0

Coutinho,dobry pomysł Dungi o dziwo.

0

Mam nadzieje,że złe proporcje dobiorą :-P

1

Kolumbijczycy już zaprawę mieszają.Ponoć mają dwie palety cementu,będzie murowanie bramki.

1

Ronaldinho i Kaka do pomocy Paulinho z przeszłością w Ekstraklasie- może ruszy Brazylijska machina :-D

3

Barcelona atakuje Kolumbie.
A Zuniga chyba znowu ma zlecenie na Neymara.

0

w przypadku 2:0 bedzie gorąco.

3

Używa niewłaściwych zaklęć

1

zupełnie jak ja :-D

1

Warto było czekać,bardzo żywy mecz :-)

0

Oby Dani doszedł do siebie,nie martwiłbym sie jesli Vidal by mógł grać.

0

Neymar no widze Messiego :-)

1

Tylko bez barierki.

1

Wybór pomiędzy PIS-em a PO...

2

No meczor zaczyna sie bodajże o 2:00

0

Napiszcie kto MVP :-)

1

Messi,Messi,Messi,tak dobrze go kryją ,że gola mu nie dadzą strzelić :-P
Ale w sumie zawsze ratują się faulem.

1

Gdzie Messi tą piłke zmieścił :-)

0

Thiago nikt nie zatrzymał,nie bron zarządu

2

Jeśli mamy stawiać na wychowanków to Adriano odejdzie i Grimaldo awansuje do pierwszej drużyny.

1

"Należy pamiętać, że od czasu kiedy Pascual zasiada na ławce trenerskiej w Palau Blaugrana, to w każdym sezonie wygrywał co najmniej jeden tytuł."

---W tym sezonie o ten jeden z Realem też trzeba powalczyć ;)

1

http://www.meczyki.pl/co_za_asysta%21,47681,filmik.html
A ja się delektuje tym pasem,można oglądać i oglądać :-) Jeszcze Roy Hudson :-]

0

Ale Meksyk!

0

Zbyt duża ambicja+brak wyrachowania=Vidal

0

A ja oglądam panie na Eurosporcie ;)

Norwegia pewnie wygrywa z WKS 3:1 ;)

0

Dobre pytanie...nie rozumiem.

2

Ktoś tam pisał,że Messi z Paragwajem zagrał nie na swoim poziomie,a to nie prawda,zabrakło mu szczęścia miał okazje na hat-ricka oraz tworzył okazje.
Zawsze gdy pisze o Messim muszę i napisać o Ronaldo.

Macie tutaj link do tego jak zagrał Ronaldo przeciw Armenii



Moim zdaniem podobnie jak Lewandowski z tym,że Ronaldo w ogóle nie kreuje okazji w swojej drużynie. Strzelenie przez niego hat-tricka świadczy o jego klasie,która nigdy nie spada po niżej pewnego poziomu,dlatego w trójcie do Złotej Piłki znaleźć się powinien,ale na pewno nie może konkurować z Messim,który potrafi grac za dwóch i praktycznie każde jego zagranie ma chirurgiczną precyzję do tego te siatki :)

Tutaj macie link do tego jak zagrał Messi przeciw Paragwajowi



1

"Hipotetyczne piąte i decydujące starcie odbędzie się w Madrycie w niedzielę 28 czerwca o godzinie 12:30."

-No to mi się nie podoba,a jest duże prawdopodobieństwo,że będzie 5 meczy,bo Barca będzie walczyła :)

40

Neymar jest wart każdych pieniędzy.

1

Za tyle to stadion można wybudować.No comment.

13

Remis a tu taka spina.
Wspaniała gra Messiego,a tu go obrzucacie epitetami.
To był dopiero pierwszy mecz,także wyluzujcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?