Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bale odejdzie ,a Modric skonczy karierę :D
2
A ten po lewej do Semedo :D
1
Gomes idź z tego klubu....
0
No ja pier..... czerwona
1
Karny byl na Poque
0
Paulinho świetnie gra pod faul
0
Paulinho dzisiaj prawdopodobnie nic nie pokaże,ale pewnie strzeli gola
2
Kurcze...Verma,Verma,obawiam się o grę w dziesiątkę
9
Szkoda tego Messiego.Z taką pomocą to naprawdę...
1
Faul był...co ten Casemiro
0
Mistrz Andre Gomes wchodzi na boisko
9
Paulinho szybko uczy się gry do tyłu od Andre Gomesa
1
Leciała brama jak się patrzy
0
Dobra tylko Messiego nie oplujcie jeśli mu się nie uda
0
Remis czy wygrana
1
Sędzia ma pietra , że Barca strzeli
3
Nawet rzuty rożne kradną.
3
Do czego to doszło,sędzia gra na czas.
0
Sędzia zawsze był sprzedany
0
No i 19 amelinium
1
Dwójkę ile się leczy?
0
No i drukarnia
0
Darzę szacunkiem Chorwata,ale jest pierwszy do zmiany.
1
Messi okraszony już z gola i asysty....szkoda gadać
4
Dzisiaj Ernesto Valverde swoją taktyką dał nam kibicom Barcelony poczuć się jak kibice Atletico ;-)
3
Szukam Messiego z przyzwyczajenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polecam obejrzeć.
Jednak sędziowie w poprzednim sezonie podejmowali niekiedy dziwne decyzje...
0
Ciekawe za ile lat wam to minie.W dzisiejszych czasach długie związki to rzadkość.Ale trzeba pozytywnie myśleć.
0
Nie wiem czemu wyróżnieś to skoro wszystkie tematy są śmiesznie-dziwnie.