Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zabawa trwa a ludzie dalej myślą, że to się skończy tak po prostu samo. Niestety plandemia to jeden z elementów osiągniecia większej władzy nad nami. Bądźcie dobrej myśli ja będę realistą. Ubolewam,że w w tym wszystkim najbardziej cierpi Barcelona z kryzysami na wszelkich płaszczyznach.
2
@Szpenser tak umititi
0
Puig wjedzie,mam nadzieję
0
Panowie pytanie.Jaki wynik byłby najlepszy dzisiaj? Oczywiście chodzi mi o mecz Real-atletico.
3
Prądu nie wyłącza na Camp Nou.2,5 mln za mecz jest :D
3
Większość z was mówi,że to Messi nie rozumie się z partnerami.Jednak ja widzę ,że to partnerzy za nim nie nadążają.
3
@NeroTFP to ja mam te objawy bezobjawówki.Brak kataru, kaszlu i dobrze się czuje, czy to znaczy, że jestem chory? Haha
0
@BarcaInfo Ja marzę żeby koleżnace też zrobić to prawą reką ;3
0
@SiSenior ja myślałem, że to dyskusja o naszym nowym PO,a wy znowu swoje :D
1
@YoNoEntiendoNada
Niestety, ale nie długo zobaczysz, że to wszystko jest grubymi nićmi szyte.
0
@wyrek Dobry artykuł. Dzięki
0
@ramon59 Sam to zrób.Kolega ma rację.
0
@Uukasz_93
Ciekawe co roznoszą,jak każdy chory bezobjawowo.
0
@BartqRKO Nie lubię czarnych.
2
Ciekawe czy słowo "młodzi" w tytule ma na celu zmanipulować czytelnika.
1
@Encore Nie ważne, grunt to dobre samopoczucie.
1
Krytujcie Hajto ile chcecie,ale ile razy dał mi się pośmiać to jego hah :D
0
Coraz lepsze te panie w Polsacie ehh :)
0
@DanielOOL raczej po kanapce powiedział...
8
Musztarda po kanapce
Hajto w formie
0
Tylko jedno w głowie mam koksu 5 gram, odlecieć sam. W kraine zapomnienia :) eh ten Cypis
1
Odjedz z klubu.
Codziennie jeden komentarz pod tym artykułem,może zarząd zobaczy :D
2
Wynocha.
......
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Śmiertelna choroba atakuje bezobjawowo:)
0
Haha po takim czymś to coraz bardziej wątpię w tą pandemie...to wygląda jak jakieś szkolenie....
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Comentateiro
Oni się tylko z nami bawią,co to za śmiertelna choroba na którą trzeba robić testy
0
@mekston
Według komentatorów i meczyki
Na flascore niby mu uznali
0
Messi bez asysty