Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho,dobry pomysł Dungi o dziwo.
0
Mam nadzieje,że złe proporcje dobiorą :-P
1
Kolumbijczycy już zaprawę mieszają.Ponoć mają dwie palety cementu,będzie murowanie bramki.
1
Ronaldinho i Kaka do pomocy Paulinho z przeszłością w Ekstraklasie- może ruszy Brazylijska machina :-D
3
Barcelona atakuje Kolumbie.
A Zuniga chyba znowu ma zlecenie na Neymara.
0
w przypadku 2:0 bedzie gorąco.
3
Używa niewłaściwych zaklęć
1
zupełnie jak ja :-D
1
Warto było czekać,bardzo żywy mecz :-)
0
Oby Dani doszedł do siebie,nie martwiłbym sie jesli Vidal by mógł grać.
0
Neymar no widze Messiego :-)
1
Tylko bez barierki.
1
Wybór pomiędzy PIS-em a PO...
2
No meczor zaczyna sie bodajże o 2:00
0
Napiszcie kto MVP :-)
1
Messi,Messi,Messi,tak dobrze go kryją ,że gola mu nie dadzą strzelić :-P
Ale w sumie zawsze ratują się faulem.
1
Gdzie Messi tą piłke zmieścił :-)
0
Thiago nikt nie zatrzymał,nie bron zarządu
2
Jeśli mamy stawiać na wychowanków to Adriano odejdzie i Grimaldo awansuje do pierwszej drużyny.
1
"Należy pamiętać, że od czasu kiedy Pascual zasiada na ławce trenerskiej w Palau Blaugrana, to w każdym sezonie wygrywał co najmniej jeden tytuł."
---W tym sezonie o ten jeden z Realem też trzeba powalczyć ;)
1
http://www.meczyki.pl/co_za_asysta%21,47681,filmik.html
A ja się delektuje tym pasem,można oglądać i oglądać :-) Jeszcze Roy Hudson :-]
0
Ale Meksyk!
0
Zbyt duża ambicja+brak wyrachowania=Vidal
0
A ja oglądam panie na Eurosporcie ;)
Norwegia pewnie wygrywa z WKS 3:1 ;)
0
Dobre pytanie...nie rozumiem.
2
Ktoś tam pisał,że Messi z Paragwajem zagrał nie na swoim poziomie,a to nie prawda,zabrakło mu szczęścia miał okazje na hat-ricka oraz tworzył okazje.
Zawsze gdy pisze o Messim muszę i napisać o Ronaldo.
Macie tutaj link do tego jak zagrał Ronaldo przeciw Armenii
Moim zdaniem podobnie jak Lewandowski z tym,że Ronaldo w ogóle nie kreuje okazji w swojej drużynie. Strzelenie przez niego hat-tricka świadczy o jego klasie,która nigdy nie spada po niżej pewnego poziomu,dlatego w trójcie do Złotej Piłki znaleźć się powinien,ale na pewno nie może konkurować z Messim,który potrafi grac za dwóch i praktycznie każde jego zagranie ma chirurgiczną precyzję do tego te siatki :)
Tutaj macie link do tego jak zagrał Messi przeciw Paragwajowi
1
"Hipotetyczne piąte i decydujące starcie odbędzie się w Madrycie w niedzielę 28 czerwca o godzinie 12:30."
-No to mi się nie podoba,a jest duże prawdopodobieństwo,że będzie 5 meczy,bo Barca będzie walczyła :)
40
Neymar jest wart każdych pieniędzy.
1
Za tyle to stadion można wybudować.No comment.
13
Remis a tu taka spina.
Wspaniała gra Messiego,a tu go obrzucacie epitetami.
To był dopiero pierwszy mecz,także wyluzujcie.