Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mnie cieszy samo przebywanie tutaj z wami na fcbarca.com :-)
1
Nie wiem jak wam,ale mi Gundogan przypomina Xaviego,te niektóre ruchy i precyzyjne przerzuty piłki to od razu widzę jakby Generała.
Wiem,że Turek nie grał rok w piłkę i ma nadwagę,ale trudno wrócić po roku i prezentować najwyższy poziom tak od razu,on wie że ten sezon jest stracony i myślę, że pracuje już nad sobą,bo to profesjonalista.
Co do transakcji to za darmo raczej nie przyjdzie, Borussia musi na nim zarobić,myślę,że jest wart max 20 kafli.Kupiłbym go ze względu na to,że ma predyspozycje by szybko zaadoptować się do naszego systemu gry.
Jedyne co mnie martwi to,to czy kontuzja pleców się nie wróci,bo to byłby koszmar dla klubu i dla piłkarza.A jego forma powinna wrócić tym bardziej u nas:-)
1
Zagadka rozwiązania. Pana Hudsona bardziej kojarzę ze względu na to, że ludzie piszą "ma ktoś link do komentarza Hudsona" a Schoena troszkę mniej :-)
1
dlatego napisałem wygrał ale wyglądał jak kobieta :-)
1
Hudson? strzelam :-)
4
Dobrze, że sie nagrało :-)
Bo mówicie,że Puyol nie został godnie pożegnany,ale on chciał tak się pożegnać :-)
1
No tak zwoła konferencje, że ma dziecko,no no logiczne.
9
Czyli jestes turkiem...
1
W Barcelonie zrobią mu diete,albo Messi zawiezie go do swojego dietetyka :-)
1
Mi chodzi głównie o pomocników odpowiedzialnych za kreacje,bo defensywny pomoc to Buși być musi :-)
1
Jak kocha to zostanie
0
I co on na niej moze powiedzec? oprócz tego ze odchodzi?
0
I co z tym Gundoganem? Ma ktoś jakieś ciekawe info? Jakie jest prawdopodobieństwo,że do nas przejdzie?
1
Przeoczyłem to,wtedy faktycznie robi sie problem w pomocy.
5
Messi za 3 lata? Kłamiesz :-)
1
Może,ale nie musi jest Messi najlepszy piłkarz świata :-) Po za tym wróci Denis Suarez,jest Rafinha,Iniesta gra solidnie,Rakitic haruje w defensywie dodaj trio MSN, a no i świetnego Pique z solidnym Szefuniem,piekielnie szybkiego Albe. Jeśli Alevs odejdzie to w przyszłym sezonie naszą zmorą powinna być tylko prawa obrona.
5
Eurowizja to ustawka,odkąd wygrał kobieta z brodą moje zainteresowanie spadło do 0.
0
weź pod uwagę wiek Ronaldo i Messiego ;)
1
Dobra jak wygra Barca Cakir ma kebaba,ale jak wygra Juve Cakir stawia kebaby wszystkim użytkownikom fcbarca!!! :-)
Oczywiscie ta druga opcja nie wchodzi w gre,ale kebaba by zjadł :-P
1
Może pax,tak za tydzień poda wyniki :D
2
Kobieca...no to już wszystko jasne :)
0
Dlaczego tak sądzisz koleżanko? ;)
2
Barca wygrała w tym sezonie 8:0 :)
6
Wszystko zalezy kto wyjdzie ma Deportivo i czy Atletic bedzie sie dobrze bronił. A co do finału LM to on jest nieprzewidywalny,wole zachować pokorę,a nie zostać pózniej z butem i to bez pary...
0
Szacunek więcej nie trzeba dodawać :)
1
Oj donie donie,jak zawsze dobrze prawisz, złoty balon będzie w Barcelonie, pamiętam sezon 2010/2011 kiedy to Ronaldo wygrał Złotego Buta, a Real Copa del Rey i to właśnie Messi zgarnął Złotą Piłkę, więc w tym roku nie może być inaczej,tym bardziej, że Messi gra dla drużyny i ma wielki wpływ na nią,czego nie można powiedzieć o panu z Portugalii ;)
0
Prawdopodobnie odjedzie,jeśli kupimy jakiegoś pomocnika,na którego od dawna mamy zakusy.
Lecz nie chcę by odszedł,ale też nie może siedzieć na ławce cały sezon i pobierać niebagatelne wynagrodzenie.Cóż myślę że Tryplet w pewnym sensie osłodził by pożegnanie z tak wielką legendą :)
0
41-Messi
45-Ronaldo
Ronaldo ma Złotego Buta ;)
0
Jestem magiczny *-*
0
S. Mané GOL
13"
(asysta S. Long) S. Mané GOL
14'
(asysta S. Long) S. Mané GOL
16'
S. Long GOL
26'
S. Long GOL
38'
S. Long GOL
38'
i 5:0 dla Southampton :)