Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba lepszy od Marcelo,no chyba nie do końca jeden i drugi zasłużył,ale padło na Marcelo. Pique na pewno lepszy od Boatenga.
W ataku MSN bo przecież to NAJlepszy atak świata obecnie i w historii i nie mówią o tym tylko liczby,ale ich spektakularna gra :)
0
A kiedy te mecze? i Kiedy KMŚ
1
Moim zdaniem z karnym było jak z tą ręką czyli wychodzi na 0
0
Typuj jako pierwszy :-)
0
Po angielsku domniemam :-)
2
No dobra to mamy kilka opcji do wyboru:
1.Królem strzelców został Ronaldo bo ma mniej rozegranych minut.
2.Królem strzelców został Messi bo ma tyle samo goli,ale więcej asyst.
3.Królem strzelców został Neymar bo strzelił gola jako ostatni
0
A daj pan spokój,świętujemy :)
1
Wampir? To tak krwiopijczo brzmi :P
0
O tak popularny "Urus" pokazał w tym sezonie swój potencjał,chociaż ja mówie na nie "Ursus" bardziej swojsko brzmi :D
0
Szczęsny za takie coś to by dostał po tyłku od Wengera :P
6
To pokazuje jakość tych 3 piłkarzy :)
11
MSN-najlepszy atak w historii(122 gole)
Messi-Złota Piłka
Barca-Tryplet
Nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)
No chyba że Copa America :)
3
Pchihihihihihihi :)
0
Ona Messiemu gotuje ? :D
0
Czyli Alves odejdzie,to już pewne.
1
Liga Mistrzów a Puchar Europy to dwie różne bajki...
0
Super wiadomość,taki rezerwowy to skarb ;)
0
Trzeba być geniuszem i tyle,a Messi takowym jest :-)
0
A to prawda,jak coś to od razu spiszemy umowe :P
30
Top3 gole
Ilu Messi musi minąć by być top 1? Pewnie całą drużynę i to dwa razy :D
0
Dzięki o to mi chodziło,żeby ktoś mnie nakierował,teraz to już dam radę ;)
1
Wbijaj do mnie,piec do czyszczenia...
0
Sory,że nie na temat,ale ma ktoś jakąś stronę,albo link do finału Ligi Mistrzów 2009 i 2011. Byłbym wdzięczny ;) Ten sobotni już nagram,sprzęt jest :)
2
Jak to nie byłbyś kibicem Barcelony ? To za kim byś był za Legią?
0
Mogę spytać ile ma pan z Portugalii ? :) Bo też mnie to ciekawi.
7
Na to tło można patrzeć i patrzeć :)
4
Dołożę to tego też że Messi jest porównywany do wielkich legend,a Ronaldo tylko do Messiego ;)
6
Wszędzie Barca :)
0
0
Ja po pierwszym zdaniu wyczuwam ironie,mam talent ? :D