0

O ile rozumiem czemu nie ma Sergi Roberto o tyle nie rozumiem czemu nie ma Bartry,jesli Pique zagra dzisiaj kolejny zly mecz to minusik na konto trenera.

0

Daj spokój...

3

"Chwalimy Kamieniego,ale te strzały są proste do obrony."
Brawo komentatorzy...

2

No i Kovacić wchodzi,szkoda Jese ;/

3

Takie urazy jak ma Messi leczy się od 6 do 8 tygodni.
Czyli w najlepszym wypadku wróci po 42 dniach czyli około 6 listopada
Jeśli rehabilitacja będzie przebiegała najgorzej z możliwych scenariuszy to będzie to trwało 56 dni czyli wróci mniej więcej na mecz z Realem 21 listopada.
Najgorsze jest to,że nie mamy zmienników którzy byliby wstanie zastąpić Messiego.

1

Rywalizacja sportowa to rywalizacja sportowa,ale jeśli ktoś ma problemy ze zdrowiem to każdy powinien dawać wsparcie,nie ważne czyim jest kibicem.

1

To wy piszecie...
1.Messi się przemęczył ?
Nie! To był kontuzja bardzo przypadkowa,wynikająca z kontaktu z przeciwnikiem,który tak ustawił nogę,że Messi w nią kopnął,co wykrzywiło w nienaturalny sposób kolano.
2.Messi nie zdobędzie złotej piłki?
Niby dlaczego ma jej nie zdobyć? Nie wiem co musiał by zrobić Ronaldo by stało się inaczej.Wygraliśmy tryplet,Messi był kluczowy,grał fenomenalnie.Ronaldo grał tylko dobrze.Zresztą wszystko wyszło w głosowaniu na najlepszego piłkarza UEFA...Cristiano dostał tylko 1 głos to chyba coś znaczy.

1

W poprzeczke to skąd mi się wziął ten słupek...hmm;-)

6

Oglądam mecz Marsyli z Lionem i podoba mi sie Valbuena.Naprawde ma świetny drybling niczym Messi,może porównanie trochę na wyrost,ale naprawde wiele daje drużynie.

1

Wszystko zaczęło sie z Chelsea,kiedy Messi trafił w słupek z rzutu karnego,pózniej jakoś było inaczej

2

Mniej minut bo nie gra w finałach ;-)

0

3 gole z Levante to powinno spokojnie wpaść,wszak rywal to z niższej półki ;-)

2

Heh krok? 12 asyst więcej to chyba krok milowy ;-)

8

Zawsze czuje odrobine niepewności jak Messi ustawia piłke na 11 metrze

1

BBC please ;-).

0

W Realu wygramy,dziwnie brzmi...

1

Pamiętacie ostatnio nasz taki mecz,w którym wygrywamy 1:0 i sędzia nie uznaje prawidłowego gola przeciwnika?
Bo ja nie bardzo.

0

Ja słyszałem,że powiedział przeciętny.

1

Czyli komentatorzy wracaja,to koniec Koseckiego? :-D

1

Instykt strzelecki nie wystarczy by zdobyć złotą piłke,no chyba że strzela sie wielkim drużynom lub posiada sie zmysł geniuszu oraz wygrywa trofea.
Mimo wszystko Ronaldo przeprowadzil dzis ładną akcje po ktorej spudłował benzema,ale w pozostałych sytuacjach czekał na piłke w polu karnym jak typowa 9 która ponoc byc nie chce.
Świadczy o tym choćby liczba asyst bądz wykreowanych sytuacji.

1

Bardzo przypomina Messiego,jednakże Messi ma tą siłę.
Nie wiem skąd ją bierze,ale bardzo dobrze stoi na nogach, z kolei Alena bardzo łatwo przepchnąć.
Tak zastanawiam czemu ten chłopak nie pracuje więcej na siłowni,myślę,że szybkości by nie stracił,dobrym przykładem jest Adama Traore ;)

8

Wygląda jakby 6a grała z 3c o-O

4

Oglądając skrót dzisiejszego meczu Realu,mam dziwne wrażenie,że przy 4 i 5 bramce Ronaldo był w ogóle nie kryty,ani przez moment i teraz zastanawia mnie jedna kwestia,czy to przypadek ? Czy znakomite ustawienie Portugalczyka ?

3

Osobiście myślę,że to ciekawy pomysł i wziął bym go pod uwagę,ale nie sądzę,że Lucho będzie,aż tak kombinował,prędzej Roberto zagra w środku pola.A Messi będzie sobie klepał z Danim na skrzydle.

1

Ma też tyle samo synów ile pucharów Ligi Mistrzów ma Ronaldo :D

13

Mi się tylko przypominają komentarze,że to Neymar powinien zejść po pierwszej połowie,a nie Rafinha,ostatecznie zszedł Rakitić,ale wy naprawdę nie widzicie tego,że sama obecność Neymara na boisku dalej drużynie dużo? Jego musi kryć przynajmniej dwóch graczy.
Co do wypowiedzi to widać,że Neymar ma bardzo dobre relacje z najlepszym piłkarzem świata ;)

0

W jednej ławce siedzieli

0

No właśnie przewidziałem,że Lucho czymś zaskoczy,ale nie wiedziałem,że tym.

0

Jak myślicie Lucho dzisiaj czymś zaskoczy w wyjściowej jedynastce?

0

Bramka to bramka :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?