0

Bale odejdzie ,a Modric skonczy karierę :D

2

A ten po lewej do Semedo :D

1

Gomes idź z tego klubu....

0

No ja pier..... czerwona

1

Karny byl na Poque

0

Paulinho świetnie gra pod faul

0

Paulinho dzisiaj prawdopodobnie nic nie pokaże,ale pewnie strzeli gola

2

Kurcze...Verma,Verma,obawiam się o grę w dziesiątkę

9

Szkoda tego Messiego.Z taką pomocą to naprawdę...

1

Faul był...co ten Casemiro

0

Mistrz Andre Gomes wchodzi na boisko

9

Paulinho szybko uczy się gry do tyłu od Andre Gomesa

1

Leciała brama jak się patrzy

0

Dobra tylko Messiego nie oplujcie jeśli mu się nie uda

0

Remis czy wygrana

1

Sędzia ma pietra , że Barca strzeli

3

Nawet rzuty rożne kradną.

3

Do czego to doszło,sędzia gra na czas.

0

Sędzia zawsze był sprzedany

0

No i 19 amelinium

1

Dwójkę ile się leczy?

0

No i drukarnia

0

Darzę szacunkiem Chorwata,ale jest pierwszy do zmiany.

1

Messi okraszony już z gola i asysty....szkoda gadać

4

Dzisiaj Ernesto Valverde swoją taktyką dał nam kibicom Barcelony poczuć się jak kibice Atletico ;-)

3

Szukam Messiego z przyzwyczajenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polecam obejrzeć.



Jednak sędziowie w poprzednim sezonie podejmowali niekiedy dziwne decyzje...

0

Ciekawe za ile lat wam to minie.W dzisiejszych czasach długie związki to rzadkość.Ale trzeba pozytywnie myśleć.

0

Nie wiem czemu wyróżnieś to skoro wszystkie tematy są śmiesznie-dziwnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?