Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdzie nie odejdzie , jeszcze kilka wspaniałych lat z nim nas czeka ;)
43
Hatrick w finale no to teraz jest poważny argument dla Złotej Piłki.
0
Czyli karne albo Ramos
1
Japończycy pokazali mimo wszystko charakter :-)
0
Ronaldo bohater bo wyrównał z karnego, też trzeba umieć :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wejdzie Iniesta magik na ostatnie 30 min bo musi :D
0
Zaraz wejdzie brat Davida Luiza :D
0
Niby mecz w Katarze,a sędziowie jakby z Hiszpanii :D
3
ok w przerwie
0
Proponuję:
http://i90.twenga.com/zdrowie-i-uroda/kaczka-sanitarna/kaczka-damska-pojemnik-na-tp_9068845975199765177f.jpg
11
Nie idźcie do kuchni bo ja wrócicie możecie przegapić co najmniej 2 bramki :D
6
Słabe mają te przyśpiewki,daleko im do żylety :D
0
Suarez strzelił gola czym? chyba koszulką :D
0
Kto strzelił gola ? xD Messi czy Suarez?
1
Ronaldo dzisiaj calkiem dobry mecz,az sie zdziwiłem ;-)
0
Wie ktoś kiedy ostatnio Blaugrana grała w Poniedziałek?
1
Mam nadzieję,ze to tylko stłuczenie w przypadku Pique
1
Świetna gra Realu,graja na Albe bo jest najniższy.Eusebio to jednak debeściak
0
Bez świetnego Busquetsa będzie ciężko,poki co gubi się pod pressingiem.
1
Ma ktoś link do drugiej bramki Ronaldo?
5
Po meczu Legii z Borussią wiem dlaczego gra u nas Umtiti a Bartra odszedl.
0
Jeszcze dopisz,że w tle go widać...
0
Czyli z Malagą zagra.
Chociaż obstawiam,że Lucho postawi na parę Pique-Mascherano.
0
Nom dopiero w srode i jeszcze w piatek o 22:50.
Na necie raczej nie szukam wole poczekac i obejrzec w HD bez scinek na 50 calowym tv :-)
0
Powtóka w Srode na Canal+ Seriale o 22:30 :-)
8
Barca B prowadzi Gumbau i mamy 1:0 ;)
1
haha teraz sam się śmieję.Ostatnio Barca grała mecze w Soboty praktycznie co tydzień i się zapomniałem :D
Dzięki za otrzeźwienie xD
2
Wszedłem sobie na stronę FIFA zagłosować dopiero teraz i widzę,że na głównej stronie jest Ronaldo i podpis
"The Best 2016
Everything you need to know about voting"
Czy to nie jest faworyzowanie Portugalczyka ? No chyba,że za dużo wypiłem,no ale jest sobota :D ;)
0
Tak się zastanawiam czego spodziewać się po Leganes,bo stracili w ostatnich dwóch meczach 6 goli i nie strzelili ani jednego.