Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ile była tam ta tabela krócej niż ten kontrakt z Guardiolą? liczył ktoś ? :D
1
Klon Neymara zaklepany :D
Chciałbym wierzyć,że to nie jest jakaś szemrana transakcja :)
0
Tak, Munirton :D
1
Teraz świętujemy :)
0
To Messi jest z innej planety :P
Munir to Munir.
Sandro też Muniruje :D
0
Prostotę.... Ciekawie to ująłes.
0
Halilovic prawdopodobnie zostanie sprzedany z opcją pierwokupu.
111
Żałuję,że przeczytałem *~*
2
Chodziło mi o to,że nie ma już takiego wpływu na Real jak w wcześniejszych sezonach.Sam meczu nie wygra jak to mówią.
3
No tak to wygląda,zresztą ostatnie sezony to zjazd Portugalczyka w dół.
1
5 dni do meczu,a wy robicie apetyt na bramki :P
1
Dobra już nie piszcie kto tą listę robił i jaka ona jest,bo to lista Guardiana.
A ja mam swoją ;)
1
Jak tak dalej pójdzie to wynik 12:2 jest możliwy.
0
1
a miał kiedyś?
dobre podanie tak,w przeglądzie pola nigdy genialny nie był.
2
Z taką grą mogą Rome rozbić 1:0 ;)
5
"Chcieliby oglądać kibicie Garetha Bale w takiej formie z lepszymi przeciwnikami..."
Ten komentarz mówi wszystko :D Polubiłem tych komentatorów ;)
0
Może ktoś policzy średnią bez karnych...nie nalegam no ale...można ;)
2
Mi się to w FIFE nigdy nie zdarzyło,zdolny jesteś ;)
1
Walkower jest możliwy ? :D
2
Komentator zachwycony,nikt nie ma średniej 1 bramki na mecz,tylko Ronaldo.
Dobrze,że same gole nie świadczą o tym kto jest najlepszy,ale na pewno świadczą o tym,że jest się jednym z najlepszych.
2
Rayo w 9 to prawie jak Malmo heh :D
1
Tak po za tym nie pamiętacie,że Real musi ten mecz wygrać,inaczej "nasz" Benek odejdzie ;)
2
Bale się rozszalał ;) Danilo też jakby zaczął lepiej grać po trudnym początku w Realu.
0
Nie wchodźmy w szczegóły :P
3
Też masz problem z tym kamieniem ?
40
Alves mimo upływających lat pokazuje nadal klasę ;)
8
Ja wolę patrzeć na grę całej drużyny,ale prawdziwą poezją jest gra Leo.Dlatego jest najlepszy ;)
3
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż występ tridente ;)
1
Liczę na Leicester :-)