Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obawiam się czy to piłkarz który będzie pasował do obecnej drużyny w której moc ofensywa jest ogromna po transferach Dembele i Coutinho .
Po za tym nie jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy jeśli chodzi o styl gry.
1
Za Inieste odmawiasz koronkę czy różaniec?
0
Ten mecz to parodia sędziowska... ręką bramkarza po za pólem karnym ..nic.Verma się wywraca i karny dla Las Palmas
1
Dziury w obronie i hekatry wolnej przestrzeni.Tak gra Real Sociedad w spotkaniu z Blancos.Zapowiada się pogrom.
0
Są trzy opcje:
1.Digne
2.Costas
3.Busquets
Osobiście wolałbym żeby na środku obrony zagrał Digne.Busquets przyda się w środku pola,o ile Valverde zdecyduje się go wystawić w pierwszym składzie.
5
Mam wrażenie, że Gomes nie wie gdzie ma się poruszać
0
A skąd wziąć te cegły ?
0
Nie ma opcji żebyś nie wszedł na stadion. Nigdy,ale to nigdy oprócz El clasico nie ma pełnego stadionu.Oczywiście nie liczę spotkań Ligi Mistrzów.
0
Polecam obejrzeć ;)
1
Trzeba więcej strzałów z dystansu.Cel na drugą połowę.
1
Iniesta&Coutinho! Matko Bosko ;)
Lecimy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przyznam się bez bicia że mam canal+ i oglądam sobie na canal+sport 2
5
Ja lepiej wiem kim jestem xD
1
Oglądam drugi raz Real-Leganes.Taki ze mnie sadysta :D
0
Dzięki kolego ;)
0
Kiedy kadra na jutrzejszy mecz?
Czekam na tego Coutinho ;)
19
A kto będzie nowym El Jefecito ? ;)
Ktoś musi dowodzić ;)
0
W meczu PSG-Lyon "zderzenie dwóch osiemnastek" od razu pomyślałem o czymś innym :D
0
Verma asysta.
1
Zawalił 1 bramkę...ten Paulinho więc mam prawo go skrytykować
3
Najgorszy na boisku strzela gola,taki jego urok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Paulinho do zbyt mało daje... na tym nie wiem skrzydle?
1
Magia Ronaldinho zaważyła na tym,że zostałem fanem Blaugrany ;)
1
Tak swoją drogą patrzyłeś na składy?
2
Jeśli ktoś ma małego kota i nie wie jak go nazwać to niech nazwie go Coutinho bo to niezły kocur! :D
8
Gomes,szanuję ,ale nie przekona mnie do siebie nigdy
1
Orłowski twierdzi, że grzyby mają wysp na Estadio Balaidos
0
Busquets dzisiaj za pół pomocy gra