6
Nie podobało mi sie zwolnienie Corbelli,zupełnie nie rozumiem czemu został zwolniony,tym bardziej,że ma akurat 62lata a od 63 w Hiszpanii mozna przejść na wcześnjejszą emeryture...
Osobiscie mam wrażenie,że zarząd klubu nie działa poprawnie,ponieważ to samo zrobii z trenerami w młodszych grupach wiekowych,którzy byli już przygotowani do sezonu,mieli nakreślone plany,ale zarząd wszystko pozmieniał,co raczej nie wpłyneło korzystnie...
0
Ktoś sie pokusił o kilka słów prawdy :-D