Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no nie mówcie,że po jednym meczu dajecie Złotą Piłkę Ronaldo...bo jest to co najmniej śmieszne :D
3
Dzisiaj trio BBC 5 bramek i 2 asysty? A jak MSN? ;-)
12
Wystarczy,że zapewni nam zwycięstwo w każdym meczu...tylko takie małe tyle :P
2
Nadal nie rozumiem,czy jest jakieś proste,racjonalne wytłumaczenie o co chodzi ?
Może jest,ale tylko wiedzą Ci co zrobili błąd.
A może nie ma i FIFA nas "dyma" za to,,że jesteśmy za długo na szczycie,bo nie chce mi się wierzyć,że inne kluby nie kontraktują piłkarzy tak jak my...a nie sądzę,że chodzi tutaj o jakieś drobne druczki,niedopatrzenia podczas kontraktowania zawodników.
14
Wszystko za sprawą Messiego ;-)
0
A gdzie go oglądniesz? ;)
1
Zapewne CIA cos o tym wie.
1
To świadczy o tym jak ważne jest szczeście w futbolu.
0
Jaki zdrajca? Dzowiedz sie czemu odszedł,a piszesz takie "ostre" zarzuty.
11
Bardzo dobry ruch ze strony samego zawodnika jak i naszego klubu.Denis ma potencjał,musi tylko potrafic to wykorzystać.
0
Troche wiecej szczescia i Messi byłby mistrzem świata....gdybanie
2
Haha Iniesta też miał ręce w kieszeni,sam bym je tam trzymał..
0
Najwyżej będę szukał stream-a 20 minut :P
1
Powiem Ci czasem nawet można się pośmiać jak rzuca ten komentator teksty typu: "Nawet na gdyby wsiadł na rower nie dogonił by tej piłki"
:D
0
No nawet jakość nie zła,w sobotę tam mecz oglądamy z Malagą ;)
0
Moim zdaniem brakuje mu tylko rozegrania,to co ma Bartra,tylko,że on nie jest tak pewny w swoich interwencjach ;)
4
Patrzcie co znalazłem na sport.pl:
"Barcelona jest w tej chwili tak dobra, że ludzie po prostu już się tym nudzą. Może mieli przez dwa lata słabszy okres ze względu na odejście znudzonego już właśnie tą dominacją Pepa Guardioli i śmierć jego następcy, ale szybko się po tym podnieśli. Trzeba teraz sztucznie podtrzymywać emocje. Dlatego często sędziowie ewidentnie wspierają drużyny grające przeciwko nim, pozwalają na brutalne i niedozwolone zagrania, które bardzo utrudniają grającej technicznie Barcelonie sprawę. Kiedyś gdy ktoś szarpał za ubrania biegnącego z piłką Messiego to sędziowie reagowali. Dzisiaj już nie. Sami zawodnicy FCB również nie mają już pewnie ochoty na ciągłą grę na najwyższym poziomie, bo wielu z nich osiągnęło już wszystko. Piłkarze lubią wyzwania, dlatego czasami rezygnują z gry w takich klubach. Dlatego właśnie kwestia zatrzymania Neymara nie jest taka pewna."
Wiem,że nie na temat,ale no ciekawa teoria,sam nie wiem jak się do niej odnieść.
1
To super,będę miał te kanały ;) Tylko ciekawe kiedy te kanały wprowadzą ? Na najbliższą kolejke ?
0
Suarez w wraca z Sevilli ;-)
0
macie skrót meczu?
2
Ronaldo zaczął grać :-)
0
Minimalny spalony
0
gol był
0
jakim cudem mają to zrobić?
0
Roberto pokazał,że do stycznia jest godnym zmiennikiem Alvesa :-)
1
Musi zostac kibicem Chealsea
1
Ma ktoś liste kanałòw na których bedzie mecz Barcelony?
Miałem kiedys taką strone,ale zapomniałem.
Z góry dzieki :-)
0
Nie jestem od spisków,ale to jest szyte grubymi nićmi.
9
--A ja się nie przejmuje w ogóle.
Popatrzcie na to przez pryzmat kibica Arsenalu,on jest szczęśliwy jak Arsenal zajmie 3 miejsce,a u nas każdy smutny bo nie wgraliśmy 5 pucharu.To nie normalne.
--Wiem,że przegraliśmy trochę "frajersko",ale też wiem,że tę drużynę znowu stać na wiele w tym roku i w przyszłym kiedy nadejdą te decydujące momenty.
--Martwię się tylko teraz,żebym mógł normalnie po ludzku oglądać mój ukochany klub w telewizji,bo to sprawa mi radość.
--Czasem trzeba przegrać by docenić wygraną.
Przecież nudne byłoby ciągłe wygrywane,czasem trzeba wyrwać się z tego letargu by wróciła pełnia szczęścia :)
1
Ty to jednak wiesz jak poprawić humor :)