0

Alba lepszy od Marcelo,no chyba nie do końca jeden i drugi zasłużył,ale padło na Marcelo. Pique na pewno lepszy od Boatenga.
W ataku MSN bo przecież to NAJlepszy atak świata obecnie i w historii i nie mówią o tym tylko liczby,ale ich spektakularna gra :)

0

A kiedy te mecze? i Kiedy KMŚ

1

Moim zdaniem z karnym było jak z tą ręką czyli wychodzi na 0

0

Typuj jako pierwszy :-)

0

Po angielsku domniemam :-)

2

No dobra to mamy kilka opcji do wyboru:
1.Królem strzelców został Ronaldo bo ma mniej rozegranych minut.
2.Królem strzelców został Messi bo ma tyle samo goli,ale więcej asyst.
3.Królem strzelców został Neymar bo strzelił gola jako ostatni

0

A daj pan spokój,świętujemy :)

1

Wampir? To tak krwiopijczo brzmi :P

0

O tak popularny "Urus" pokazał w tym sezonie swój potencjał,chociaż ja mówie na nie "Ursus" bardziej swojsko brzmi :D

0

Szczęsny za takie coś to by dostał po tyłku od Wengera :P

6

To pokazuje jakość tych 3 piłkarzy :)

11

MSN-najlepszy atak w historii(122 gole)
Messi-Złota Piłka
Barca-Tryplet
Nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)
No chyba że Copa America :)

3

Pchihihihihihihi :)

0

Ona Messiemu gotuje ? :D

0

Czyli Alves odejdzie,to już pewne.

1

Liga Mistrzów a Puchar Europy to dwie różne bajki...

0

Super wiadomość,taki rezerwowy to skarb ;)

0

Trzeba być geniuszem i tyle,a Messi takowym jest :-)

0

A to prawda,jak coś to od razu spiszemy umowe :P

30

Top3 gole
Ilu Messi musi minąć by być top 1? Pewnie całą drużynę i to dwa razy :D

0

Dzięki o to mi chodziło,żeby ktoś mnie nakierował,teraz to już dam radę ;)

1

Wbijaj do mnie,piec do czyszczenia...

0

Sory,że nie na temat,ale ma ktoś jakąś stronę,albo link do finału Ligi Mistrzów 2009 i 2011. Byłbym wdzięczny ;) Ten sobotni już nagram,sprzęt jest :)

2

Jak to nie byłbyś kibicem Barcelony ? To za kim byś był za Legią?

0

Mogę spytać ile ma pan z Portugalii ? :) Bo też mnie to ciekawi.

7

Na to tło można patrzeć i patrzeć :)

4

Dołożę to tego też że Messi jest porównywany do wielkich legend,a Ronaldo tylko do Messiego ;)

6

Wszędzie Barca :)

0

0

Ja po pierwszym zdaniu wyczuwam ironie,mam talent ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?