0

Nie no nie mówcie,że po jednym meczu dajecie Złotą Piłkę Ronaldo...bo jest to co najmniej śmieszne :D

3

Dzisiaj trio BBC 5 bramek i 2 asysty? A jak MSN? ;-)

12

Wystarczy,że zapewni nam zwycięstwo w każdym meczu...tylko takie małe tyle :P

2

Nadal nie rozumiem,czy jest jakieś proste,racjonalne wytłumaczenie o co chodzi ?
Może jest,ale tylko wiedzą Ci co zrobili błąd.
A może nie ma i FIFA nas "dyma" za to,,że jesteśmy za długo na szczycie,bo nie chce mi się wierzyć,że inne kluby nie kontraktują piłkarzy tak jak my...a nie sądzę,że chodzi tutaj o jakieś drobne druczki,niedopatrzenia podczas kontraktowania zawodników.

14

Wszystko za sprawą Messiego ;-)

0

A gdzie go oglądniesz? ;)

1

Zapewne CIA cos o tym wie.

1

To świadczy o tym jak ważne jest szczeście w futbolu.

0

Jaki zdrajca? Dzowiedz sie czemu odszedł,a piszesz takie "ostre" zarzuty.

11

Bardzo dobry ruch ze strony samego zawodnika jak i naszego klubu.Denis ma potencjał,musi tylko potrafic to wykorzystać.

0

Troche wiecej szczescia i Messi byłby mistrzem świata....gdybanie

2

Haha Iniesta też miał ręce w kieszeni,sam bym je tam trzymał..

0

Najwyżej będę szukał stream-a 20 minut :P

1

Powiem Ci czasem nawet można się pośmiać jak rzuca ten komentator teksty typu: "Nawet na gdyby wsiadł na rower nie dogonił by tej piłki"
:D

0

No nawet jakość nie zła,w sobotę tam mecz oglądamy z Malagą ;)

0

Moim zdaniem brakuje mu tylko rozegrania,to co ma Bartra,tylko,że on nie jest tak pewny w swoich interwencjach ;)

4

Patrzcie co znalazłem na sport.pl:

"Barcelona jest w tej chwili tak dobra, że ludzie po prostu już się tym nudzą. Może mieli przez dwa lata słabszy okres ze względu na odejście znudzonego już właśnie tą dominacją Pepa Guardioli i śmierć jego następcy, ale szybko się po tym podnieśli. Trzeba teraz sztucznie podtrzymywać emocje. Dlatego często sędziowie ewidentnie wspierają drużyny grające przeciwko nim, pozwalają na brutalne i niedozwolone zagrania, które bardzo utrudniają grającej technicznie Barcelonie sprawę. Kiedyś gdy ktoś szarpał za ubrania biegnącego z piłką Messiego to sędziowie reagowali. Dzisiaj już nie. Sami zawodnicy FCB również nie mają już pewnie ochoty na ciągłą grę na najwyższym poziomie, bo wielu z nich osiągnęło już wszystko. Piłkarze lubią wyzwania, dlatego czasami rezygnują z gry w takich klubach. Dlatego właśnie kwestia zatrzymania Neymara nie jest taka pewna."

Wiem,że nie na temat,ale no ciekawa teoria,sam nie wiem jak się do niej odnieść.

1

To super,będę miał te kanały ;) Tylko ciekawe kiedy te kanały wprowadzą ? Na najbliższą kolejke ?

0

Suarez w wraca z Sevilli ;-)

0

macie skrót meczu?

2

Ronaldo zaczął grać :-)

0

Minimalny spalony

0

gol był

0

jakim cudem mają to zrobić?

0

Roberto pokazał,że do stycznia jest godnym zmiennikiem Alvesa :-)

1

Musi zostac kibicem Chealsea

1

Ma ktoś liste kanałòw na których bedzie mecz Barcelony?
Miałem kiedys taką strone,ale zapomniałem.
Z góry dzieki :-)

0

Nie jestem od spisków,ale to jest szyte grubymi nićmi.

9

--A ja się nie przejmuje w ogóle.
Popatrzcie na to przez pryzmat kibica Arsenalu,on jest szczęśliwy jak Arsenal zajmie 3 miejsce,a u nas każdy smutny bo nie wgraliśmy 5 pucharu.To nie normalne.
--Wiem,że przegraliśmy trochę "frajersko",ale też wiem,że tę drużynę znowu stać na wiele w tym roku i w przyszłym kiedy nadejdą te decydujące momenty.
--Martwię się tylko teraz,żebym mógł normalnie po ludzku oglądać mój ukochany klub w telewizji,bo to sprawa mi radość.


--Czasem trzeba przegrać by docenić wygraną.
Przecież nudne byłoby ciągłe wygrywane,czasem trzeba wyrwać się z tego letargu by wróciła pełnia szczęścia :)

1

Ty to jednak wiesz jak poprawić humor :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?