1

Chyba że Carles Puyol :)

3

Hiszpania jest w kryzysie,a wszystko przez ustrój zwany demokracją i dymającą wszystkie kraje unie euro-niemiecką.

1

Messi takich bramek strzelił wiele.

1

Fajne google :-D Największy stylista w drużynie

4

Jakie tam oszustwo...w Polsce każdy kombinuje jakby tu objeść te głupie przepisy..

1

Aż dziwne,że nie ma go w 11 LM

0

Jestem w niebie :)

0

Jasne!! :)

41

No nie co jeszcze?

Poziom szczęścia-120% :)

0

Możliwe ;)

1

Ja wierzyłem w Enirque,ale w trakcie sezonu tak na przełomie grudnia-stycznia myślałem,że nie damy rady,ale jednak pokazał jaja,tak jak zapowiadał przed sezonem :)

2

Jak bracia,tylko ojciec inny :D

1

Skoro Bartomeu otwarcie przyznał,że interesują się Pogbą to znaczy,że raczej nie przyjdzie,bo w taki sposób tylko podbija cenę. Ja stawiam na Gundogana,był widziany już w Hiszpanii o czym informowały gazety.
Jeśli jednak by doszło to transferu Pogby to wiadomo,że kupimy tylko jego,ale jeśli kupimy Gundogana to można się spodziewać,że przyjdzie jeszcze jeden pomocnik.

0

"...wiele możliwości się otwiera" i wiele zamyka :D

1

Barca zawsze jest najlepsza. Pokazuje to przez wartości przekazywane młodym adeptom piłki nożnej.Mimo,że ostatnimi czasy wizerunek Barcy został zszargany przez sankcje transferowe to mimo wszystko jest to klub który jako jedyny posiada element magii oraz sprawia jakby był jedną wielką rodziną :)

0

Może Adobe Flash Player ? :D

1

Ma wątpliwości czy słusznie postąpił?
Proszę Cie spełnił swoje marzenia,zagra w najlepszym klubie świata,na pewno się cieszy,że będzie miał się na kim wzorować.

3

Piąty,Vidal był 4 częścią korony :)

1

W sumie masz dobre odczucia,miałem podobne,ale zgoła odmienne.

1

Na pewno zostanie,skoro rozmawiał z Vidalem o przyszłym sezonie :)

0

Pique-Busi-Masche
Vidal-Rakitic-Pogba-Alba
MSN ;)
A jak będzie tak to się nie obrazisz ? :D

0

Bramkarskie pal sześć,ale ten poziome pasy....nie widzi mi się to.

1

Statystki świadczą o tym,że Vidal to zawodnik bądź co bądź podobny do Alvesa.
Nie wiem jak będzie z otwieraniem wolnych przestrzeni Messiemu,bo Alves robi to świetnie :)

0

Wątpię,ale masz nosa :P

0

A jaki Vidal jest technicznie?
Taki jak Alves?
Szczerze samemu trudno mi to określić :)

0

Ja też potrafię to robić prawą i lewą reką :D

6

Oficjalnie: Vidal przechodzi do Barcy ;)

0

To komentatorzy byli za Realem ?

45

"Leo nie strzelił gola, ale jego wpływ na grę był decydujący."----to zdanie uświadamia,że Złota Piłka wraca do tego który był,jest i będzie najlepszy.

0

hehe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?