Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
"Zarówno Marca jak i Mundo Deportivo zgodnie twierdzą, że Barcelona zagra w ustawieniu 4:4:3"
Przyznam, że trochę śmiechłem,ale może to nie głupi pomysł zagrać z "lotnym" bramkarzem
1
Zwiedzać.
0
Nie wiem skąd te statystyki masz
2
Robisz tylko smaka
11
To już na jutro szukasz?
9
Może on nie jest już taki młody, wiadomo jak to u czarnoskórych jest z tym aktem urodzenia :D
0
Fakt w FIFIE ma podobne ruchy ten Maxim :D haha
2
Jak dla mnie da się czytać bez znaków interpunkcyjnych, wystarczy w głowie je sobie dodawać podczas czytania
1
Ja jednak myślałem, że Gerard do nas dołączy.Zarząd ma jednak inne plany i moim zdaniem to błąd.
1
Tu gol paść musi.Real ma wszystko by wygrać ten mecz,tylko szczęście jeszcze nie jest obecne.
0
Miał być remis,a tu się goleada zrobiła 3:0 Nacho :-)
0
Ronaldo kolejna asysta, jednak potrafi asystować :-)
1
Ależ okazja Ronaldo, że to nie wpadło
20
Może alkohol ?
0
Hektary wolnej przestrzeni
0
Za dużo wolnych, może być znowu gol
0
Jak piłka ma taką moc to nie da się bronić tego,ale za to często takie strzały są niecelne
0
Trzeba być inteligentnym i oddzielać ziarno od plew.
0
No to jutro trzeba odrobić 3 punkty z Eibarem :-)
0
Na pewno nie zagrał super,ale rywal był wymagający.
0
Ajjj Messi miał to okazję,chyba Laporte tracił tą piłkę
0
Bardzo dobrze kradną minuty :-)
0
Żniwa w styczniu
0
Geniusz powrócił, chociaż mógł już we wczesniejszej akcji zrobić więcej ;-)
2
Byłby karny,ale Neymar zrobił to tak teatralne, że Ronaldo wysiada...
6
5 kartek i 2 bramki straty-nie widzę optymizmu
0
Wczujcie się w kibica atleticu siedzącego na trybunach,jak on musi sie teraz czuć ;-)
1
Aduriz jest świetny jak na te lata:-)
0
Dzięki ;) Muszę jakoś inaczej to zaplanować.
0
Mam mały dylemat.
Mianowicie chciałbym się wybrać do Barcelony na mecz,ale...
Mecz jest w środku tygodnia ze Sportingiem Gijon i nie znam dokładnej jego daty.
W terminarzu jest zapisane 1 marca(środa),jakie jest prawdopodobieństwo,że mecz będzie we wtorek? ;)
Pozdrawiam