3

Byłem na yt Barcy,ale nie wiedziałem gdzie sie sprawdza czy prowadzi transmisje live...cały ja xD

4

Nie będzie problemu,mam wszystkie kanały,ale co poradzisz,że żadna polska telewizja nie wykupiła transmisji ;/

17

Nie wiem jak wy,ale ja przygotowuje sobie 15 streamów na wszelki wypadek :D

0

Jakos nie wierze w młodych Brazylijczyków.Mam wrażenie,że to są jakieś lewe interesy ponieważ przeważnie ściągamy zawodników ktorzy z góry wiadomo,że nie są wystarczająco utalentowani.

4

Na ławeczce z Ranczo ? :D

2

Brakuje tej bramki Leo jak dobrego ciastka do porannej kawy ;-)

2

Iniesta dzisiaj podejmuje jak narazie nie najlepsze decyzje.

7

Patrząc na grę Ben Arfy wywnioskowałem,że dotyka dużo razy piłkę w jednej akcji(dryblingu).O ile się nie mylę średnio najwięcej w jednej akcji najwięcej dotknięć piłki mają Messi,a później Reus. Ciekawe ile ma Hatem.

7

Osobiście widział bym Adriano w Milanie,mógłby temu zespołowi dużo dać.Być może pomógłby tej świetnej drużynie wrócić na poziom jaki prezentowali jeszcze nie tak dawno ;)

0

No wiesz państwo Cie teraz zachęca :P

0

Rozumiem,że nie posiadasz jeszcze dzieci...

1

Uwielbiam te scenariusze o zwycięstwie Realu w LM.
Swoją drogą ciekawa sprawa,czy Ronaldo zdobędzie złotą piłkę po wygraniu LM przez Real,czy to wystarczy?
Otóż moim zdaniem nie,nawet jesli strzeliłby cos w finale. Przyczyna tego jest prosta Euro i Copa,Jesli Portugalia nie wyjdzie z grupy,a Messi poprowadzi Argentynę po upragnione zwycięstwo,oraz Barca zdobedzie dublet to wydaje mi się,że Atomowa Pchła odbierze 6 balona.

3

Messi ma 28 bramek w tym roku,a Suarez 29 ;-)

7

Wyczuwam stres w wielu z was :D

0

Jakby przyszło co do czego to byś był lepszy od Reksia...

1

Liczy ktoś ile ma MSN bramek? 122?

0

Suarez ma najwięcej bramek w La Liga,a kto ma najwięcej asyst? Bo się pogubiłem :-D

0

Co ma UEFA do ligi hiszpańskiej?

1

Świetny filmik,jeszcze bardziej jestem niecierpliwy czekając na dzisiejszy mecz ;-)

0

Nie wie ktoś czy będzie powtórka meczu Borussia-Liverpool w Tv? Chciałbym obejrzeć mecz,nie miałem na to ostatnio czasu.

0

Prawdopodobnie zagramy galowym składem.Lucho na pewno nie będzie ryzykował.

0

Wszystko zależy od pozycji... ^^

5

"Z powyższego obrazka jasno wynika, że to Atlético ma najkorzystniejszy terminarz, jeżeli pod uwagę weźmiemy jedynie miejsce rozgrywania spotkań. Los Colchoneros zagrają przed własną publicznością czterokrotnie, podczas gdy Barça zrobi to trzykrotnie, a Real jedynie dwa razy."

Real zagra przed własną publicznością 3 razy. Nie od dziś wiadomo,że kibice Getafe są w pierwszej kolejności kibicami Realu,a dopiero później Getafe. A drużyna z przedmieść Madrytu daje się,po prostu daje... ;)

0

Zaraz mecz Sporting Gijón - Celta de Vigo ;)
Prawdopodobnie Alen rozpocznie mecz na ławce.

1

Życzę Ci radości z cieszenia się przejścia Barcy do kolejnej fazy Ligi Mistrzów ;)

2

Co do kwestii meczu Realu z Sociedad,sądzę iż Real poradzi sobie w tym meczu,mam do tego solidne podstawy w postaci Granero i Illarramendiego którzy są zarówno były graczami Realu jak i jego fanatykami.

1

Odnośnie meczu.
Można stwierdzić,że Barcelona przeżywa lekki kryzys,no może w pierwszej połowie wyglądało to momentami na "tragedie",ale rozumiem co niektórych,bo Barca nas mocno rozpieściła w ostatnich miesiącach swoją jakże urokliwą piłką którą pokazała w drugiej połowie meczu.Jednakże grając z przewagą jednego zawodnika łatwiej nam przychodziło stwarzać sytuacje,nie mówię oczywiście o 100% oraz łatwiej się broniło,bo Atletico nie mogło się odkryć,bo byłaby przysłowiowa "rzeźnia".
Wynik 2:1 można uznać za dobry,ale w kontekście tego,że rewanż zagramy na Calderon,wprowadza to pewien niepokój,przynajmniej we mnie.
Wielu z was ma przed oczami drugą połowę i świetną grę,a ja mam obraz gry 11 na 11 i widzę masę niedokładnych podań oraz prostych błędów.Rewanż już za tydzień,czy ten okres zmieni oblicza tych dwóch drużyn?
Myślę,że w rewanżu o tym kto przejdzie do kolejnej fazy zdecyduje dyspozycja meczowa albo....Messi.

3

tak na placu zamkowym...

0

Czy tylko MY jaramy się tym meczem ? :D

1

Nie polecam wywiadu z kibicem Realu- jest on bardzo nieobiektywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?