0

Flascore przyznało asystę Messiemu ,meczyki nie

0

Czyli asysta zapisana Messimu?

0

Świetnie czekamy na szczepionkę która zabije miliony ludzi ;)

0

@Naturopata
Nie widzę tutaj spisku,tylko fakty.

0

Na jesien drugi sezon "koronawirus".

1

@IronSanHybrid zapoznał bym się z tą panią, języczkiem śmiga ideolo

1

I wy dalej wierzycie w tego koronawirusa. Istnienie różnych szczepów koronawirusów zostało potwierdzone w latach 60. Jest to zwkły wirus który atakuje górne drogi oddechowe.Ciekawostką jest,że inny szczep jest w Chinach,innych w Polsce i inny w USA.
Zachęcam do myślenia i poszperania na internecie o tym co właśnie robią z nami światowe media i czemu ma to służyć. Zacznienie się powoli budzić jak stracicie prace.

2

@Mns21
Popatrz jakoś nikt o tym nie mówi media nie trąbią.A o innej grypie z rodziny koronawirus już tak. Nie dajcie się zwieść mediom,oni(politycy) za naszymi plecami przepychają ustawe za ustawą, ale dopiero się obudzicie jak wasze firmy padną,stracicie pracę. Wtedy powiedzą ,ale to nie my to koronowirus.

1

@darekgt01
Szukać następnej i się nie poddawać proste,piona ;)

0

Panowie mała prośba. :3
Macie jakieś strony żeby obejrzeć jutrzejsze el clasico.
Dobrych ludzi proszę o linki na PW.
Z góry dzięki :)

1

Artur wichniarek do sprzątniecia ;]Pablo Emilio Escobar Gaviria wróć.

0

Jak dla mnie wielka strata,zmniejsza pole manewru. Byłem w 99% pewny, że z Napoli albo z Realem zagra na prawej stronie defensywy.Semedo wtedy zagrał by na lewej za niepewnego Firpo.

2

@MichalZZZ Ja po godzinach grania to jestem totalnie wypalony

4

Todibo kocur,nie można go sprzedać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Świetny mecz,Messi zawodnikiem meczu ????

2

@SHIBA zdecydowanie on zasługuje na nagrodę,za ciekawostki którymi nas raczy

2

@Yanek
Nie sądzę

0

@ZielonySzparag jaki to golf? Dwójka? ????

0

@sebasek99
Dzięki za clasico ????????

0

@Arkon dobre ziomek ????????????

2

Ale akcja kocham tego gościa

6

Będę oglądał,ale wszystko jest tak irytujące

1

Nie widzę drużyny,tylko ospałe gwiazdy...bez charakteru, pomysłu

0

Semedo zagubiony , odnoszę takie wrażenie

0

Anulowany gol Ronaldo jak przyjemnie :)

0

@Colon Zmieszane razem?

0

Tymczasem Sevilla przegrywa 0:2 z Getafe.
Martwi forma piłkarzy Sevilli, niedługo grają mecz z Realem Madryt...

1

Osobiście to i tak oglądałbym mecz,chyba nie szanuje rodziny ;/
Albo zbyt jestem przywiązany do klubu.

4


41'
Kontra Atletico! Vitolo miałby doskonałą sytuację, ale sędzia pokazuje spalonego. Niesłusznie!

Który to już mecz z rzędu sędzia jakby nie patrzeć pomaga Realowi.
Może chcą pobić rekord "Mecze z rzędu w których sędzia pomaga"

pffff :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?